Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chefie, Ty masz talent do wprowadzania mnie w stan absolutnie nie nadający się do oglądania przez innych ... Znowu zaśliniłam się po pięty ...Takiego kurczęcego biustu z ryżem i tymi wszystkimi dodatkami to bym zjadła, a pomidorową dzisiaj gotowałam i jeszcze na jakieś 3 dni mi wystarczy, bo Latotorośli nie ma ... Ehhhh ...

Jak sąsiadowi wspomnę o wędzarni to kto wie, czy psem nie będę musiała szczuć, lepiej nie ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

...Takiego kurczęcego biustu z ryżem i tymi wszystkimi dodatkami to bym zjadła, a pomidorową dzisiaj gotowałam i jeszcze na jakieś 3 dni mi wystarczy, bo Latotorośli nie ma ... Ehhhh ...

...

Kochaniutka ... Ty uważaj ... ryż straśnie tuczy :)

 

http://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201107/1312140209_by_bartus18182_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem, ale ona chciała synkowi wynagrodzić, że się bez ojca wychowuje, więc mu ptasiego mleczka nie skąpiła. A dzieciak nie dość że monstrualnie gruby, to jeszcze rozwydrzony do granic, a nawet poza granice. Jeszcze w podstawówce będąc bił mamę, jeżeli nie dała mu tego, co chciał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mojej córce cały czas tłumaczę ale to na nic. Chowa przede mną batoniki i czekoladki. W tajemnicy, kiedy jestem w pracy piecze babeczki i chowa w szufladach. I tylko mi wmawia że nie je, że mi się zdaje, że schudła.... ale na wadze nie stanie za skarby świata ! Warzywka to drapią w gardziołko, suróweczki -absolutnie nie ma mowy !

Już koncept straciłam.

Tak więc czasem to nie jest wina rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mojej córce cały czas tłumaczę ale to na nic. Chowa przede mną batoniki i czekoladki. W tajemnicy, kiedy jestem w pracy piecze babeczki i chowa w szufladach. I tylko mi wmawia że nie je, że mi się zdaje, że schudła.... ale na wadze nie stanie za skarby świata ! Warzywka to drapią w gardziołko, suróweczki -absolutnie nie ma mowy !

Już koncept straciłam.

Tak więc czasem to nie jest wina rodziców.

wiesz, ja też tłumaczyłam a teraz po prostu pogoniłam na capoeirę 2* tyg i konie w niedziele. I pomaga. W tak młodym wieku podstawą odchudzania jest ruch.

Z łodzi jesteś? Capoeira jest w klubie Unicar, znajdz sobie w necie. Koło "jedynki" więc niedaleko od nas. To są zajęcia w sam raz dla tłustawych, przyjedźcie popatrzeć ;) Wiek nie gra roli, sama mam ochote zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...