Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już masz choinkę???!!! Wpadam w panikę i kompleksy!

 

PS Nie chce ktoś kotka??? Trzeba ratować moją koleżankę, której grozi spędzenie świąt w schronisku dla bezdomnych, jeżeli nie wyda dwóch ślicznych kociąt - małż uważa, że cztery koty (dwa dorosłe + maluchy) to za dużo i ma nieuzasadnione pretensje do swej małżonki, które wyraża groźbą wyrzucenia jej z domu. To co? Chce ktoś? Kocurki, domowe, biało-rudy i czarno-biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na wsi słuczaj Yetusiu, bo nie wiem, czy doszło .... jeśli to dzisiaj - to wsiewo charoszewo!!!! Jeśli nie dzisiaj ... to też wsiewo charoszewo!!

Spasiba balszoje!

Tak, to było "dzisiaj", ale mnie się o tym zapomniało (jak co roku:)). Twój SMS też mi nie przypomniał, bo jak na złość mój super nowoczesny telefon nie chce pokazywać żadnych obrazków, a ja od kilku dni ostro imprezuję043.gif027.gif

...na strychu przy skręcaniu stelaży do KG wokół okien połaciowych i nie zaglądałem na FM - zobaczyłem dopiero przed chwilą na stronie www:oops:.

Dzięki za zorganizowanie mojej imprezy w twoich progach i za udostępnienie miejsca dla gości z życzeniami ;):D.

 

jak Yetuś coś świętuje to i ja się przyłączam z życzeniami żeby Mu ten ślad na śniegu nie odmarzał:lol: no i dużo zdrowia;)

Dzięki Wusia za dobre serce i troskę :yes:. Powiem ci, że poważnie zaniepokojony jestem... Żeby choć śnieg był, to by się jakoś ten "ślad" ślizgał, ale jak pomyślę, że przyjdzie mi ślad na zamarzniętej ziemi zostawiać, to aż mnie...036.gif040.gif041.gifhttp://forum.muratordom.pl/images/misc/pencil.png

Nigdy nie miałam rogów, ani nie zasuwałam w zaprzęgu poganiana batem, więc nie potrafię sie wczuć. To już wolę się do życzeń dołączyć!

Zawsze podejrzewałem, że pod Krakowem to ludziom lepiej się żyje;). Dziękuję za dołączenie:D

Yetuś, opaty mam 2 we garażu... jeszcze nie używałam... nie boj siem ;)

A do życzeń i ja się dołączam... :hug:

Bardzo rozsądnie - też uważam, że lepiej w garażu trzymać niż na łbie nosić:rolleyes:.

Widzę, że od dłuższego czasu braki w ł masz. Częstuj się (special for you): :lol2:

łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

Łoooo, Yetuś, okazjona masz? :lol:

Wszystkiego najlepszego i żebyś nigdy się nie zmienił, bo taki Yeti jak Ty Człowiek, to nigdy się nie trafia! :hug:

DPSia, czy ty aby drugiego tarasu nie planujesz robić?:rolleyes: Dziękuję:oops:

I kocica życzy co tam sobie wymarzysz Yetusiu o ciętym jęzusiu :lol2:

No teraz to sobie poszaleję na twoje konto:p - co jak co, ale marzyć to ja potrafię:rotfl:

A "jęzuś" to ja mam cięty tylko do tych, których lubię. Do nielubianych się nie odzywam;)

...lepszy cięty niż ucięty - powiedz, gdy ci mordercze myśli zaczną chodzić po głowie:D

Edytowane przez Yeti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż do Toli polazłem, sprawdzić, czy rzeczywiście kiedyś... nieopacznie... może po pijaku...:rolleyes:

Ale NIE! - to na pewno nie ja!!! - na pierwszy rzut oka widać, że trop różni się zdecydowanie!

Jamles, lepiej kumpli przepytaj (może Wusia ma jeszcze inne ich zdjęcia;):yes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, zajrzyj do Lesiowegowewątka, jest fota gospodarza.

Po retuszu, ale zawsze.

 

Yeti, tiaaa, różni się...a świstak zawija w sreberka.

Kret po zapachu poznał i podkablował.

A jego zeznania nie do podważenia. Mocne zaplecze :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Bardzo rozsądnie - też uważam, że lepiej w garażu trzymać niż na łbie nosić:rolleyes:.

Widzę, że od dłuższego czasu braki w ł masz. Częstuj się (special for you): :lol2:

łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł

 

 

WIELKIE DZIĘKI ZA ZASPOKOJENIE MNIE W KWESTII ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ ;)

BUZIAKI I ŻYCZENIA SPOKOJNYCH ŚWIĄT OD OSIA (Ł) :yes::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...