Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jutro Rysiek idzie pod nóż. Odjajczenie go czeka.

 

Kaftanik prześliczny, ino przymały nieco. Podoba mi się ten rzucik - moje zwierzaki miewały gładkie zielone kaftaniki. A czapeczka by sie zdała! Zastanów się poważnie nad tym szyciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagatka, z tym USZYCIEM to rozumiem żart taki był?? No bo przecież nie ja!!! Od 2 tygodni guzik do spodni nie chce się przyszyć, świnia jedna!!!!:D

 

 

no patrz Pani ... mnie tez nie po drodze z igla i nitka, ale przeciez zawsze mozna takie cegi wybrac i zamienic na zatrzask :lol2:

 

Cudne ubranko ma Twoja sucz :-) No moze rzeczywiscie wyglada w nim jak po bardzo mniejszym bracie, no ale najwazniejsze ze jest i nie musi w tym abazurze zasuwac :wave:

 

Brazunia mala prosba, ale wielka ;) Jak bedziesz u weta zanotuj jakie to lekarstwo jest, ktore niszczy komorki rakowe.

 

EZS tak jak pisalam wczesniej, u nas wszystko idzie na hist-pat. W klinikach sie tylko pytaja, czy wlasciciel wyraza na to zgode czy nie. Zawsze to dodatkowe koszty, ale przynajmniej pewnosc.

BTW 8 lat to kawal czasu. Jeszcze dwa lata temu w Monachium leczylam sucz z kontuzji, a potem konsultowalam nowotwor sutka. Jedyny tomograf byl np. na SGGW i nikt nie mial glowicy do badania listwy mlecznej u suk.

A dzisiaj ... dzisiaj w Polsce moga psu nawet zrobic przeszczep z komorek macierzystych, gdy ma np. zrujnowany staw o tomografie w prawie kazdym wiekszym osrodku nie wspominajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo powiem Pani, że gustowny kaftanik w kropeczki, sam raz na wiosnę zielony Pani kupiła Psuce :)

 

A ten Wet co to kołnierz sprzedawał to chyba go omam ogarnął... Jak można takie wiiieeeeeelkie ustrojstwo dla psa sprzedać...

Głupol jeden.. sam niech sobie założy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo tomograf to jest w Krakowie, Mikołowie, Wrocław i coś w Czechach...

Ze wskazaniem coś wet mówił Krak Wrocek i Czechy... ( już nie pamiętam w której kolejności.... Mikołów choć blisko mnie... łukiem obejść...

To tak bliżej mnie są...

Nie wiem gdzie jeszcze.. Wa-wa pewnie też ma...

Tylko koszty... powalają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abażur za darmo - promocja taka :) No z tym, to mu się faktycznie nie udało.

Amberciu, zakonotuję nazwę leku, dzisiaj jedziemy na kontrolę szwów i gojenia się rany.

 

Nadmieniam, że kropeczki mają (w realu) kształt psich łapek, sprytnie wmontowana jest w to nazwa firmy szyjącej te wdzianka!

 

Oświadczam wszem i wobec - czapeczek szyć nie będę i koniec i kropka!!!! Jakeście takie mądre to same uszyjcie - rozmiar Katuni mogę podać, czemu nie!!!;):yes:

 

 

 

 

 

A teraz .... oczy przecierałam z pięć razy - ze zdziwienia!!!! Rzodkiewka wzeszła!!!! Wzruszyłam się, ma ktoś chusteczkę????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla Katmy.Na szczęście powiedzenie że goi się jak na psie jest zwykle uzasadnione. ja właśnie piszę ze szpitala, gdzie czekam na zabieg wycięcia woreczki żółciowego i mam czas wreszcie się ponudzić więc pewnie będę tu zaglądać dla towarzystwa i rozrywki:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czapa.jpg

No z tym szyciem to nie przesadzajmy.. ale można kupić niedrogo.. ;-) Pasi??

 

Verunia - szybkiego powrotu do zdrowia życzę !! Bez woreczka to trochę inna dieta Cię czeka...:yes:

Chociaż moja mama wiele lat bez woreczka i je jak jadła... tylko czasem trochę...jakby... jęczy...

A mówimy jej...:mad:!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściskam Cię mocno Veruniu!!!! I dbaj o siebie!!!

 

Byłam tak pewna, że nazwa tego leku dla Katmy jest łatwa do zapamiętania, że jej nie zapisałam no i ... zapomniałam ... Ale brzmi to jakoś: "detonax", "denoxal" ... matko, nie pamiętam, zadzwonię do nich jutro rano.

Rana dość ładnie się goi, lekarka (jedna z operujących) dzisiaj ją przeczyściła od jutra ja mam to robić. Katunia ... no cóż ... pod lecznicą nawet z auta wyjść nie chciała .... ciekawe dlaczego ...? Ponieważ kubraczek z lekka się przybrudził i trzeba było go odświeżyć razem z córcią zrobiłyśmy zamiennik z T-shirta Szanownego. Jest absolutnie niepowtarzalny, szczególnie przez wiązania: sznurówki w czterech kolorach. Katunia wygląda bosko, ale czy również bosko się czuje to już pewna nie jestem:)

 

Czy u Was też tak wiatr duje???? Drzewa mi się kładą, a nic nie piłam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...