Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Gagatka, nie umiem odpowiedź na Twoje ostatnie pytanie. Na pierwsze odpowiadam: Tak, mam ich od cholery (albo jeden taki pracowity, zaślepiona jego korytarzowa mać!!!). Krajobraz mam iście księżycowy!! Ale wiesz co, zaczęłam korzystać z tego - ziemię z kraterów biorę do ogródka. I tak sobie żyjemy w symbiozie, a ostatnio nawet jakby w mniej widocznych miejscach kopie ... może chce się odwdzięczyć za pokojowe współistnienie ...??

 

No i po śniegu! Za to deszczowo i wietrznie ... jak na mój gust wystarczyłby albo deszcz albo wiatr, po co natura tak się wysila na jedno i drugie jednocześnie ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazunia, a macie krety w Uroczysku?

U nas w tym roku, nagle, objawiły się na naszej ziemi - wszędzie!

Koty dwa nie dają rady...

Mnie własciwe nie przeszkadzają, ale Romek ma śmierć w oczach!

Nawet nie chcę mówić jakie metody podsuwają sasiedzi.. zaczynam powoli podejrzewać, że on je niedlugo zastosuje.

Jasna d.pa.

Niech spadają na łąki wokoło, miłe z nich zwierzątka ale bardzo zmieniają krajobraz (na księżycowy...te kratery..)

Jak je do tego grzecznie i po dobremu nakłonić?

koledzy z wojska pomogą :cool:

http://weapons.friko.pl/zdjecia/img_77_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

Ja nic nie robię, choć u nas też szaleją.

Jak się najedzą pędraków, to pójdą dalej, a najadając się, chronią nasze drzewka owocowe.

I co z tego, że parę kopczyków zrobią? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Zgadzam się z Waszymi opiniami kobitki.

Tylko Romek, chmmmm... strasznie go wnerwiają te (ładne skądinąd) kopczyki.

Może bardziej się skupię na rozmowach z nim (psychoterapia??) a nie na wymyślaniu jak się pozbyć tych miłych zwierzątek..

Wiem, że pożyteczne są, choć czy nie wpierniczają POŻYTECZNYCH dżdżownic ??, ładne też (można obejrzec dokladnie jak czasem koty zrobią podrzutkę..)..

 

Jamles - skąd wiedziałeś co proponują nasi sąsiedzi???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One najczęściej żrą pędraki chrząszczy, które potem bardzo niszczą drzewka.

Dżdżownice nie, sprawdzają dowód i puszczają wolno!

 

Dobre!!! :lol2:

 

Sąsiad przywiózł drewno przedwczoraj wieczorem ... a gdy wczoraj rano dopatrzyłam się, jakie to drewno to zamknęłam się w sobie i odczekałam, żeby człowiekowi krzywdy nie zrobić! Masa gałązek grubości mojej ręki, jak na jedną przyczepę mnóstwo sosny, którą przecież palić w kominku nie można ... Mało mnie szlag nie trafił, ale gdy się uspokoiłam wyraziłam jasno swoje zdanie.

Teraz cała ta drewniana hałastra leży i czeka na wniesienie do drewutni ... i sobie poczeka!! Nie chce mi się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo cały przwód dymowy żywicą się zapakuje!

A ciepła z tego to NIC nie będzie, bo zanim sie nagrzeje, to sie spali, jak trzaska.

pogoń sąsiada razem z jego sosną do kominka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osia, nie pal sosny w kominku, strasznie Ci się zawali sadzą i zywicą!

O ile komin można przeczyścić (poniósłszy koszta na kominiarza :rolleyes: ), o tyle z czopuchem kominka jest trudno, kiedy już jest zamontowany, możesz na trwałe stracić dobry ciąg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...