Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

No sami widzicie, Wy w tych miastach to już tacy wydelikaceni, że szok!

Osia - jeszcze ze 2 latka w domku i też jak będzie słonko i kilka stopni na plusie, to z przyjemnością wyjdziesz na taras, zobaczysz!

A miastowe...

No cóż, miastowe tak mają... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gdzie Ty ten świerk oglądasz? W dzienniku ostatni wpis stareńki taki, że broda mu wyrosła!

 

Ja jeszcze nie myślę o tarasie czy ogródku - czekam aż ziemia rozmarznie i wyschnie trochę, a na tarasie rano szronu nie będzie. Poza tym, czuję, że dachu nad tarasem w tym roku jeszcze nie zrobimy, czyli mebli lepszych niż plastikowe też nie nabędziemy, a plastikowe jakoś mnie nie nęcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, to ja nadal miastowa jestem bo zimna nienawidzę. Ale na zielonym tarasie, osłoniętym od wiatru i nasłonecznionym to miałam w południe +10 - można usiąść i wypić kawę - pod warunkiem, że w nie za dużym kubku, bo kawa zdąży wystygnąć a my porządnie zmarznąć :lol2:

Dzisiaj już się nie odważę, na termometrze ledwo kilka kresek powyżej 0. Grzejników też nie wyłączam, bo mi się chałupa wyziębiła przez te moje eksperymenty. I nie robię nic!! Mam ochotę pooszczędzać energię, za dużo jej ostatnio straciłam!

Miłego dzionka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty ten świerk oglądasz? W dzienniku ostatni wpis stareńki taki, że broda mu wyrosła!

 

Ja jeszcze nie myślę o tarasie czy ogródku - czekam aż ziemia rozmarznie i wyschnie trochę, a na tarasie rano szronu nie będzie. Poza tym, czuję, że dachu nad tarasem w tym roku jeszcze nie zrobimy, czyli mebli lepszych niż plastikowe też nie nabędziemy, a plastikowe jakoś mnie nie nęcą.

 

 

na maila dostalam :lol2: jak braza pozwoli to wkleje choc jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... można usiąść i wypić kawę - pod warunkiem, że w nie za dużym kubku, bo kawa zdąży wystygnąć a my porządnie zmarznąć :lol2:

...

... se może kubasek opakuj w jakieś "żubranko-podobne" futerko :lol:

http://www.chefpaul.net/images/zubranko2.jpg

:) ;)

 

 

Jakby ktoś słońca miał w nadmiarze, to proszę o wysyłkę.

...

... w nadmierze to może i nie mam (tak akurat "w sam raz") ... ale czego sie nie robi dla "potrzebujących" ? ... przyjedż i zabierz ze sobą ile Tobie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... w nadmierze to może i nie mam (tak akurat "w sam raz") ... ale czego sie nie robi dla "potrzebujących" ? ... przyjedż i zabierz ze sobą ile Tobie potrzeba :)

 

Dziękuję Chefie, ale z tym "przyjedź" kłopot jest.

Właściwie z "przyjedź" to nie ma, ale z "przyleć, przypłyń" to już tak.

Przesyłka byłaby najlepszym rozwiązaniem :)

Edytowane przez tola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Chefie, ale z tym "przyjedź" kłopot jest.

Właściwie z "przyjedź" to nie ma, ale z "przyleć, przypłyń" to już tak.

Przesyłka byłaby najlepszym rozwiązaniem :)

... no tak ... ale jak przesłać ? ... w "żubranku" ? :) ... a może "słońce w kapeluszu ... ? :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo takie futerko na kubeczek z kawą ... taaak, trzeba przemyśleć.

Zimno dzisiaj było, cholera! I co z tego, że słonecznie, skoro zimno??!!!!

 

Depsia, Ty mi powiedz, co to za Justyna się przewróciła, bo nie wiem, czy dobrze myślę ....

 

Tolunia, słoneczko mogę podesłać ale ono jakieś takie wybrakowane u mnie - niby świeci mocno, oczy trzeba mrużyć a ciepła nic nie daje ...

 

Ależ mam piękny księżyc!!!! W tej chwili właśnie usadowił się nad modrzewiem i prześwituje jasno między gałęziami! Pełnia jest, chyba sobie powyję w nocy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, zamiast wyć lepiej zaśpiewaj,

może to, co Chef podpowiada, czyli

 

 

poradzisz sobie pod warunkiem, że w młodości śpiewałaś hiphop,

jakoś tak szybko tekst trzeba z siebie wyrzucać, no! ;)

Daj znać jak sobie z tym poradziłaś, ciekawa jestem bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tolunia, w momencie gdybym zaczeła śpiewać oskarżono by mnie o znęcanie się nad zwierzyną leśną i wprowadzenie jej w stan głębokiej depresji!!!! Tak więc poprzestałąm na wysłuchaniu (dwukrotnym) Twojej propozycji muzycznej - i tak jest lepiej i bezpieczniej dla świata :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no tak ... ale jak przesłać ? ... w "żubranku" ? :) ... a może "słońce w kapeluszu ... ? :) ;)

Przesyłaj jakkolwiek, bele się nie potłukło....;)

 

 

 

Ależ mam piękny księżyc!!!! W tej chwili właśnie usadowił się nad modrzewiem i prześwituje jasno między gałęziami! Pełnia jest, chyba sobie powyję w nocy ...

Bedziem wyć w kolektywie...:rolleyes:

 

gdybym zaczeła śpiewać oskarżono by mnie o znęcanie się nad zwierzyną leśną i wprowadzenie jej w stan głębokiej depresji!!!!

Upsss... a nie mówili mnie rodziciele, że mam bliźniaczkę...:confused: ;)

 

Chyba ten sam księżyc świeci u nas. W dodatku pięknie widać Wenus, Jowisza i Marsa!

Tera to przesadziłaś... przez nich tyż mam nie spać....???:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Justyna Kowalczyk, biegaczka nasza na nartach, się przewróciła i przez to znowu Bjoergen wygrała! :(

Księżyc świeci i przez to o 4 rano się obudziłam. :mad:

Nie wyłam, bo pomyślałam, że Sołtysa przestraszę, a szkoda mi chłopaka, fajny jest... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...