Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Braza, ale nie utopiłaś się? Nie chciało Ci się jechać nad jezioro? Zresztą tam płytko przy brzegu, a jakoś nie wierzę, żebyś miała tyle samozaparcia i lazła w tej lodowatej wodzie kilkadziesiąt metrów do głębiny...

Czyżby prace w ogródku Cię tak pochłonęły? Ale to już chyba przy sztucznym świetle. Szkoda prądu, siadaj do komputra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pomarańczowi poinformowali mnie, że właśnie skończył mi się limit przesyłu danych. Prędkość w sztok nawalonego ślimaka jest wręcz porażająca w porównaniu z prędkością otwierania się stron w dniu dzisiejszym. Dlatego (w związku z powyższym) na dłuższe pogaduchy wpadnę jutro.

 

Miałam piękne słońce i w okolicach południa +8stopni. Teraz jest -6 .... niech ktoś tę cholerną zimę w tyłek!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś nieeee, wyjątkowo długo trzymałam limit lutowy. Na marzec właśnie się zaczął!

 

Trawie grzywkę przetrzepałam!!

 

I informuję: w Brazoczysku nastała Era Wczesnego T(a)rasuhttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FB.gif

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj, kombinuj! Bo jak nie nawiedzisz, to ja zacznę Ciebie nawiedzać w snach!!! U mnie rano też -8, ale po południu już wzrosło. Ponieważ miałam nieuzasadniony przypływ chęci do zrobienia czegoś więc w ramach udawania, że robię coś sensownego zrobiłam też sobie kawę i wypiłam ją na tarasie :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłam też sobie kawę i wypiłam ją na tarasie :lol2:

 

i pomyslec, ze zawsze myslalam iz w temacie temperatury jestesmy jak siostry ;) W ziab i wiatr wloczyc sie nie lubimy, nie mowiac juz ze taka pogoda nijak nie koresponduje z kawa na ZEWNATRZ :sick: Zmienisz sie Slonko, oj zmieniasz :lol2:

W ramach przywolywania wiosny i walki z jakims bakcylem, ktory zaczynam czuc w zatokach jutrzejszy poranek spedze w saunie. Zadnych cwiczen, zadnego ganiania na biezni tylko smazenie wirusa w saunie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to już pięknie nie będzie.

Tyle, że bliżej wiosny ;-)

I tego się trzymajmy...

 

Rano zimno, ale za to jak pięknie! :D

Pięknie fakt... ale jak ZIMNO :o

 

Ale u nas z rana jest -7*C ... brrrrr ...

Niestety nie tylko u Was...

 

 

Trawie grzywkę przetrzepałam!!

 

I informuję: w Brazoczysku nastała Era Wczesnego T(a)rasuhttp://content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203FB.gif

 

Po pierwsze trawy ni mom... po drugie, to mam pytanie: Siedziałaś okutana we baranicę , szubę i papachę??? ;)

 

Ponieważ miałam nieuzasadniony przypływ chęci do zrobienia czegoś więc w ramach udawania, że robię coś sensownego

Wypróbuję w piątek... wcześniej niestety trza zapitalać do arbajta...:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...