Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Zawsze też możesz założyć wątek na Galerii zdjęć forumowiczów ... chociaż, czy warto :roll: :wink:

 

pewnie że nie warto - kto by chciał moje wypociny czytać? :lol:

 

Przegiąłeś - i nie o to chodziło!!! Po co zakłądać, skoro możesz tutaj :D Ale zawsze masz wyjście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BB (bobowa, mogę tak na Ciebie mówić? :oops:), wyniki za dwa tygodnie, po tych historiach z dojazdem to już sama nie wiem, synek chyba dość mocno rozkojarzony na początku był. :(

Do Agduś dzisiaj jadę. :D Można zazdrościć. :oops: 8) Cały wieczór i noc i sobota przed nami. :D :D :D 8) 8) 8)

Toalety nadal wszystkie moje. :oops: :o Od wczoraj z nerwów mnie trzyma. Chyba jakiś stoperam kupię albo cuś. :-?

Kurde, coś mi tu ciągle miesza z pogrubieniami!

depeesiu jasne, że możesz mówić do mnie bb :lol: to nawet fajne jest, bo każdy może sobie ten skrót rozwinąć jak chce :roll:

Dalej trzymam kciuki za synka i za dwa tygodnie koniecznie zamelduj się :p tzn. wcześniej bądź z nami ale za dwa tygodnie zamelduj o wynikach :D

i życzę Ci samych miłych chwil w towarzystwie Agduś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniku mnie nauczysz??? :D

 

Masz jak w banku :D

 

Już widzę, ile będzie śmiechu. Az dompodsosnami z tego fotela spadnie :lol:

 

Przynajmniej nudzić się nie będzie, siedząc tak po prostu w wygodnym fotelu :D :wink:

No... ja bym jednak wolała posiedzieć w foteliku, z kubkiem kawki w dłoni, :lol: choć powinnam raczej posiedzieć.... a może pojeździć na koniku :wink: (troszkę mi się ostatnio przytyło :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza cudowny pomysł ze stajnią

czy myślicie też o organizacji obozów jeździeckich (nie doczytalam dokładnie więc się dopytuję ) jakaś agroturystyka (?)

Na obóz już się zapisuję :lol:

 

Nie wiem czy obozy, ale na pewno w grę będzie wchodzić nauka jazdy i przejażdżki w teren :D Przenocowac i pomieszkać też będzie gdzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobuniu jak u Ciebie???

Cóż.... :( wczoraj był okropny dzień i cieszę się, że mam go już za sobą :) Choć nastrój taki sobie :cry:

 

:cry: :cry:

 

Ale głowa do góry ... slogan, wiem... no po prostu trzymaj się!!!

Trzymam się :) ...no przynajmniej się staram, a zresztą nie będziemy zanudzać czytających takimi pierdołami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza cudowny pomysł ze stajnią

czy myślicie też o organizacji obozów jeździeckich (nie doczytalam dokładnie więc się dopytuję ) jakaś agroturystyka (?)

Na obóz już się zapisuję :lol:

 

Nie wiem czy obozy, ale na pewno w grę będzie wchodzić nauka jazdy i przejażdżki w teren :D Przenocowac i pomieszkać też będzie gdzie!!

 

fajowo :lol: :lol: :lol:

zaczęłam ćwiczyć w tym tygodniu pilates coby trochę formy odzyskać i na naukę jazdy konikowej się zapisać

 

aha corka pyta czy po plaży będzie można jeździć (myślami jest już u Ciebie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...