Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Łeee, ja używam na tyle rzadko, że cholera mnie od tego nie weźmie.

Jakby uśrednić, to pewnie raz na 2-3 tygodnie wyjdzie, zazwyczaj jak chcę coś szybko rozmrozić.

Do podgrzewania i gotowania wody na kawę/herbatę, to teraz mamy naszą kozę w sypialni. :lol2:

Jakie zapachy potem!

A jaka oszczędność prądu z kuchenki! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a niby to czymu nie można mleka ? :) ;)

a to bym musiała szczegółów szukać. Ale wiem, ze coś co się wytwarza w takim mleku odkłada się w jądrach podstawy pnia mózgu i przy pewnej systematyczności moze dać objawy neurologiczne. Chodzi o małe dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłam półtorej roku temu moją pierwszą mikrofalę... I jak był zachwyt z początku rodziny, o tyle już nim nie jest. Potrawy zmieniają smak... To co ugotowałam jest zupełnie inne na płycie odgrzane, niż w mikrofali...

Nie lubię podgrzewać aczkolwiek jakiś ryz czy kaszę jak mam tylko ciutkę odgrzać używam... ale nie lubię...

Jak był zachwyt i wszyscy kupowali mikrofalówki to my NIE.. no bo po co mi.. ale w nowym domu zrobiłam dla niej nawet specjalne miejsce i półkę zamykaną...

 

Chef jak będziesz kupował tego piździka to kup X2 i dla mojego męża...

On bidny zbierał już 3 razy na Coppera.. Yamacha Midnight Star 900 .. i żona ciemiężycielka zawsze znalazła sposób i powód wydania uzbieranej kasy....

Czyli jak coś znajdziesz w dobrych pieniądzach to daj znać... Może pozwolę mu kupić taką zabawkę...

 

Szczerze to nie wiem po co mu to... ale niech ma skoro tak marzył i nawet pretekst budowy domu był pt. jak wybudujemy dom, to będziesz mógł kupić sobie tego piździka, bo wreszcie będziesz miał gdzie zaparkować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, pozwolisz? Do mnie mało kto zagląda, a mam pytanie do ogółu:

Którą lodówkę nabyć?

Siemens KG36NVW30

 

 

Bosch KGN36VW30

 

 

Tak się jakoś dziwnie skopiowały.

Podobne są jak dwie krople wody, funkcje, rozmiary, zużycie energii. Która firma ma lepsze lodówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chef jak będziesz kupował tego piździka to kup X2 i dla mojego męża...

On bidny zbierał już 3 razy na Coppera.. Yamacha Midnight Star 900 .. i żona ciemiężycielka zawsze znalazła sposób i powód wydania uzbieranej kasy....

Czyli jak coś znajdziesz w dobrych pieniądzach to daj znać... Może pozwolę mu kupić taką zabawkę...

....

Piździka ? :lol2:

http://www.chefpaul.net/images/hd07.jpg

 

 

Braza, pozwolisz? Do mnie mało kto zagląda, a mam pytanie do ogółu:

Którą lodówkę nabyć?

...

... Która firma ma lepsze lodówki?

... ja zaglądam :)

... jeżeli natomiast chodzi o lodówki, (do użytku domowego) to niezłe robi Whirlpool lub KitchenAid ... chyba, że masz na myśli tylko te dwie wymienione przez Ciebie Firmy ... to nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się do żadnej firmy nie przywiązałam (oprócz tego, że pralkę Mastercooka najchętniej bym przez okno wywaliła). Liebherr w znośnej cenie ma no frosta tylko w chłodziarce, a ja leniwa jestem i wymyśliłam sobie, że w zamrażarce też ma mieć. No i szuflad w zamrażarce nie ma, tylko półki (przynajmniej te, które znalazłam na Ceneo).

 

Na razie szukam i na Ceneo te były najrozsądniejsze (cena do 1700 zł, no frost i A++), ale w końcu Ceneo nie wyrocznia...

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam samsunga. oprócz tego, że inox zaczął rdzewieć to na razie wad nie ma, nie zajmuję się nią i chłodzi, mrozi, pyrkocze przy rozrażaniu.

Rozmawialam ostatnio z byłym pracownikem boscha i bardzo chcwalił i sprzęt i serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocnie sie przyszlam przywitac :-) Mikrofali nie mialam, nie mam i miec nie bede. Zarcie podgrzane w tajemnych falach poznaje od razu ;) Tak jak Arni napisala, smak zmienia. Jak juz mam jesc zdrowo i rozsadanie, to lubie aby to jakos smakowalo :-)

Podgrzewane danie w mikrofali w restauracji zawsze konczy sie afera :stirthepot: Nie lubie oszustwa w stylu "losos z grilla" a dostaje jakiegos wymoczka spreparowanego dwa dni wczesniej i podgrzanego na predce :evil: No way!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz wymiatacza a nie piździka....

 

Mój chce takiego do pyrkania sobie.. jak mu się marzy...

Tylko żona zabba o... solary na dach np, o oooo o listwy przypodłogowe, o obudowę kominka... No chyba, że bank obrobi.. ale wówczas pewnie nie nacieszył by się tym piździkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Podgrzewane danie w mikrofali w restauracji zawsze konczy sie afera :stirthepot: Nie lubie oszustwa w stylu "losos z grilla" a dostaje jakiegos wymoczka spreparowanego dwa dni wczesniej i podgrzanego na predce :evil: No way!

... jeżeli przytrafił się Tobie "łosoś z grilla" przygrzewany w kuchence mikrofalowej to trafiłaś do knajpy gdzie Szefem Kuchni jest jakiś debil :)

Prawie wszystkie restauracyjne kuchnie używają mikrofalówek (chyba, że pójdziesz do takich, które mają przynajmniej jedną gwiazdkę Michelin) ... w restauracjach odgrzewa się tym sposobem przede wszystkim zupy niesklarowane ... gwarantuję Tobie, że nie rozpoznasz, że była podgrzana w kuchence mikrofalowej (wyczujesz różnicę jedynie wtedy, gdy sama zupę ugotujesz i będziesz miała okazję porównać i z gara i podgrzną w mikrofali) :) ... odgrzewanie natomiast jakiegokolwiek "starego żarcia" - obojętnie jakim sposobem - jest karygodne i kwalifikuje knajpę do natychmiastowego zamknięcia.

 

 

...

Nooooooooooooooooo - to ja już wiem JAKIM TO SPOSOBEM Zły Chef ulatnia się w te trzy minuty...

Wszystko jasne ;-) ;-)

... ieeeeeeeeeetam ... ja włażę na powrót do butelki :)

http://www.chefpaul.net/smiles/jeen1.gif

 

 

Ty masz wymiatacza a nie piździka....

...

... nie "masz" ... ale dopiero się przymierzasz :)

... na "ścigacze" już jestem za stary :( ... dla mnie już tylko jakiś "chopper" :) np taki HD z serii V-Rod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ieeeeeeeeeetam ... ja włażę na powrót do butelki :)

http://www.chefpaul.net/smiles/jeen1.gif

 

 

Uuuuuuu ... ależ przystojny Dżin z Ciebie, Chefie...

I tak zaraz wracasz do butelki, a spełnić życzenie to nie łaska...??

Życzenie Gospodyni oczywiście .. Brazka! - dawaj życzenie, zanim Ci się Dżinek ulotni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę sobie ciepłej wiosny, takiej prawdziwej - już teraz!!!!! Krokusy kiełkują!!!!!!

 

Przysięgam, że z tego diabelskiego wynalazku (czyt.: mikrofalówka) korzystam od wielkiego dzwonu!! Muszę mieć niesamowitego lenia, żeby nie podgrzać w razie "W" czegoś metodą tradycyjną na kuchence, mieszając przy tym w pocie czoła, żeby się jej francowatość potrawa nie przypaliła!!!

 

Chefie, ja nie rozumiem - to wielkie smoczysko ze zdjęcia pasuje do Ciebie jak ulał, to dlaczego chcesz jakiegoś małego smoczka kupować??

 

Agduś: ja sobie upatrzyłam Samsunga (co nie znaczy, że nie zmienię zdania) ale zgubiłam gdzieś numer serii. Jak znajdę, podam. Nie wiem, czy Samsung i Bosh to to samo, ale do Bosha jako producenta lodówek nie mam zaufania. Poza tym Samsung jest ładny w środku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, albo Jamlesik, moglibyście skrócić mi ten link: http://www.agito.pl/lodowka-wolnostojaca-samsung-rl-55-vtebg-3080-405084.html?attr=1-614 ??? Bo ja któreś z Was go skróci, to ja sobie zapiszę jak to zrobić ... :wiggle:

 

Agduś, to jest włąśnie ten Samsung, który mi się spodobał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ.

 

Tylko po Ci to zapisywać?

Piszesz takie PROSZĘ albo TUTAJ, zaznaczasz i klikasz na ikonę niebieskiej kuli ziemskiej ze spinaczem.

Wyskakuje okienko, w które trzeba wkleić adres internetowy strony, do której ma być link.

I gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...