Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zwykła taczka kosztuje około 100 zł ...

 

... za 20 zł kupisz pompkę, która napompuje kółko taczkowe w 2 minuty ....

Włączasz silnik w samochodzie, podłączasz pompkę do gniazda "zapalniczki".... końcówkę do "dmuchania" podłączasz do koła od taczki ... Przypalasz papierosa ...

Kiepujesz papierosa ...

 

 

 

 

 

......rozpierdoliło koło ... Po prostu wybuchło ...

 

 

 

 

PS. dlatego pamiętaj ... Odłączasz "pompowanie" po trzech machach :)

 

:) :) :)

 

padlam :rotfl: Poranna kawa i taki tekst i sobota super startuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jestem niezmiernie ciekawa, którą z tych dobrych rad wykorzysta właścicielka nieszczęsnej taczki.

Można obstawiać:

1. kupi nową taczkę

2. pojedzie na stację benzynową i urokiem osobistym wpłynie na pana z obsługi, żeby napompował

3. j.w., ale zapłaci panu

4. kupi pompkę i napompuje sama

5. j.w., ale wpłynie na sąsiada, który napompuje z zachwytem za darmo

6. j.w., ale nie będzie jej się chciało wpływać i zapłaci sąsiadowi

7. wykorzysta pompkę sąsiada urokiem osobistym

8. j.w., ale za kasę

9. kupi stację benzynową z tym ustrojstwem do pompowania i pracownikiem (w perspektywie czasu wyjdzie na swoje)

 

Proszę poczekać aż sobie wykupię numer, na który będziecie mogli wysyłać sms-y za 8,99 i obstawiać możliwości. Zastanowię się nad nagrodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, to, to... - właśnie to miałem na myśli :D

Nie to, żebym ja nowych taczek nie lubił... :rolleyes:, ale skoro stara jeszcze jara, a konkurencja może być do niej znacznie mniejsza, więc... ;)

 

To jak Braza? Jest szansa, że se ją dmuchnę, popcham i w jakiś przyjemny sposób wykorzystam pożytecznie?

 

Agduś, skoro masz te same preferencje, to się z tobą podzielę tą taczką. Obiecaj tylko, że będziesz się z nią delikatnie i z czułością obchodziła! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypchajcie się!!!

 

Koło nie dało się nadymać, przegryzione przez psukę!!! Ot i tyle, muszę kupić nowe!

 

Yetuś, taczki nie oddam za żadne skarby!!! Własną pierwsią bronić będę!!! Mogę jedynie zezwolić na jej popchnięcie - tego żałować Ci nie będę, a żeby wprowadzić Ciebie w stan euforii i błogiego nastroju wrzucę do niej dodatkowo parędziesiąt kilogramów kamieni ... i popychaj!!!!

 

Agduś, niesamowicie ostro i wyraźnie przemawia do mnie ostatnia opcja !!!!

 

A teraz uwaga!!!!!

 

Jak najmniejszym kosztem i pracą przebrać córcię za zakonnicę???? Skupcie się Kochani!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psia krętka, toż to dzisiaj 10 marca!!!!

 

Dla najwspanialszych foru-facetów świata !!!

 

„Mężczyzno, mężczyzno…

choć tyle masz wad,

bez CIEBIE cóż wart,

cóż wart byłby świat”???

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRlyP5bLq_ZivY11YSbA9k7arVzvy7c7jFn-LIj4SZsg8BM-YxfEQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carne prześcieradło/płótno otwór na głowę i przewiązać w pasie sznurem...

Opcja bardziej dla tych co potrafię wyciąć otwór na głowę zeszyć boki i rękawy, przewiązać sznurem...

 

Braza.. ale , że jak... Twoja córka zakonnicą będzie???

A matka ... "Mogę jedynie zezwolić na ..... popchnięcie - tego żałować Ci nie będę,... żeby wprowadzić Ciebie w stan euforii i błogiego nastroju" :) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, no nie mów, że czarnej/szarej/białej kiecki prostej nie masz? do tego biała opaska na głowę i chusta w jednym z wymienionych wcześniej kolorów, no i koniecznie krzyżyk na drogę i na pierś;):D. Tak może być? http://www.imprezowe.pl/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_1_100.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...