Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Artica.. ale jakby psia spała z Tobą to byś się wyspała... i w nogi by było ciepło i wyspany by człowiek był...

A tak.. jakieś tam legowisko, gdzieś z daleka od panci i śpij tu psiaku... No jak spać.. jak pani daleko ....

Moja sucz śpi z nami.. i może cały dom być na równych nogach, ale gdy pani śpi do 11.00 to psia mnie pilnuje, nie da mnie obudzić, nawet przed mężem i synami broni, skacze w obronie mojej osoby.. hmmm po mnie... ale nie pozwoli mnie obudzić... przed budzikiem też broni i całą sobą zastawia pomiedzy mną a budzikiem...

To nic, że przeleci jak tajfun, to nic , że poskacze po mnie, to nic, że pani oko otworzy.. ale obudzić pani nikt nie może...

Rano jak pani śpi to i psia śpi.. i nikt jej na siłą na dwór nie wygoni... Ojjj nie ...

Nawet ostatnio to jej się posmyrało i teraz najpierw poje sobie, a dopiero na dwór pójdzie, jak sprawdzi, że wszyscy w domu już po śniadaniu są... I nikt jej nie wypuści na dwór, tylko ja.. nie mąż, nie synowie.., tylko pani...

Koniec świata z tymi sierściuchami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na serio - wiesz, że to niedobrze...?

Nie powinna okazywać agresywnych zachowań wobec innych domowników, to może być groxne w niektórych sytuacjach.

No i nie tyle broni Cię, co po prostu broni swojego miejsca u Twojego boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... ona zębów nie pokazuje... i nie rzuca się na domowników...

Ona jest za bardzo przytulaśna.. No kto by się takiego sierściucha bał...

No ale jak broni działki to cała wieś wie, ze obce do nas idą.. ;)

 

Nie zagaduj mnie, bo lecę na siłke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż .... mam tę nadzieję, .... że Baźce to z wiekiem przejdzie.. po prostu jeszcze jest małym szczylem i fakt że wytrzymuje bez siusiu itp całą nockę to i tak sukces:cool:

Bazyli, jak podrósł, to śpiochem był takim, że siusiu go nie interesowało dopóki mysmy nie wstali, a jesli wstawaliśmy o 11tej (co się zdarzało) to i on owszem, chętnie się nigdzie nie zrywał z legowiska..

Tak więc myśle, że może i Bazysia...

:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yetek, a gdzież Ty się podziewałeś, psia krętka???!!!

Z tematem kominkowym walczę, psia krętka! Wybrać coś w końcu muszę.

Przestudiowałem pół FM i... teraz to dopiero ogłupiały jestem :bash:

Idę dalej się katować - jak coś szybko nie wymyślę, to chyba mi się wkrótce czopuch przegrzeje:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artica.. ale jakby psia spała z Tobą to byś się wyspała... i w nogi by było ciepło i wyspany by człowiek był...

A tak.. jakieś tam legowisko, gdzieś z daleka od panci i śpij tu psiaku... No jak spać.. jak pani daleko ....

Moja sucz śpi z nami.. i może cały dom być na równych nogach, ale gdy pani śpi do 11.00 to psia mnie pilnuje, nie da mnie obudzić, nawet przed mężem i synami broni, skacze w obronie mojej osoby.. hmmm po mnie... ale nie pozwoli mnie obudzić... przed budzikiem też broni i całą sobą zastawia pomiedzy mną a budzikiem...

To nic, że przeleci jak tajfun, to nic , że poskacze po mnie, to nic, że pani oko otworzy.. ale obudzić pani nikt nie może...

Rano jak pani śpi to i psia śpi.. i nikt jej na siłą na dwór nie wygoni... Ojjj nie ...

Nawet ostatnio to jej się posmyrało i teraz najpierw poje sobie, a dopiero na dwór pójdzie, jak sprawdzi, że wszyscy w domu już po śniadaniu są... I nikt jej nie wypuści na dwór, tylko ja.. nie mąż, nie synowie.., tylko pani...

Koniec świata z tymi sierściuchami....

 

 

Tiaaaa... 2 x CC w wyrku to chyba jednak bym nie pospała:wiggle:... nawet jakby się nie wiem jak starały... nawet by po mnie skakać nie musiały, łojjjjj wyobraziłam to sobie:sick:...

Rano im się nie chce siusiu, bynajmniej nie zawsze... może jakby była jedna to by czekała aż raczymy się obudzić, ale z siostrą to zawsze jest coś ciekawego do roboty. No i te nieszczęsne drzwi balkonowe przez które wszystkie wredne badżanty widać:p... no jak tu nie szczekać, noooo!!!!

 

Do nas do sypialni nie wchodzą dopóki się nie obudzimy (drzwi nie zamykamy), ale po chałupie całej bumelują to weź tu człowieku i śpij:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłam gigabajty, może pohula!

 

Naharowałam się w ogródku jak jakaś goopia!! Zrobiłam najnudniejszą rzecz ba świecie: posadziłam cebulę. W tym roku mniejszą ilość - ubiegłoroczną to jeszcze mamy, w sumie jakby się kto do więzienia wybierał, to zapas cebuli mogę dostarczyć tak na jakiś tydzień!!!

 

I kawę na tarasie piłam nie telepiąc się z zimna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj mnie też jakoś ciężko pion złapać:eek: i bynajmniej to nie procentów wina:rolleyes:.

Jeszcze z tydzień grabienia, pielenia, przycinania... i będzie się można brać za oranie, bronowanie i sianie:sick:

 

 

Arctica co to jest za rasa CC? Cawaliery? czy może coś innego?

Nie znam tego skrótu...

 

No "ciut" większe... Cane Corso:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salma to pańcia piesek, Hannah mój... chociaż ostatnio to się trochę zaciera, obie łażą ze mną i mnie pilnują:D.

Na działkę faktycznie nie ma chętnych do wchodzenia, zazwyczaj jak ktoś idzie/jedzie drogą to tylko patrzą z miejsca w którym akurat są. Jak ktoś bardziej niepewny, zawiany jakiś albo generalnie inny to odprowadzają idąc grzecznie wzdłuż ogrodzenia. Ale bez żadnego szczekania!

 

Zresztą one TYLKO wyglądają... już Nelson (mój byk) groźniejszy niż one:lol2:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...