Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Braza mam jeszcze taką herbatkę...

To jest jak mnie skleroza nie myli biała herbata... , po wrzuceniu do dzbanka z wrzątkiem tej kulki obok zaparza się i tworzy tacie cudne kwiatki.. są różne dostępne, pewnie zależy jakie sprawne rączki to poskładały na swoich udach ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

DPSia - mój Romek dostał zestaw ćwiczeń na kręgosłup (cz.lędźwiową) i codziennie (no - prawie) ćwiczy. I pomaga - o dziwo :-) Jak chcesz - zeskanuję i prześlę.

Najwazniejsze rzecz jasna, żebyś faktycznie zaczęła to robić, wyrobiła sobie nawyk, bez tego żaden zestaw nie pomoże ;)

Ale widzę, że warto. I ogólnie takich trochę ćwiczeń poprawia samopoczucie..

 

 

potwierdzam! Cwiczenia wzmacniajace miesnie plecow i brzucha rzeczywiscie dzialaja cuda :-) Moj codziennie silownie konczy takim zestawem i na kregoslup juz dawno przestal sie skarzyc :rolleyes: A niestety pare lat temu bole mial okropne, raz ze spowodowane skrzywieniem i wzrostem a dwa ciaglym sleczeniem przy komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia - mój Romek dostał zestaw ćwiczeń na kręgosłup (cz.lędźwiową) i codziennie (no - prawie) ćwiczy. I pomaga - o dziwo :-) Jak chcesz - zeskanuję i prześlę.

Najwazniejsze rzecz jasna, żebyś faktycznie zaczęła to robić, wyrobiła sobie nawyk, bez tego żaden zestaw nie pomoże ;)

Ale widzę, że warto. I ogólnie takich trochę ćwiczeń poprawia samopoczucie..

Mówimy tu o tym, że prace w polu są "tendencyjne ruchowo" i takie ukierunkowane ćwiczenia bardzo dobrze robią.

Od razu powiem, że nie wiem, czy mnie by się udało tak systematycznie ćwiczyć... może jak by mnie tak zdrowo coś napierdalało to tak...?

 

Ha - pewnie, że chcę! Bardzo chcę!

Na razie tylko ze stepperem sobie ćwiczę, ale on jakby mało wpływa na kręgosłup.

Jakbys na maila podesłała, bardzo dźwięczna będę, bardzo! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzałam, że nie wiem, co jest w środku! Ale ładnie wygląda. Arnika, a te kulki to żywe są, czy plastikowe??

 

Powietrze mi zeszło w kole od taczki! I nie mam czym dopompować, przyjdzie mi nową taczkę zamówić bo bez tego pojazdu ni hu...hu...!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza.. żywe to już nieee....

To jest normalna herbata.. pozwijana ponawiązywana jak jeszcze była świeża, następnie wysuszona w formie takich kul, po wrzuceniu do dzbanka z wrzątkiem robi się taka artystyczna herbata :)

Można pić... nie umrzesz....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła taczka kosztuje około 100 zł ...

 

... za 20 zł kupisz pompkę, która napompuje kółko taczkowe w 2 minuty ....

Włączasz silnik w samochodzie, podłączasz pompkę do gniazda "zapalniczki".... końcówkę do "dmuchania" podłączasz do koła od taczki ... Przypalasz papierosa ...

Kiepujesz papierosa ...

 

 

 

 

 

......rozpierdoliło koło ... Po prostu wybuchło ...

 

 

 

 

PS. dlatego pamiętaj ... Odłączasz "pompowanie" po trzech machach :)

 

:) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła taczka kosztuje około 100 zł ...

 

... za 20 zł kupisz pompkę, która napompuje kółko taczkowe w 2 minuty ....

Włączasz silnik w samochodzie, podłączasz pompkę do gniazda "zapalniczki".... końcówkę do "dmuchania" podłączasz do koła od taczki ... Przypalasz papierosa ...

Kiepujesz papierosa ...

 

 

 

 

 

......rozpierdoliło koło ... Po prostu wybuchło ...

 

 

 

 

PS. dlatego pamiętaj ... Odłączasz "pompowanie" po trzech machach :)

 

:) :) :)

 

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzałam, że nie wiem, co jest w środku! Ale ładnie wygląda. Arnika, a te kulki to żywe są, czy plastikowe??

 

Powietrze mi zeszło w kole od taczki! I nie mam czym dopompować, przyjdzie mi nową taczkę zamówić bo bez tego pojazdu ni hu...hu...!!

:lol2: Powietrze mi dzisiaj zeszło z koła... przebite na amen, nie było jak dopompować... przyjdzie mi nowe autko zamówić, bo bez tego pojazdu ni hu... hu...;):lol2:

 

Cześć Brazunia:D.

 

Jak taczka/pojazd dobra/y, to możesz samo koło wymienić... ja tak na razie dzisiaj zrobiłam;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...