Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Tak czułam, że ostatnia opcja najbardziej Ci się spodoba. Gdybyś zechciała jeszcze nie rezygnować ze sprzedawania benzyny tym pracownikiem (chyba przy dmuchaniu by się aż tak nie sforsował), to przy dzisiejszych cenach z pewnością wyszłabyś na swoje.

 

Kilka propozycji:

 

u37380.jpg341113.jpg28069.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

Włączasz silnik w samochodzie, podłączasz pompkę do gniazda "zapalniczki".... końcówkę do "dmuchania" podłączasz do koła od taczki ... Przypalasz papierosa ...

Kiepujesz papierosa ...

 

 

 

......rozpierdoliło koło ... Po prostu wybuchło ...

 

 

 

 

PS. dlatego pamiętaj ... Odłączasz "pompowanie" po trzech machach :)

 

:) :) :)

... a mnie się nasunął taki wniosek:

Palenie jest szkodliwe ... ale tylko w przypadku starych dętek i dobrych kompresorków :) ;)

 

...

Koło nie dało się nadymać, przegryzione przez psukę!!! Ot i tyle, muszę kupić nowe!

...

... i słusznie :) ... a psuce dać teraz do gryzienia starą oponę (zawsze jakaś korzyść) :) ;)

 

No i co - wykombinowałaś coś? :rolleyes:
... kupiła habit w sklepie z sutannami :) ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem, czy Braza, jako MATKA ..wdziałaby na swoją młodą taki stroj... no nie wiem... naprawdę...... mam masę wątpliwości......

Niepokoi mnie również, że mogę sobie spokojnie wyobrazić Karlę w takim stroju......wyglądałaby ...bombowo.

I to jest chyba własnie główny powód dla którego... (patrz pierwsze zdanie)..

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już normalnie banał, ale jesteście niezastąpieni! Do klasztoru jeszcze nie wstąpiłyśmy, spokojnie, obie trzymamy się od takich miejsc baaardzo daleeeeeko!!

Dzięki za wszystkie propozycje, znając zapał do igły i nitki swój i Córci w życie pewnie wejdzie wersja z czarną szmatą z wyciętą dziurą i sznurem do przewiązania! Wstąpienia do klasztoru choćby tylko po to, żeby wyłudzić strój Córcia stanowczo odmówiła!!!

Strój potrzebny jest na Dzień Wagarowicza, kolektyw klasowy postanowił przebrać się za zakonnice i księży (to część męska kolektywu) i oddtańczyć coś hip-popowego!! Bedzie się działo, chyba pojadę to obejrzeć:D

 

Chefie, doskonały pomysł z kołem!!! Może jak już psuka będzie miała swoje osobiste do gryzienia odczepi się od nowego ... Ciekawe, ile może takie koło kosztować?? Wcale się nie zdziwię, jeśli okaże się, że o wiele bardziej będzie opłacalne kupienie nowej taczki ...:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiam. Za taczkę dałam 7 dych - z netu. Jutro się okaże, z czym wrócę do domu: czy z samym kołem czy z całą taczką :D

 

Chefie, Twoja Ciemiężycielka to wie jak się ustawić ... Ukłony dla Niej niskie proszę przesłać w moim imieniu:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...