Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jamles, a kysz z tą piłą od mojego modrzewia, miałam coś mniej drastycznego na myśli ... może jaki koperek rzucić w ziemię ... Się zobaczy ...

 

A z daliami podumam, przypuszczam jednakowoż, że występuje u mnie deficyt doniczek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okopałam się, jeno nie oflagowałam. Koperek posiałam, z rozpędu tuż obok dorzuciłam mu rzodkiewkę w dwóch kolorach: czerwoną i żółtą, coby się biedak nie nudził. A później to już poszło: parę grządek na nowo zrobiłam, jakieś kfiatki posiałam (pewnie znowu zapomnę co to za jedne), znaczy się spędziłam bardzo pracowity weekend, tylko na razie nie wiem, po ki gwizdek tak się męczyłam. Dopiero jak to całe tałatajstwo zakwitnie będę miała poczucie sensu tego, co robię teraz:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja oglaszam, ze wiosna prawdziwa do mnie dotarla, bo pierwszy raz w tym roku skowronka uslyszalam - to dla mnie wyznacznik wiosny :D

wsadzilam tez w donicy 4 cebule na szczypiorek i opryskalam to co moglam. kupilam swietny opryskiwacz 8l z lanca i 1,5 wezem wiec pryskanie o wiele latwiejsze i lepsze i reka nie wiednie przy trzymaniu pojemnika :) i przesadzilam chore rh do donic koryt, moze sie zregeneruja :rolleyes: ale plecy mnie bola jak diabli, za to sie dotlenilam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to martwi jedna rzecz...

Teraz to jakos tak sie porobiło: wiooosna! Zaczynamy sezon oprysków! :(

A ja staram się wyłącznie środkami BIO pryskać, jeśli KONIECZNIE muszę.

Najczęściej pozostawiam rośliny z opieką, ale bez pryskania, jeśli nie przetrwają, to ich problem widać w moim ogrodzie nie powinno ich być.

Przecież nie każda roślina wszędzie urośnie. ;)

U nas rośnie to, co potrafi sobie w naszych warunkach prawie samo poradzić. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje krokusy całkiem zdziczały! W tej ziemi to nawet one nie chcą rosnąć! Jakieś takie małe pokurcze mi wyszły! I to kilka tylko, a sadziłam mnogo wiele! W zeszłym roku większe kwiatki miały, w tym już maleńkie, że ledwie je widać! Wymyśliłam, że wykopię te cebulki, posadzę w dobrej ziemi w doniczkach i zakopię z doniczkami na trawniku. Może coś z nich będzie, bo teraz to rozpacz czysta!.

Poza tym gdzieś mi wcięło przebiśniegi. Wszystkie! A miałam ich mnóstwo w zeszłym roku. Tulipany wyłażą powoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...