Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

a tak w ogóle to wsysło mi ten Twój komentarz na naszej stronie tzn został tylko mizerny kawałek jak mniemam... , co dokładnie napisałaś? :oops:

Dokładnie to nie pamiętam, bo pod wpływem emocji i zachwytu pisałam :) Ale mniej więcej tak: "No, Anoleiz ... tfu,tfu,tfu ... nie będę zapeszać .." i dalej cytować nie będę, bo nie paiętam dokładnie własnych słów :oops: :-? Po krótce było, że bardzo mi się to wszystko podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to super... :)

no ja pieje z zachwytu cały czas... tfu tfu tfu...

negocjować musiał małżonek bo ja bym z pocałowaniem ręki pewnie sprzedającym chciała jeszcze dołożyć kasy za włości

jak zobaczyłam ten piec w kuchni to promieniało ze mnie tak, że musiałam wyjść ;)

zawsze o takim marzyłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie wiadomość z BPH to pewnie długo bym jeszcze nie otworzyła swojego, pożal się Boże, Dziennika Budowy. Ale wiadomość z powyższego banku jest miła, radosna, uskrzydlająca nawet, więc odkurzam stare przeboje :wink:

BPH wykreślił dane i sama owa Koleżanka, występująca w jednej z głównych ról w odcinku pt.: „Dlaczego warto być upierdliwym” przekazała mi ową radosną nowinę :D Była tak miła, że weszła do bazy BIK wpisując nasze dane i otrzymała odpowiedź „W bazie danych brak informacji”. No radość po południu, normalnie :lol:

Pozdrawiam wszystkich już budujących na własnych działkach :)

 

Nareszcie!!! :D :D :D Cieszę się razem z Tobą!!! 8) :D

 

Braza a tak na marginesie...to Ty se w kulki nie leć :evil: ...my chcemy czytać jak to nazwałaś ...pożal się Boże dziennik Budowy...więc głupot nie gadaj :evil: ...

Choć wiem, że czekanie jest straszne, mocno Ci dopinguję w osiągnięciu upragnionego celu, jakim jest zakup działki pod wymarzony dom...mam nadzieję, że to kwestia chwili albo dwóch :roll: ... :wink: :D :D

 

Będzie dobrze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie moja odpowiedź??? Po przecztaniu radosnej informacji pospieszyłam z gratulacjami, ale nie miałam czasu czekać, żeby przeczytać moją wiadomość. A teraz szukam i... nic! Wrąbało!

Takoż poprawiam się, gratuluję i czekam na dalsze wieści z placu boju (niedługo placu budowy, jak mniemam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdzie ona się podziewa? Od wtorku nas zaniedbuje. :lol: Chyba poleciała tę działkę kpić i teraz gdzieś leży, bo się napiła ze szczęścia po udanej transakcji... :o :lol: :lol: :lol:

 

Jeszcze nie :evil: Domeczku na razie trzeźwa jestem niemożebnie ... aż mi wstyd ale ... może już niedługo..... . Cicho sza 8)

 

Dziewczyny moje kochane - wiecie jak mi się zrobiło, czytając Wasze wiadomości? ... no jest mi .... jest mi tak fajnie, że słów mi brak a u mnie to rzadka przypadłość :wink:

Dla Was wszystkich za wsparcie i ciepłe słowa. Dziękuję

http://www.strykowski.net/fotografia_kwiaty_zdjecia/Fotografie_roz_-_zdjecie_czerwone_rozy_i_kropelek_wody_1552.jpg

 

Nie mogę w tej chwili nic zrobić, muszę mieć niezachwianą pewność, że Millenium udzieli mi kredytu, muszę złożyć cały komplet dokumentów bez umowy przedwstępnej jeno z moim oświadczeniem. W tym oświadczeniu ma myć być bykiem napisane, jak to działka i gdzie leży, kto ją ma i tym podobne dyrdymały, a to potrwa, bo mam na oku 3 działki. Millenium kołobrzeskie wyśle wtedy te dokumenty do wysokiej centrali i będziemy czekać na wyrok analityka :-? Z właścicielami jestem w kontakcie cały czas.

Dziękuję jeszcze raz. Ciepło mi się robi tak gdzieś w środku i gębunia się uśmiecha, gdy Was czytam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, gdzie ona się podziewa? Od wtorku nas zaniedbuje. Chyba poleciała tę działkę kpić i teraz gdzieś leży, bo się napiła ze szczęścia po udanej transakcji...

 

hihihi :lol:

 

Braza, gratulki z okazji wykreślenia z...wiadomo, czego! :wink: no i teraz POWODZENIA Z DZIAŁKĄ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza , skarbie ..mysl pozytywnie

bedzie dobrze

uwaga!!! uwaga!!!

zaczynam odpluwanie

wtajemniczeni wiedza , ze nie ma bata jak frosia pluje

po prostu musi sie udac

:D :D :D

 

 

--------tfuuuu...tffuuuu...tfuuuuu..tfu!! , tttfffuuuuuu....chrrrr.... :oops: ---tfffuu, tfuu :wink: :wink:

Ło matko :roll: Długo tak możesz, wiem :D To nie ma bata ... :wink:

Dzięki Frosiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, to ode mnie na dobry początek:

" Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wówczas uda nam się pojąć jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jaki niesie nam los" - Paulo Coelho zawsze napisze coś co mnie podnosi na duchu :D

Trzymam kciuki za Twój kawałek ziemi, a z bankami też dojdziesz do porozumienia! Mnie tez szło jak po grudzie - najpierw jedna ekipa odwlekała robotę, jak znalazłam nową i zaczęło iść szybko, to w banku się przedłużało :evil: Zdążyliśmy już zapożyczyć się u wszystkich przyjaciół, zanim spełniliśmy wszystkie kolejne "zachcianki" banku :evil: Ale umowa już podpisana, kaska ma być jutro 8)

Grunt, to wierzyć że się uda. A z jaką przyjemnością powspominamy te "schody" siedząc na swoim tarasie w letnie popołudnie...

Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...