Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dostałam, przekazuję dalej:

 

 

Kochane Panie, Kobiety, Siostry, Rodaczki!!!!

Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki w górę i przeganiamy z twarzy gradową chmurę!! Niech żyje cellulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe babki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z mojej ukochanej Perły!!

 

Spoko, pojechałam pekaesem, więc złachana nie jestem, spać mi się jednak chce po zbóju, bo pekaes był o wrednie nieludzkiej porze 03:45!! Byłam załatwić parę spraw - ale żeby nie było za lekko, zapomniałam dokumentów - i jestem pod wrażeniem! W instytucji pod tytułem Energa Pani Urzędniczka (zasłużyła na tę wielką literę) przyjęła do wiadomości moje tłumaczenia i załatwiła sprawę bez wglądu w dokumenty polegając na moim solennym słowie, że najpóźniej jutro wyślę Jej skany!! Hosanna!!! Oczywiście skany są już praktycznie gotowe!

 

Tak więc mam nadzieję, że się wytłumaczyłam z nieobecności. Odezwę się za godzin parę (2-3) gdy już odeśpię tą barbarzyńską godzinę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Depsia, chyba nie nadążam za Twoimi synapsami

 

Sipatko - a za czym tu nadążać, kibicowaliśmy Justynie w środę, a ona wzięła i upadła w czasie biegu... :(

 

Dostałam, przekazuję dalej:

 

 

Kochane Panie, Kobiety, Siostry, Rodaczki!!!!

Dzisiaj Dzień Kobiet, więc cycki w górę i przeganiamy z twarzy gradową chmurę!! Niech żyje cellulit i kurze łapki bo i tak jesteśmy fajowe babki!!!!!

 

Dziękuję bardzo!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Upsss... a nie mówili mnie rodziciele, że mam bliźniaczkę...:confused: ;)

 

 

Tera to przesadziłaś... przez nich tyż mam nie spać....???:rolleyes:

Trojaczki, trojaczki, siostrzyczko kochana!

A czemu masz nie spać przez Wenus, Jowisza i Marsa? Taż to planety niewinne, nikomu nie wadzą, tyle ich, co sobie światłem odbitym z daleka poświecą!

 

 

 

Tak więc mam nadzieję, że się wytłumaczyłam z nieobecności. Odezwę się za godzin parę (2-3) gdy już odeśpię tą barbarzyńską godzinę!!!

Nieźle Cię zmogło! Siedem godzin już odsypiasz! Co Ty w nocy będziesz robiła?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelki duch, Gwoździk się odnalazł!!!!! Ależ bardzo mi miło Ocynkowany Przyjacielu!!!! Cieszę się, że nie zardzewiałeś do końca!!!!

 

Trochę spałam, trochę leżałam (czyt.: odtajałam, bo z lekka zmarzłam) a trochę mózg ćwiczyłam na Rozrywce :wiggle:I było mi faaajnieee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki, trojaczki, siostrzyczko kochana!

A czemu masz nie spać przez Wenus, Jowisza i Marsa? Taż to planety niewinne, nikomu nie wadzą, tyle ich, co sobie światłem odbitym z daleka poświecą!

Trojaczko :hug:

Wszystko co niepokojąco świeci w nocy, to mnie spać nie daje... takie wampiórkowe stworzenie ze mnie...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokoj! Robota nie zajac i z pewnoscia nie ucieknie ...

 

Braza podejrzanie ten napoj wyglada :sick: Gosciom mozna jakos delikatniej pokazac drzwi :lol2:

 

 

Amberka, robote to ja wiem....., ale robic w ogrodzie to przyjemnosc i odprezenie, endorfiny mi sie tworza a to czesciowo zwalcza migreny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś Ty tam do środka wsadziła, Brazuniu...? :lol:

Trudno, zaryzykuję, może mnie szlag nie trafi.

 

Wychodzi, że muszę sobie chyba pas lędźwiowy kupić, nic tej wiosny zrobić nie mogę w ogrodzie, bo od razu plecy mi strzelają! :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia - mój Romek dostał zestaw ćwiczeń na kręgosłup (cz.lędźwiową) i codziennie (no - prawie) ćwiczy. I pomaga - o dziwo :-) Jak chcesz - zeskanuję i prześlę.

Najwazniejsze rzecz jasna, żebyś faktycznie zaczęła to robić, wyrobiła sobie nawyk, bez tego żaden zestaw nie pomoże ;)

Ale widzę, że warto. I ogólnie takich trochę ćwiczeń poprawia samopoczucie..

Mówimy tu o tym, że prace w polu są "tendencyjne ruchowo" i takie ukierunkowane ćwiczenia bardzo dobrze robią.

Od razu powiem, że nie wiem, czy mnie by się udało tak systematycznie ćwiczyć... może jak by mnie tak zdrowo coś napierdalało to tak...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...