Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Sorki ale nie bardzo się orientuję o kim to streszczenie??? :roll:

Agduś - rąsia - gratulki :lol:

 

Dotyczy Aniwmuratorze :D

 

Dzięki, bo już się pogubiłam :roll: i tak się zastanawiałam skąd wiadomo, że bobowa to Ania (teraz się wyda :lol: ) tylko z córcią mi się nie zgadza, bo ja mam dwóch facecików (małych) i oczywiście jednego dużego.... aha mam jeszcze jednego, który miauczy (niestety też facecik) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szanowny już poszedł - coś na ząb wrzucić! (twierdzi, że jestem uzależniona od FM, a sam siedział przed monitorem i pozwolił, żeby Mu obiad zziąbł :-? )To ja odpowiem, że kawa też będzie!!!

Bobunia, fajnie masz - rodzyneczka jesteś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Sorki ale nie bardzo się orientuję o kim to streszczenie??? :roll:

Agduś - rąsia - gratulki :lol:

 

Dotyczy Aniwmuratorze :D

 

Dzięki, bo już się pogubiłam :roll: i tak się zastanawiałam skąd wiadomo, że bobowa to Ania (teraz się wyda :lol: ) tylko z córcią mi się nie zgadza, bo ja mam dwóch facecików (małych) i oczywiście jednego dużego.... aha mam jeszcze jednego, który miauczy (niestety też facecik) :lol:

 

nareszcie się trochę odkryłaś :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza no świetnie, że coś się ruszyło!!!

tylko nie czaję, co z domkiem :roll: nadal będziecie budować wdzięcznego, czy szukacie z zabudowaniami

 

Jeśli się uda - to będziemy budowac wdzięczniaka - urzekł mnie totalnie!! Ale w przypadku, gdy już dom będzie i oczywiście będzie nadwaał się do zamieszkania, to raczej z Wdzięcznego zrezygnujemy - chociaż z ogromnym żalem!!

Wszystko się okazę po zakupi odpowiedniego miejsca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza no świetnie, że coś się ruszyło!!!

tylko nie czaję, co z domkiem :roll: nadal będziecie budować wdzięcznego, czy szukacie z zabudowaniami

 

Jeśli się uda - to będziemy budowac wdzięczniaka - urzekł mnie totalnie!! Ale w przypadku, gdy już dom będzie i oczywiście będzie nadwaał się do zamieszkania, to raczej z Wdzięcznego zrezygnujemy - chociaż z ogromnym żalem!!

Wszystko się okazę po zakupi odpowiedniego miejsca!

 

Może ten ewentualny budynek będzie można jakoś tak na Wdzięcznęgo "zrobić"?? :roll:

Jakiś element może ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będę próbować, Kasiu!! Wdzięczny mnie urzekł - o czym pisałam a poza tym jest dla naszych potrzeb rodzinnych właściwie idealny!!! Byłoby mi naprawdę smutno, gdybym musiała z niego zrezygnować.

No, ale zobaczymy!! Najważniejsze jest teraz kupno ziemi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania postanowiła popijać kawkę w sąsiednim fotelu i odchudzać się spoglądając na córcię galopującą po plaży na koniku (całkiem fajna metoda - daj jakiś link do niej, bo i mnie przydałoby się schudnąć co nieco).

Sorki ale nie bardzo się orientuję o kim to streszczenie??? :roll:

Agduś - rąsia - gratulki :lol:

 

Dotyczy Aniwmuratorze :D

 

Dzięki, bo już się pogubiłam :roll: i tak się zastanawiałam skąd wiadomo, że bobowa to Ania (teraz się wyda :lol: ) tylko z córcią mi się nie zgadza, bo ja mam dwóch facecików (małych) i oczywiście jednego dużego.... aha mam jeszcze jednego, który miauczy (niestety też facecik) :lol:

 

Ja tu macham ręcami i nogami w pilatesie i dowiaduję się ze na siedząco kilogramy gubię :o

Nie ma lekko namęczyć się trochę trzeba by w obwodzie nieco ubyło i forma sprzed ciązy wróciła :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim z Niepołomic! :D

Ha, to ja zostałam usadowiona w loży honorowej i nic jeszcze o tym nie wiem. :D

Jestem u Agduś i jest wspaniale, cudowni gospodarze, a jakie dzieciaki fantastyczne! Że o zwierzakach nie wspomnę! :D

A na kolację było ciasto z groszkiem i marchewką i kukurydzą. :o Pycha!!!! 8)

A jakie wino dobre potem... 8)

No to lecę dalej! :D

Aha, Rom - gratuluję kuchni! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streszczenie:

Zanim zdążyłam napisać poprzednie streszczenie i zrobić "klik" powstało kilka postów autorstwa właścicielki wątku i Roma godnych odnotowania. Wynika z nich, że nikt na nikogo się nie obraził, chociaż pozornie tak to wygladało, na wszelki wypadek jednak się poprzepraszali i wyznali sobie wzajemną sympatię. W efekcie tych wynurzeń zrobiło się słodko jak w PKR. W tę cudną atmosferę wdarło się kolejne streszczenie, po którym Rom poczuł się całkowicie zdemaskowany, ale się nie obraził, dzięki czemu nie powstał kolejny cykl postów przeprosinowo - wyznaniowych.

Bobowa. lekko zaniepokojona, przyznała się do swojego imienia i odetchnęła z ulgą, gdy dowiedziała się, że nie została zdemaskowana. Z tej radości wyznała, że jest "rodzynką", ale nie odczuwa przywilejów z tego faktu płynących (za mało rodzynkowa jesteś - Andrzej to dopiero rodzynek: małża, trzy córki, sunia, dwie kocice i dwie świnki morskie!).

Okazało się, że zamieszczanie streszczeń jest niezbędne, by Szanowny Pan mógł dorwać się do kompa. Rycząca Braza tak zapamiętuje się w ryczeniu, że nawet nie zauważa, iż jest (pewnie wraz z krzesłem) odsuwana od klawiatury. Korzystając z okazji złożył daleko idące obietnice umilania przyszłym gościom pobytu, którzy poczuli się już tak dobrze, że zaczęli składać pierwsze zamówienia (ja poproszę herbatkę zieloną lub rooibos). Przy okazji wydało się, że uzależnienia od forum są zaraźliwe, czego dowodem okazał się zziębnięty obiad, a Braza z niechęcią wyznała kokieteryjnie, że jest poniekąd uzależniona.

Miłym przerywnikiem na tym forum ponoć budowlanym okazała się wymiana zdań na temat "wdzięczny projekt contra gotowe zabudowania" zakończona konkluzją, by gotowe zabudowania przerobić na wdzięczny projekt.

Tymczasem na forum pojawiła się Ania wzburzona podejrzeniami o lekkomyślne podejście do odzyskiwania formy. Ogłaszam wszem i wobec, że nigdy nie wątpiłam w pilates (jakkolwiek by on nie wyglądał) ani w to, że Ania go uprawia intensywnie.

Bladym świtem z naszego pokoju gościnnego odezwała się Depeesia zaskoczona tym, że siedzi w loży honorowej. Przez skromność nie streszczę jej słów :oops:

A na koniec odezwały się buziaczki zapowiadające deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...