Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja paluchami swój dotykam, żadnego rysika nie mam. No właśnie co to jest bosse????

 

Ewa - jaki masz ten aparat? U mnie jest coś takiego, jak rozpoznawanie mowy - to do dyktowania? Internet mam wyłączony, włączam wtedy gdy potrzebuję!!

Próbowałam już 5 raz włączyć skrzynkę na gmailu - za każdym razem ściągał mi sam wszystkie foldery z Picassa Web pomimo tego, że mam tę opcję wyłączoną. W duszy z nim, nie mam sił już walczyć!!

 

Matko, jaka wredna pogoda. Pi...i tak, że bez cegieł w kieszeniach nie wychodzę z domu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsung GALAXY Y. On ma taką opcję w ustawieniach - i jak to wybieranie jest włączone to jak piszesz sms w najniższym rządku jest taka... coś jak kolba kukurydzy. Tak mi się kojarzy, niby mikrofonik albo kwiatek z listkami. No taka ikonka. Jak przyciśniesz, to przygotowuje się do pracy i mówisz mu... wolno i wyraźnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pi.dzi? :o

U nas cisza i spokój... :rolleyes:

 

Ja uparcie potrzebuję dobrego telefonu z normalną klawiaturą. ;)

A'propos - ma może ktoś taką Nokię klawiaturową do odstąpienia po małej cenie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu - jeśli 12 dioptrii to kłopoty, to rzeczywiście mam je. ;)

Ale... Mam też życzenie, żeby wyświetlacz kolorowy był, a co!

Już patrzyłam łakomie na komórkę Dziadków, bo mają właśnie taką dla seniorów, ale to nie ten wyświetlacz i nie ma jakiegoś chociaz w miarę sensownego fotoaparatu, czego bym chciała.

Wiem, wiem, marudna jestem straszliwie... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w porę się zorientowałam i przeszłam na fantasy ... blisko, ale jednak daleko;) A na kurację pewnie się wybiorę czy tak, czy tak ... jeno nie wiem, kiedy. No wiesz, na skierowanie do senatorjumu to się długo czeka ...

 

Właśnie śnieg spadł ... po co on mi??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, a macie krety w Uroczysku?

U nas w tym roku, nagle, objawiły się na naszej ziemi - wszędzie!

Koty dwa nie dają rady...

Mnie własciwe nie przeszkadzają, ale Romek ma śmierć w oczach!

Nawet nie chcę mówić jakie metody podsuwają sasiedzi.. zaczynam powoli podejrzewać, że on je niedlugo zastosuje.

Jasna d.pa.

Niech spadają na łąki wokoło, miłe z nich zwierzątka ale bardzo zmieniają krajobraz (na księżycowy...te kratery..)

Jak je do tego grzecznie i po dobremu nakłonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...