Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jestem i nie obrażać mnie tu proszę, nikogo jeszcze na zbity pysk nigdy nie wywaliłam! Pewnie, może i tak być, że wszystko przede mną, ale jak na razie nie przewiduję!

Doła mam nadal, musi mnie lubi. Klon mnie kosztował 650 zł (jeszcze do rączki nie dane), powoli staram się przemieścić w inne miejsce - estetykę krajobrazu mi psuje.

Samochód nadal w komisie, wczoraj Tikuś uwidził sobie zablokować koło, coraz bardziej pomysłowy jest. Miotam się z lekka, więc zostawię tylko kawę, herbate i parę ciastek, żebyście o suchym pysku nie siedzieli.

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSzOL0SKGsr6we5-sAl1sUHE0CBqOkPYLAn9fxMDOZoxRl07UDNzA

http://p.alejka.pl/i2/p_new/09/06/zaparzacz-do-herbaty-bodum-crema-0-5-l-czarny_0_b.jpg

http://www.ekspresyjura.com/wp-content/uploads/2010/11/F_50.jpg

A teraz Państwo wybaczą idę się dalej dołować ...

 

 

P.S. Tom Bor - witam pięknie i czuj się jak u siebie!

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedź w dole, jak jakaś zdołowana, po co Ci to? :jawdrop:

Wyłaź i chodź tu do nas, powkurzac nas opowieściami o tym, co dobrego zjadłaś, bo my jakoś na dietkach ostatnio... :(

To byśmy chociaż posłuchały. :lol2:

Wyłaź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie gadasz Arnika, to będzie cud wielki. Samochód oglądać jadę chyba w sobotę, chyba, bom od znajomego zależna. Nie wiem, co kupie, ale pewnie coś nabędę bo mnie Tikuś wk...wia jak nie wiem co, totalnie się świnia na mnie wypiął!!! A rozgrzewająca to herbata jest i kawa, czego jeszcze Szanowna Pani by sobie życzyła ...;)

 

Borka, a zasiądż, jedz, pij i niech Ci się fajnie siedzi :rolleyes:

 

Jamles, Ty se grabisz w papiury (jak Dochtór zwykł mawiać) już od jakiegoś czasu, muszę Cię Karlusie naprawdę lubić, skoro jeszcze Cię nie zagryzłam ;) Ja bardziej historczyka jestem niż histeryczka, ale jeśli nawet to drugie chwilami przeważa, to co?? Nie mogę??? Każdy może od czasu do czasu, to dlaczego nie ja?? Jak histeryzują na punkcie swojej tuszy to ja nic nie gadam, jeno w kułak się śmieję ... a właśnie, Depsiu, nażarłam się fasolki po bretońsku u sąsiadki ... ale dobra była, ciekawe, czy nie będę musiała wentylacji jakoweś montować ....;)

 

A w ogóle to bardzo Was lubię, chociaż chwilami sama się mocno zastanawiam, za co :p:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać tego wyjazdu po tego bruma... Pisz szybko , bo ja tu z ciekawości nie mogę na jednym stołku wysiedzieć... Pawiem jak matka chrzestna tego auta;) jakbym bliżej była to już sprawa by była załatwiona....

to będzie cud wielki
o jcud będzie cu.... jak w każdym wątku pyszności podają..... I to jakie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...