Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Verunia, cieszę się bardzo, że wszystko okey! Zrób sobie tę bransoletkę, takiej oryginalnej ozdoby nie wolno zmarnować :)

 

Jamles, wolę gdy jesteś ujmujący :yes:

 

Okopałam się totalnie robiąc wcześniej zapasy drewna! I to był strzał w dziesiątkę i dowód na istnienie jakże silnego instynktu samozachowawczego - śnieg spadł, qurna!!! Zimno i cholernie wietrznie!!! Ta paskowana pogoda od Agduś przyszła do mnie! Chrzanić taką wiosnę!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okopałam się totalnie robiąc wcześniej zapasy drewna! I to był strzał w dziesiątkę i dowód na istnienie jakże silnego instynktu samozachowawczego - śnieg spadł, qurna!!! Zimno i cholernie wietrznie!!! Ta paskowana pogoda od Agduś przyszła do mnie! Chrzanić taką wiosnę!!!!

Zazdraszczam, gdyż mnię siły nieczyste w postaci mojego nigdziedotądnieodnotowanegoadhd, nakazały:

wywieźć grzejniki olejowe do prawowitych właścicieli

przywieźć jakieś bzdety ze starego mieszkania

zrobić zakupy

przywieźć mój generator od znajomych

upiec udka

upiec gniotka

Chyba mnie porąbało w tę pogodę... JUTRO SIĘ Z KANAPY NIE RUSZAM!!!

A CO DO CHRZANIENIA - POPIERAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drewno się mi już skonczyło, ale kochany sąsiad podcinał drzewka owocowe i mamy zapas patyków. Jest co palić :)

A za oknem snieg. W sumie dobrze, że się musze uczyć, bo pieknej pogody byłoby żal. Za to od wtorku proszę o wiosnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku ma być wiosna.

A u nas już przyszła! Teraz jest 15 st. i pięknie świeci słoneczko! Ptaszęta śpiewają. A pewnie będzie jeszcze cieplej!

Mimo wszystko chyba wyjdę dzisiaj z domu, bo wybieramy się do kina z dzieckami. Wszystkie nowości kina dla dzieci mam zaliczone, a filmy dla dorosłych to tylko w TV. No i zakupy tajemne już tylko dla jednego dziecka w imieniu Zajączka trza poczynić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wszyscy sobie dzisiaj kpią ze mnie:mad: u mnie śnieg leży:mad: a ciepło to dopiero od wtorku ma być:(

 

u mnie moze nie ma sniegu, ale od czasu do czasu jakis deszcz ze sniegiem sypnie :( I ziab okrutny ... Przez ta pogode przenioslam mycie okien na przyszly tydzien. Mam nadzieje, ze sie jakos rozjasni i ociepli ...

 

Brazunia jak tam Katma? Mam nadzieje, ze nie kombinuje przy szwie? Teraz chyba dla niej najtrudniejszy czas, bo ranka zaczyna swedziec i chcialoby sie ja zebem potraktowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam słońce przez jakieś 4 godziny, teraz znowu piździawa, deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem, deszcz, śnieg, deszcz ze śniegiem z dodatkiem gradu i tak w koło macieju!!!! Rano na aucie było dobre 3 cm śniegu, z czego 1 cm to zmarzlina, jak w Epoce Lodowej!!!

 

Katma okey. Miała dzisiaj 3 zastrzyk, czekają ją jeszcze pewnie ze 2 albo i 3. Do rany jeszcze się nie dobiera, na noc jednak zakładam jej kaftanik, a w kaftaniku psuka stosuje protest bierny - w jakim miejscu i pozie uwali się po założeniu kaftanika, w takim pozostaje aż do rana. Jeśli miała na celu wzbudzenie we mnie poczucia winy to jej się udało, ale i tak nie popuszczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas do 16 bylo super, slonce, w miare cieplo i niewielki wiatr. teraz za to brrr, wietrzycho i deszcz. ale co nawsadzalam w ogrodzie to moje :D slonko obudzilo mnie rano i wstalam o 8. co dla mnie w niedziele jest srodkiem nocy, zwykle zgnilka (ja) wstaje k. 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zabandażowałam Ryśka. Andrzej pomagał mi zakropić go przeciwkleszczowo i za nisko rozchylił sierść na grzbiecie, a ja nie zauważyłam - gapa. W efekcie rudy dotknął tego miejsca językiem i spienił się natychmiast tak, że się przeraziłam. Złapałam sierotę, wsadziłam pyszczkiem pod kran, odniosłam przy okazji głębokie rany, bo on nie chciał, ale trochę mu pyszczydło wypłukałam. Na wszelki wypadek zabandażowałam go, żeby się nei wylizał przez zapomnienie. Obrażony był strasznie, uwalił się na fotelu i do rana nie ruszył. Znaczy wcześniej usiłował chodzić, ale uznał, że niewygodnie.

Na szczęście nic mu nie było.

A pogoda była piękna, upał się zrobił, słoneczko świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mu się nic nie stało. Zawsze, gdy muszę polać tym specyfikę kicię mam traumę. Z psuką zero problemu, stoi i czeka cierpliwie aż skończę, ale kicia jest nieprzewidywalna. Ostatnio udało się bez komplikacji, tera czeka mnie odrobaczenie naszego drapieżnika. Chyba wezmę ją do weta, niech się męczy, ja nie mam jakoś ochoty się chlastać :)

 

Patrząc na prognozę na 84 h (ICM) zastanawiam się, kto zaiwanił wyższe temperatury???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia no to wszystkiego najlepsiejszego dla sunieczki :-) Dzielna dziewczynka :-)

 

Co do kotow, to ja nie lubie bo mam alergie ... ale moja Mama dlugi czas temu stracila swojego kotecka :( Powoli przyzwyczaja sie do mysli, ze moze kolejny w domu zagosci ... Mam alergie a wiec tylko taki moze byc :D

 

Licze, ze Wam sie podoba ... no mozecie piskac z zachytu :-)

 

http://4.bp.blogspot.com/_bhoq3fzCNVA/SVpZg5IkesI/AAAAAAAAABE/FlpntgtVrqE/S760/kot+sfinks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...