Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No właśnie wlazłam na różne fora i ... tak, to jest chyba urok smartfonów ... psia krew Ale niech mi ktoś powie, dlaczego do diaska przy wyłączonej opcji Picasa Web Album ściąga mi wszystkie foldery ze zdjęciami właśnie stamtąd przy zalogowaniu się na gmaila????

Wie ktoś może??? Nigdzie nie znalazłam odpowiedzi, diabli mnie biorą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuj, smartfon...!

Wolę laptopa, jakoś dłużej działa.

Oczywiście na prąd. :lol2:

Ja to bym tylko chciała mieć zwyczajny telefon, który może też wysyłac smsy i robić jakie takie zdjęcia.

I koniecznie ze zwykłą klawiaturą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gary zaliczają się do nadzwyczajnych zadań,

to nie mogę powiedzieć że robiłam NIC.

Braza, jak draństwo? poszło se?

A, i nic nie pisałaś jak było o północy na przełomie 2011/2012 pod modrzewiem?

Przecież muszę to wiedzieć!

I o paśniku z sianem ani słowa?

Wychodzi na to, że robiłam nic i nie wiem nic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - po prostu wyłącz tą opcję.

 

Ja mojego potrzebuję do kontaktu z moją siedliskowa skrzynką wszędzie gdzie jestem.

Mamy rezerwacje via e-mail i zawsze odpowadam na wszelkie maile najpóźniej nastepnego dnia.

Sama ustalilam takie zasady i je teraz realizuję.

Do tego celu moj htc jest idealny.

Nie zastąpi laptopa (bo to co innego), ale jest zawsze (w przeciwieństwie do laptopa) u mnie w torbie, mały i lekki a jako że sporo jeżdżę to dla mnie idealne rozwiązanie.

 

Natomiast jako telefonu go nie lubię.

W ogole nie lubię tej jego "dotykowości".

 

Po rozmowach przez niego mam wrażenie że mi czaszka paruje.. staram się ograniczać.

 

Moj ukochany telefon-telefon to Nokia 6103. Mam ją cały czas, starą jak świat i chyba zacznę przekładać kartę do rozmów i do internetu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczyłam wszystkie opcje internetowe, służy mi jako telefon. Kiedyś pewnie ten internet się przyda, ale wtedy będę wiedziała co robić. I wiesz co Gagatka, ja lubię tą jego "dotykowość":rolleyes:

 

Tolu, pod modrzewiem było wesoło, ale na przełomie lat tak lało, że żadna siła nie wygoniłaby mnie z domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupiłam sobie dotykowca i dziś właśnie ściągnęłam z netu mapę nieba. Ale szał! Bo telefon ma GPS, ustalił sobie pozycję i wyświetlił wszystko, co powinno być na niebie. Ale tak sprytnie, że pokazuje co jest za nim. Tam gdzie się go skieruje, tam patrzy. Kalka nieba z nazwanymi gwaizdami.. Super.

A nalepszy ubaw mieliśmy po odpaleniu ustrojstwa. Trzymam go poziomo i narzekam, że pokazuje półk południową! A moje dziecko obyte z cywilizacją złapało telefon i podniosło w górę. I już była półkula pn ... nad nami. Żyrokompas...

w każdym razie zabawa prrzednia i na wszystkie pory roku.

Jak telefon też średnio lubię, ale ma rozpoznawanie głosu i mogę dyktować SMSy a to przy braku okularów jest bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha - dyktowanie smsów - niezłe!

 

Nie chcę krakać, ale ja na początku też tą dotykalność;) lubiłam.. tym bardziej że ładnie reaguje i na ogół nie ma problemu z dotknięcie tam gdzie się zamierzało ;)

I to przesuwanie zdjęć i powiększanie... bajer jest. Natomiast z czasem... szczególnie kiedy muszę coś szybko zrobić, napisać... pojawia się tęsknota za NORMALNA KLAWIATURĄ DO DIABŁA.

 

Podsumowując, po ok. pół roku używania, jako telefon wolałam moja stareńką nokię, jako cała reszta (fotoaparat, internet i inne) - jest super.

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no własnie.

Ponieważ ja mam wzrok... własciwie to nie mam wzroku, to wszelkie dotykowe telefony są dla mnie udręką, bo nie widzę, gdzie paluchem celuję.

Jak jest klawiatura, to przynajmniej mozna starać się trafić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no własnie.

Ponieważ ja mam wzrok... własciwie to nie mam wzroku, to wszelkie dotykowe telefony są dla mnie udręką, bo nie widzę, gdzie paluchem celuję.

Jak jest klawiatura, to przynajmniej mozna starać się trafić. ;)

bo nie paluchem się celuje ale takim długopisem. Jeżeli ekran "pojemnościowy" to rysikiem a jeżeli na ciepło to takim z gumką.. lub odwrotnie. W każdym razie ustrojstwo do kupienia w markecie za 5 zł a pomaga bardzo. No i dyktowanie smsów! Choć czasem mamy trudności ze wzajemnym zrozumieniem się z telefonem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej tam, ej tam narzekacie :p Telefon to musi miec przede wszystkim GPS, aby jakos trafic w rozne zakamarki a potem trafic do domu ;) i koniecznie slownik jezykow obcych ;), dyktafon, MP3 a juz najbardziej potrzebne sa aplikacje na bosse :rolleyes: a zupelnie zbedne to aparat foto i kamera :lol2:

Brazunia, gratuluje nowego nabytku! Wszystko jest trudne zanim nie stanie sie proste :wiggle: Dasz rade Kochana!:rolleyes:

 

A tak poza tym bry! Wlasnie skonczylam pracowac :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś to telefon miał dzwonić li tylko!

Że nie wspomnę o czasach mojej młodości szczenięcej, kiedy to telefon był przedmiotem zazdrości sąsiadów stojącym na półce lub wiszącym na ścianie (szczyt nowoczesności!). A ebonitowe czarne cudeńko dziadków trzymam na strychu i czekam na zaplanowaną półkę w holu, którą ma zdobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rysik to na magnesie w telefonie siedzi a nie w torebce :p;)

 

a nie, nie zawsze. Są ekrany rysikowe i ten rysik siedzi. I są te na ciepło i tu rysik wygląda jak długopisik i niestety jest odobno.

Ale przypinam go do futerału i nie ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...