Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Romciu - mam nadzieję, że przyjąłeś za bardzo poważnie tego powyżej :oops:

 

Sałatkę robiłam, musiałam cebulę pokroić i wzruszyłam się do łez!! A tak na marginesie, zastanawiam się, kiedy w końcu nauczę się kroić cebulę w kostkę nie podrzynając sobie jednoczesnie za każdym razem gardła przy tej czynności :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu - mam nadzieję, że przyjąłeś za bardzo poważnie tego powyżej :oops:

 

Sałatkę robiłam, musiałam cebulę pokroić i wzruszyłam się do łez!! A tak na marginesie, zastanawiam się, kiedy w końcu nauczę się kroić cebulę w kostkę nie podrzynając sobie jednoczesnie za każdym razem gardła przy tej czynności :-?

ja używam malaksera czasem tarki o grubych oczkach szybciej idzie :lol:

 

córce przekazałam jej chyba wszystko jedno byle do przodu

ten galop po plaży to takie romantyczne się wydaje nawet 10 latce więc może dlatego to pytanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu - mam nadzieję, że przyjąłeś za bardzo poważnie tego powyżej :oops:

 

Sałatkę robiłam, musiałam cebulę pokroić i wzruszyłam się do łez!! A tak na marginesie, zastanawiam się, kiedy w końcu nauczę się kroić cebulę w kostkę nie podrzynając sobie jednoczesnie za każdym razem gardła przy tej czynności :-?

ja używam malaksera czasem tarki o grubych oczkach szybciej idzie :lol:

 

córce przekazałam jej chyba wszystko jedno byle do przodu

ten galop po plaży to takie romantyczne się wydaje nawet 10 latce więc może dlatego to pytanie :p

 

Galop po plaży to przeżycie godne zapamiętania!!!! Nadmieniam, że znam to tylko z opowiadań, ale w tym roku nie popuszczę i pojadę!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu - mam nadzieję, że przyjąłeś za bardzo poważnie tego powyżej :oops:

 

Sałatkę robiłam, musiałam cebulę pokroić i wzruszyłam się do łez!! A tak na marginesie, zastanawiam się, kiedy w końcu nauczę się kroić cebulę w kostkę nie podrzynając sobie jednoczesnie za każdym razem gardła przy tej czynności :-?

ja używam malaksera czasem tarki o grubych oczkach szybciej idzie :lol:

 

córce przekazałam jej chyba wszystko jedno byle do przodu

ten galop po plaży to takie romantyczne się wydaje nawet 10 latce więc może dlatego to pytanie :p

 

Galop po plaży to przeżycie godne zapamiętania!!!! Nadmieniam, że znam to tylko z opowiadań, ale w tym roku nie popuszczę i pojadę!!!!!

 

po podziel sie wrażeniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszona do łez (bez cebuli) Waszymi pochwałami przystępuję do streszczania kolejnego odcinka.

 

Streszczenie:

Przede wszystkim wiele osób ogłosiło, że wymiękło lub zostało powalone (niektórzy jednocześnie dwie opcje wybrali), co dało mi do myślenia. Streszczać czy też nie? No bo skutki bywają nieprzewidywalne i być może niebezpieczne.

Okazało się, że uzależnienie Brazy od forum jest jednach słabsze niż żądza posiadania własnych hektarów i koni brykających po nich. Ta żądza tak opanowała naszą gospodynię, że skróciła nawet normalnie niezbędny czas przygotowywania się do wyjścia z domu do minimum o czym doniósł Szanowny Pan, który zostawił powaloną małżonkę na podłodze i skorzystał z okazji, żeby się zalogować na moment.

Z powodu krakowskich korków Depeesia okupuje od wczoraj toalety (z notebookiem na kolanach, jak mniemam). W razie czego my mamy trzy.

Krótki, jak na Brazę, wpis do dziennika budowy nie przemknął bez echa. Odnotowaliśmy zwrot w dziejach jej nierozpoczętej budowy. Swoją drogą to całkiem fajnie wykonać taki zwrot przed rozpoczęciem budowy, a nie po jej zakończeniu lub w trakcie. Braza z Szanownym opracowali plan działania i konsekwentnie jak buldożer go realizują (powoli i nieubłaganie).

Jeszcze nie ma w co wbić pierwszej łopaty, a już są zapisy na obozy jeździeckie i rezerwacje miejsc w lożach. Rom swymi jeździeckimi wyczynami obiecał zabawiać do łez i spadnięcia z fotela rezydentkę loży honorowej - Depeesię, którz będzie pojona herbatką w dużych ilościach. Na to konto Braza postanowiła założyć plantację herbaty. Ja tam nie wiem, czy herbata w naszym klimacie urośnie, a i z plantacjami bym uważała, bo jeszcze się jakieś inne nasionka zaplączą, inne krzaczki urosną i kłopoty będą).

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Rom zakrzyknął radośnie, że będzie miał kuchnię po roku niegotowania (przynajmniej problemów z nadwagą pewnie nie ma). Chciał nawet zakładać wątek z tej okazji, ale został przekonany, że nie warto, co wpędziło biedaka w kompleksy (nikt mnie nie lubi... buuuu.... nikt nie nie chce czytać.... buuu). Jednak chyba nikt mu nie uwierzył. Ot, kokiet!

Braza leczyła podły nastrój Bobowej wymieniając z nią uwagi na temat pierdół, z których składa sie życie a następnie sama poderżnęła sobie gardło nożem od krojenia cebuli. Jednak chwilkę później się odezwała, więc chyba ten nóż tępy był albo Braza nie trafiła w gardło tylko w cebulę, tak dla odmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D :D :D

ale mi się pdobało

szczególnie ten kawałek:

Chciał nawet zakładać wątek z tej okazji, ale został przekonany, że nie warto, co wpędziło biedaka w kompleksy (nikt mnie nie lubi... buuuu.... nikt nie nie chce czytać.... buuu). Jednak chyba nikt mu nie uwierzył. Ot, kokiet!

 

zostałem całkowicie zdemaskowany :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za szybko piszecie. Zanim streszczę już tyle nowych postów powstało!

Galop po plaży to wspaniała rzecz! Może zeskanuję swoje zdjęcia z wakacji, które przepracowałam przy koniach w Łukęcinie. Ale to już nie dzisiaj.

 

To ja czekam cierpliwie, aż znajdziesz czas!!!

 

Uściski dla dziewczynek, prawica dla Andrzeja i ukłony do samej ziemi dla Ciebie!!!!

 

Depeeskę pozdrów mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Sorki ale nie bardzo się orientuję o kim to streszczenie??? :roll:

Agduś - rąsia - gratulki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre popołudnie dla wszystkich :D

 

Agduś To jest dopiero fest robota! :D

 

 

Braza ryczy :lol: ja znowu korzystam z okazji.

Goście walą drzwiami i oknami do naszego siedliska, które dopiero powstaje w naszych marzeniach, ale to miłe, bo mamy już pierwsze bookingi na przyszłość. :p

 

Oczywiście będę parzył najlepszą herbatę, kołysał gości w fotelach, a lubiących jazdę konną wspierał duchowo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Sorki ale nie bardzo się orientuję o kim to streszczenie??? :roll:

Agduś - rąsia - gratulki :lol:

 

Dotyczy Aniwmuratorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...