Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Taaaaa.... Braza, ale my z innej półki cenowej jesteśmy... Ceny moich typów zaczynają się od jedynki, a Twojego od trójki!!!

Zresztą znalazłam wiele fajnych z dwójką na początku, ale... chyba Bosch albo Siemens mi wystarczą.

 

A swoją drogą, na jaką cholerę Ci dwumetrowa lodówka dla dwóch osób??????? Światła więcej potrzebujesz????? Taż Ty nawet bez taborecika nie sięgniesz do górnej półki! I zaraz się zacznie szukanie eleganckich schodków z kółeczkami, hamulcem i oświetleniem LED...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja mam 2 metrową dwu agregatowego liebherra i nie zamieniłabym go na nic innego.. Mniejsza jest stanowczo za mała. Ma 3 szufladki zamrażarki i też jest mało... kupiłam dużą zamrażarkę skrzyniową... teraz jest dobrze.

I kupowałam lodówkę jak jeszcze nie byłam na FM, nie wiedziałam o necie ... mam ją ładne kilka lat. chodzi bez zarzutu... ups... z małą usterką.. czujnik temperatury poszedł dwa razy .. raz jeszcze na gwarancji .. serwis przyjechał, zrobił... teraz w zeszłe lato też.. przyjechał pan wymienił... Nie było też bez naszej winy...

dzieci klimatyzację robiły sobie i robią z lodówki... a i wszystko wkładają i dotyka tylnej ściany czego nie powinno absolutnie..

Więc usterka jakby to powiedzieć .. ciut na własne życzenie... i pewnie też pan kiedyś nas znowu nawiedzi...

Aaa i mam białą lodówkę, nie schowaną za drzwiami, opakowaniem meblowym. Dla mnie lodówka jest lodówką, a nie meblem...

Jedyny gadżet który mnie się podoba to kostkarka... ale takiej wówczas w mojej nie było to nie oglądałam się za inszą... i w sumie może to i dobrze... bo by chłopaki ślizgawki mieli w brzuchu od lodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, to jest włąśnie ten Samsung, który mi się spodobał!

Jednym słowem podoba ci się moja lodówka. Tylko ja mam w wersji inox. Szkoda, że czarnych nie widziałam, bo bym kupiła własnie taką!

Agduś, na raty kupowałam, nie bolało.

Pakowna jest i ogólnie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza obecna ma chyba 160 cm wzrostu i rzadko narzekam na brak miejsca. Mamy dużą zamrażarkę z szufladami, a chłodziarki nie zapełniam tak bardzo. Myślę, że 180 cm z haczykiem wystarczy mi spokojnie. A raty to już nas bolą - te za dom, więc kolejnych nie chcę.

 

Co do kolorków, to pokazywałam kiedyś u siebie takie, które by mi się podobały. Skoro takich nie mogę mieć, to już mi wszystko jedno, czy biała, inox czy czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, choć muszę go spłacać :)

czarny mam (pod kolor ekspresu) , model Artisan, miskę szklaną gratis dostałam..

Co do wyrabiania - cudnie ubija pianę :) A ciasto na chleb hmmm jeszcze go nie wyczułam, łyżką wychodzi lepszy. Ale kombinuję i już wiem, ze z przepisu DPSi musiałam odlać pół wody, lepiej wyrabia na gęsto. Tylko nie wiem dlaczego z dna mąki nie bierze całej, jeszcze muszę popracować nad techniką. Jednak zupełnie inaczej nim idzie, niż starym mikserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chef z ta zupa to z pewnoscia masz racje. Pewnie bym nie poznala, bo przyznam sie ze zupy, kotlety mielone i buraki to moje koszmary z dziecinstwa :stirthepot: Jak juz moglam w sposob skuteczny mowic NIE, a bylo to w okolicach czasow szkoly podstawowej, to zrezygnowalam z tych trzech specjalow. Nie mniej z zup to tylko rosol i tylko gdy jestem chora, oraz grzybowa (prawdziwkowa na Wigilie :-) ).

Poziom restauracji w Polsce jest bardzo slaby i nie chodzi tu wcale o umiejetnosci kucharzy. Mam raczej na mysli swiezosc i jakosc skladnikow, higiene przygotowywania, czeste uzywanie polproduktow albo wrecz produktow gotowych (gleboko mrozonych), nadmierna saturacje tluszczem i proszkami typu instant. Wszystko to w imie wszechobecnego ciecia kosztow :( No ale jesli na restauracyjnym plocie (tak teraz u nas modnie bo znaczy, ze bedzie tradycyjnie ;) jest napisane ze ryba z grilla, pizza z pieca a szaszlyk z ogniska, to dlaczego mam placic za 3 minuty w mikrofali :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EZS cudnie!!! Ja tez chce czarny, tylko z micha INOX (trudniej ja zbic ;)) Jak juz zrobisz chleb, czy pierwsza drozdzowke to daja znac.

A kupilas jakies przystawki? W szczegolnosci interesuje mnie ta do mielenia (chetnie pozbylabym sie maszynki do mielenia miesa i maku ;)) i do makaronow.

Gratuluje fajnego zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... my mamy jakies 180 cm lodowke (w zabudowie) i czasami czuje, ze jest dla nas ciut za mala ... Najbardziej brakuje nam chlodziarki, bo czesc na mrozonki tylko po swietach jest zapelniona ;)

Natomiast w chlodziarce najbardziej brak pojemnikow na warzywa i owoce ... normalnie rosliny sie panosza i wylaza nam z lodowki :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś, ta akurat od 2 się zaczyna, a podoba mi się bardzo. Macałam ją w sklepie - no ładna skubana i wygodna. Duża musi być, bo ja nie lubię za często zakupów robić!!

 

Depsiu, dzięki piękne! Uwaga, próba tutaj

 

 

 

Ewa,macałam czarną! Paluchów prawie nie znać, jest łada, lekko błyszcząca. No zauroczyła mnie! Jeśli nic nowego (piekniejszego) nie wpadnie mi w oko to jak nic sobie ją w końcu kupię!!

 

 

 

Kurde, udało mi się ze skracaniem No jestem dumna z siebie, że potrafię czytać ze zrozumieniem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam michę inox plus szklaną gratis :)

maszynek na razie nie kupuję, raz że muszę spłacić jedno, dwa, że czytałam różne opinie w necie i podobno właśnie ta końcówka do maszynki do mięsa się psuje. Poza tym w sklepie usłyszałam, że można dokupić innej firmy, nie KA i też pasuje oraz dobrze działa. Pomyślę kiedyś. Na razie fajna zabawka sama w sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, stwierdziłam, ze jak mi się ten inox znudzi, to sobie mate magnetyczną kupie w kolorze czarnym i nałożę... W zasadzie już oglądam, ale chciałabym czarną błyszczącą (lakierowaną) a są same z obrazkami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te maty, to gdzie?

 

Braza, w sumie Cię rozumiem - ja mam do sklepu 15 minut piechotką, więc codziennie mogą małe zakupy zrobić. Duże zakupy robimy raz na dwa tygodnie w Selgrosie albo Makro, ale to raczej nie są lodówkowe.

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zakupów lodówkowych na razie nie musze korzystać - i na szczęście.

Ale...

W mojej klamociarni nabyłam za jedyne 150 zł piękną chłodziarkę Liebherr w znakomitym stanie, taką, żeby pod blat w stodole mi wlazła i żeby nie trzeba było jej nogą zamykać, jak tej dotychczasowej! :cool:

Jeszcze jej nie stawialiśmy na miejsce, więc nie wiem, czy bardzo dobrze chłodzi (ale w sklepie mówili, że tak, a ufam im, jeszcze nigdy mnie nie zawiedli z zaufaniem).

Ale wygląda bardzo dobrze i ma mądrze rozmieszczone półki, więcej w nią wejdzie. Fajna!

Zwłaszcza, że za taką cenę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to i ja bym kupiła i pod blat wstawiła... przynajmniej było by na napoje latem a chłopaki nie robili by sobie z lodówki klimy w kuchni...

podoba mi się ta Twoja klamociarnia...

U mojej ciotki są takie szroty... byłam tam ze dwa razy w życiu.. wtedy jak byłam nie było mi nic potrzebne bo kończyłam dom, a teraz rozejrzałabym się za.. komodą i barkiem względnie niską biblioteczką jako stół TV... potrzebne są mi meble do salony.. ale ja to w orzechu chciałabym... nie w dębie.. dębu mam już dość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to i ja bym kupiła i pod blat wstawiła... przynajmniej było by na napoje latem a chłopaki nie robili by sobie z lodówki klimy w kuchni...

podoba mi się ta Twoja klamociarnia...

U mojej ciotki są takie szroty... byłam tam ze dwa razy w życiu.. wtedy jak byłam nie było mi nic potrzebne bo kończyłam dom, a teraz rozejrzałabym się za.. komodą i barkiem względnie niską biblioteczką jako stół TV... potrzebne są mi meble do salony.. ale ja to w orzechu chciałabym... nie w dębie.. dębu mam już dość...

 

 

hehehe a ja orzecha, przymierzam sie do bieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa, te maty fajne, ale ja na pewno takiej nie kupię ... gdyby moja lodówka zrobiła się trochę ładniejsza to by się okazało, że jeszcze można ją znieść, a ja nie mogę już na nia patrzeć :lol2:

 

Powoli ... bardzo powoli zaczynam nabierać ochoty na meble w tzw. nowoczesnej klasyce; kuchnię aktualnie chcę gładką, prostą .... ciekawe ile razy zmienią mi się preferencje, zanim znajdę taką kasę, żeby w końcu ziścić swoje plany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...