Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasza Abra miała guzy od zastrzyków, tych co to cieczkę miały powstrzymać.

Owszem, była z nami 12 lat, to długo jak na taką dużą sunię, ale mogłaby pewnie jeszcze dłużej.

Do dziś często za nią tęsknię. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chefie, Twoja Ciemiężycielka to wie jak się ustawić ... Ukłony dla Niej niskie proszę przesłać w moim imieniu:yes:

... przesłałem :0 ... w tzw "międzyczasie" :) ... Ordy motor-cyklowe mnie najechały :) ... od rańca samego półmilionowa armia żreć chce ... a później to już tylko rzeki piwa (i nie tylko) płyną :) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maylandzia, telepatia!!! Tęskniłam za Tobą!!!! Fajnie, że zaglądasz, ale byłoby fajniej, gdybyś częściej się odzywała :yes:

 

Kupiłam koło - za całe 49,50zł :eek: Całą taczka w tym zakichanym grajdole kosztuje około 150zł. Koło nawet pasuje, chociaż większe, ale poradziłam sobie - nie haczy! Ciekawe kiedy psuka i to przegryzie???

 

Agduś, nie wiem z czego wziął się ten guz, zauważyłam go jakieś 3 lata temu (już po zabiegu usunięcia macicy). Weterynarze zgodnie twierdzą: nie ruszać, ale mam wrażenie, że on większy jest jakby ... Trochę się martwię ... W kwietniu, gdy Szanowny na święta zwali do domu trzeba będzie pojechać - niech obejrzą!

 

Cheffie - taka ilość opojów może przyprawić o ból głowy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić nie zaszkodzi, ale popatrzę jeszcze w necie. W końcu całą taczkę kupiłam za 70 złociszów właśnie w sieci ...

Za to dzisiaj zamówiłam sobie kaloszki dizajnerskie, będę szpanować w czasie prac ogrodowych :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weterynarze zgodnie twierdzą: nie ruszać, ale mam wrażenie, że on większy jest jakby ... Trochę się martwię ... W kwietniu, gdy Szanowny na święta zwali do domu trzeba będzie pojechać - niech obejrzą!

 

 

Braza ja nie wiem skad masz tych wetow ale to niczym z ubieglej epoki, gdy przy przeziebieniach na trzy zdrowaski do pieca wsadzali :mad: Jak nie ruszac??? Zadnej biopsji, badania??? Nic???

Gdybym tak dwa lata temu myslala nasza Maja z pewnosci albo konczylaby teraz swoj zywot, albo by jej z nami nie bylo :( Guzy sie bada! Pozostawienie ich nie oznacza, ze zwierz czy czlowiek jest bezpieczny. Jesli guz jest na sutku to macie 50/50% szansy ze jest zlosliwy lub nie. Jesli jest zlosliwy robi przerzuty na mozg i pluca ... jak u kobiet.

U mojej suki wymacalam dwa guzy ktore mialy srednice 2 mm. Oba okazaly sie zlosliwe i zostaly natychmiast wyciete. Obecnie jest dwa lata po zabiegu. Miala juz dwie tomografie. Przerzutow nie ma. Jest czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest różnica pomiędzy wetem z kliniki w Dużym Mieście, a wetem z przychodni, który obsługuje psy, koty, ale żyje głównie z krów, świń i królików pasztetowych. Ten drugi uważa,że pies żyje tak długo, jak mu pisane. A potem to można mu cierpienia skrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest różnica pomiędzy wetem z kliniki w Dużym Mieście, a wetem z przychodni, który obsługuje psy, koty, ale żyje głównie z krów, świń i królików pasztetowych. Ten drugi uważa,że pies żyje tak długo, jak mu pisane. A potem to można mu cierpienia skrócić.

 

ja Cie prosze ... co to za argumentacja??? A jakby ktores z nas lekarz powiedzial "wie pani, ten guz w piersi ktory pani sobie wymacala to najlepiej zostawic w spokoju" to co? Jakbys postapila? Zgodzila sie z "autorytetem" czy szukala innego rozwiazania? Wystarczy zagooglac "guz u suki" a wszystko robi sie jasne. Tak trudno? No chyba, ze na psie zalezy nam jak na taczce ...

Sorry Braza ale powstrzymac sie nie moglam i strasznie mi smutno, ze tak bagatelizujesz problem ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić nie zaszkodzi, ale popatrzę jeszcze w necie. W końcu całą taczkę kupiłam za 70 złociszów właśnie w sieci ...

Za to dzisiaj zamówiłam sobie kaloszki dizajnerskie, będę szpanować w czasie prac ogrodowych :yes:

 

dzien dobry :) pochwal sie kaloszkami ,

i zeby nie bylo, to tez mam szpanowe dizajnerskie , w moim ulubionym zestawie kolorystycznym :lol2:

20110322166.jpg?gl=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amberciu, masz absolutną rację i nie mam zamiaru tak po prostu tego zostawić.

 

Języka pokazałam Jamlesowi, bo sam pochłonął całe opakowanie ptasiego mleczka - waniliowego!!! Zachował się okropnie więc ja też :yes:

 

Zimno u mnie, koperek znowu musi zaczekać!

 

TAR-cia, śliczne, moje kaloszki są takie:

 

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/15/29/99/2115299943

 

Co to jest to niebieskie z żółtymi środkami na zdjęciu????

Edytowane przez braza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...