Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

A jak ci ciśnienie spada, to raczej soli trochę uzyj a nie kawę, bo kawa pita regulernia działa moczopędnie więc ciśnienia raczej nie podniesie. Sól tak. ;)

 

Masz racje! To dobry pomysl, co wiecej czasami po ciezkim treningu mam ochote wylizac cala solniczke, albo przynajmniej zjesc pomidora na maksa zasypanego sola :rolleyes: Nie uzywam zadnych izotonikow (za duzo tam smieci i konserwantow), ale za to regularnie Kaldyum (tez obniza cisnienie), magnez i tylko soli brak :-)

Arnika slyszysz? Zamiast kolejnej kawy, ogorek albo pomidor z sola :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z cukrem nie mam już problemu, nie słodzę.

U mnie najwiekszy problem zimą to mobilizacja z ruchem, jest go za mało.

No i kwękam i płaczę, ale nie potrafię się zmobilizować. :oops:

Ech, idę stąd... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już tylko 4 kawy wypiłam... dwie rano i drugą teraz piję popołudniową...

Śniadanie to mi nie wchodzi, a to błąd... kiedyś bez śniadania nawet kawy nie wzięłam do ust.. teraz poprzewracało się od prawie dwóch lat...

Na obiad robiłam kurczaka coś a la gyros, mich surówki z pekińskie, kukurydza pomidory ogórek i papryka i frytki...

Znaczy chłopaki sztuk dwa mieli frytki bo się prosili, a ja zjadłam tylko kurczaka na oliwie z oliwek usmażonego i surówka oraz ze cztery marchewki, bo byłam głodna jak diabli...

Koniec... Zaczynam powoli zmieniać ziemniaki na warzywa i z czasem coś innego lekkiego jeść...

 

Czyli, żeby mi ciśnienie podniosło to mam zjeść coś ze solą, albo soli polizać??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis zajdlam 3 mandarynki, 1 banana i 2 kanapki ciemnego pieczywa z chuda szynka, plus 1 kawa 7 herbat, a zaraz kolacje zrobimy beda jajka na miekko ze szczypiorkiem. i salatka z pomidorkow. i styknie. choc na sucha karme juz nie moge patrzec. jutro nagotuje gar pomidorowej na indyku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz pomidory to porażka absolutna, szkoda kasy nawet wydawać.

Nigdy zimą nie kupuję.

... ieeeeetam ... ja biorę od sąsiada :) ... i grapefruty tyż (świeżo wyciśnięte z wódecznością są wspaniałe na chłodne teraz u mnie wieczory) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie chwal, szczypiorze jeden! :lol:

Możesz się pochwalić u Macieja, czy wzmożone wysiłki dają rezultaty i czy coś wiadomo! :p

... a gdzież mnie się tam chwalić ... do "delikatesów" mam daleko więc sąsiad mnie musi czasami poratować :)

... rezultaty będą w Sierpniu ... narazie bilety w cenie EURO 2012 :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to se pogadali... nic nie kumam, tylko tyle , że Euro będzie i sąsiad ma pomidory.. U mnie sklep ma pomidory.. sąsiadka już nie..;) u mnie jakaś zaraza je zjadła, zanim dojrzały... a tyle się napryskałam i kosztowały tyle, że wtedy gdy już były pomidory to bym kilka skrzynek za te sadzonki i wszystkie opryskowe szczepionki miała;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...