Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dobry, dobry!!! W dresie ganiam - tzn. siedzę przed monitorem :D

 

Rom z kręgosłupem to już nie żarty - idź do dochtora!!! Masaż zrobiony przez dobrego speca też czyni cuda - kręgosłup to podstawa Twojego Jestestwa - pamiętaj!!!! (a się wymądrzyłam :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dobry!!! W dresie ganiam - tzn. siedzę przed monitorem :D

 

Rom z kręgosłupem to już nie żarty - idź do dochtora!!! Masaż zrobiony przez dobrego speca też czyni cuda - kręgosłup to podstawa Twojego Jestestwa - pamiętaj!!!! (a się wymądrzyłam :oops: )

 

A po co do lekarza :lol: :lol: :lol:

Ketonal czyni cuda :lol:

(żartowałem)

a jezeli chodzi o masaż to lepsza by była masażystka :D :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom, do kręgarza może idź? Kiedyś 6 tygodni bolał mnie bardzo, bardzo kręgosłup, płakałam z bólu. Poszłam do kręgarza i w ciągu 15 minut poustawiał wszystko na swoim miejscu, a w ciągu kolejnych 4 tygodni ból minął bez śladu. :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczy się troche poruszac a nie siedzieć stale na forum :lol:

Z zeszłym roku postanowiłem sobie że będę biegał. No i latałem z wywalonym jęzorem po mojej wiosce....ale przez tydzień :lol: Potem mi się odechciało. A wiecie co stwierdziłem. Ze ruch wpływa wspaniale nie tylko na kondycję ale i na stan psychiczny. JAk ja się dobrze wtedy czułem, tryskałem energią i humorem. Wstawałem o 6 rano z uśmiechem na ustach.

Może powrócć do tego.

Tylko te wioskowe drogi ... :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczenie:

Od czasu poprzedniego streszczenia wydarzyło się, co następuje:

Braza oświeciła nas w kwestii przepisów i hektarów. Tak czy inaczej będzie rolniczką, panią na włościach, czy jak to tam zwał, a Monikach pośle jej swojego męża, który zanudza ją (małżonkę swoją) gadaniem o koniach, chociaż dom nie wykończony, kurza twarz! Braza na to jak na lato. A co na to Szanowny Pan? Nie wiadomo, bo jeszcze butaprenu nie kupił, więc nie ma szans na dorwanie się do kompa.

Na razie nie ma pewności co do procentowego udziału biurwy w urzędniczce lub odwrotnie, ale chyba nie jest źle.

Braza szuka działki po cichu, żeby w końcu zaskoczyć nas wrzaskiem, który poniesie się po całej Polsce, gdy kupi działkę z zabudowaniami.

Braza, jak zwykle miesza ze zdjęciami. Jakieś obiecała Bobowej, ale ich nie ma.

 

I tak się zakończył dzień wczorajszy.

Dzisiaj rano okazało się, że Rom bez wątpienia posiada kręgosłup (moralny?), dociekliwość godną Scherlocka H. i w dodatku jest tygrysem lubiącym głaskanie w towarzystwie panów w żółtych koszulkach, a Braza obudziła się bladym świtem i to (ponoć) w dresie (czego nie udowodniła nawet słowem Szanownego). Tego, że dzień powitała przy komputerze w stroju odmiennym od wczorajszego (stroju lub braku tegoż, bo wcale nie udowodniła, że wczoraj jakowyś posiadała), nie chce udowodnić, zasłaniając się brakiem baterii. Wobec faktu, że permanentny brak baterii jest najczęstszą wymówką Brazy, wnioskuję o zrzutkę na baterie do aparatu Brazy (do użytku tylko dla potrzeb forum).

Depeesia kibicuje Brazie w przekształcaniu się w rolniczkę i zaprasza do siebie, chociaż sama na wieś zimą nie jeździ. Wniosek z tego taki, że albo teraz siedzi w mieście, albo nie rusza się ze wsi, żeby nie musieć do niej jechać.

Następnie wszyscy gremialnie przyznali się do tego, że nudzą się rozpaczliwie w pracy. Można wnioskować z tych odważnych wyznań, że ich szefowie nie budują domów, ergo nie siedzą na forum. Chociaż może budują, ale nie mają czasu siedzieć na forum, bo muszą pracować, gdy pracownicy się nudzą.

Braza dostała powera, ale uciekła pilnować lodówki, bo sobie ktoś kluczyk dorobił.

Niedługo zacznę pisać streszczenia dłuższe niż cały wątek.

 

REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

Niestety nie mam zbyt dużo czasu na forum, więc takie streszczenie jest baaaaardzo przydatne 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Aga jesteś świetna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) :D

 

Dzień dobry tak w ogóle :D

 

Co do wysyłania męża do Brazuni, to ja tak on-line myślałam :wink: ...aż taka rozdawna to ja nie jezdem :evil: :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...