Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Bladym świtem z naszego pokoju gościnnego odezwała się Depeesia zaskoczona tym, że siedzi w loży honorowej. Przez skromność nie streszczę jej słów

 

Ale mniemam, że słowa wypowiedziane z Waszego pokoju gościnnego przez rzeczoną Depeesię - i to bladym świtem na dodatek - były efektem wielkiej radości i satysfakcji z zajmowania przez Damę ową tak szacownego miejsca :D Innego znaczenia słów wypowiedzianych nie przyjmuję do wiadomości :wink:

 

 

Frosiu http://www.gifownik.pl/gify_02xx/3d/89.gif

 

 

Zwracam się z prośbą do moich Szanownych Gości o usprawiedliwienie mojej dzisiejszej nieobecności, spowodowanej całodniowym, świadomym już i celowym podglądaniem życia i pracy w stajni!!! Dokonaliśmy z Szanownym również aktu szpiegostwa, fotografując i filmując co się tylko da (mam niezłą dokumentację techniczną stajni :D )

Do tej pory podglądanie i szpiegowanie było absolutnie nieświadome 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś: bombowe te Twoje streszczenie. Wpadaj na wszystkie wątki i od czasu do czasu streszczaj, bo niektórzy z braku czasu nie są ze wszystkim na bieżąco. A tak to jak znalazł.

 

 

Braza: stanowczo protestuję! Mają być wpisy i zdjęcia z każdej wizyty na każdej potencjalnej działce. Samej, bez grona forumowiczów, na pewno będzie Ci ciężko podjąć decyzję, które miejsce będzie Wam się podobało najbardziej i które się nada na dom i dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani :D Szanowny na kurs pojechał a my z córcią mamy wyjątkowego lenia dzisiaj w sobie :oops:

 

 

Biała nie wiem, czy to dobry pomysł rozpoczynać kolejną epopeję poszukiwawczą. Jak znajdziemy interesujący obiekt to na pewno będę pytać o opinię - w końcu mam tutaj świetnych speców i głupotą byłoby nie wykorzystać Waszej wiedzy i doświadczenia. Przyglądamy się aktualnie pewnej ofercie, ale jeszcze musimy pewne sprawy dograć do końca. Mogę na priva przesłać link do tej oferty - to kolejna oferta biura, co nie znaczy, że nie szukamy na własną "łapę" :wink:

 

Bobuniu - ode mnie też poszło :D Jesteście super!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bladym świtem z naszego pokoju gościnnego odezwała się Depeesia zaskoczona tym, że siedzi w loży honorowej. Przez skromność nie streszczę jej słów

 

Ale mniemam, że słowa wypowiedziane z Waszego pokoju gościnnego przez rzeczoną Depeesię - i to bladym świtem na dodatek - były efektem wielkiej radości i satysfakcji z zajmowania przez Damę ową tak szacownego miejsca :D Innego znaczenia słów wypowiedzianych nie przyjmuję do wiadomości :wink:

 

 

Depeesia bladym świtem odezwała się na forum. Niczego nie wypowiadała na głos, bo wieczorem lub w nocy ustaliliśmy, że nie podzielamy jej zamiłowania do skowronkowego trybu życia, więc tylko po cichutku włączyła sobie laptopik, z którym się nie rozstaje. Następnie ruszyła do kuchni już mniej bladym switem, gdzie odpędziłam ją od zlewu (Ja należę do tych, które POTRAFIĄ iść spać i zasnąć spokojnie, gdy nieumyte talerze czekają w zlewie aż w zmywarce znajdzie się dla nich miejsce. I nawet koszmary mi się nie śnią!).

PS. Braza, Ty sobie przygotuj duuuuży termos na herbatkę dla depeesi! I nie zapomnij kupić cukru (nam się skończył i goście słodzili cukrem pudrem :oops: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jak tutaj cichutko przez cały dzień. :cry:

Agduś jak zawsze mnie nie zawiodłaś :D Myślałaś kiedyś żeby coś zacząć pisać??? A może już masz jakieś doświadczenia w tej kwestii??

Jak na razie pisywałam tylko wypracowania i prace zaliczeniowe. Brakowało mi tego, więc teraz wyżywam sie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś: bombowe te Twoje streszczenie. Wpadaj na wszystkie wątki i od czasu do czasu streszczaj, bo niektórzy z braku czasu nie są ze wszystkim na bieżąco. A tak to jak znalazł.

 

 

Braza: stanowczo protestuję! Mają być wpisy i zdjęcia z każdej wizyty na każdej potencjalnej działce. Samej, bez grona forumowiczów, na pewno będzie Ci ciężko podjąć decyzję, które miejsce będzie Wam się podobało najbardziej i które się nada na dom i dodatki.

Przepraszam, ale Braza ma zapewnioną wyłączność na streszczenia. No, może czasem, gdybym nie wiedziała, co robić z nadmiarem wolnego... :lol:

Popieram natomiast w kwestii dokumentacji fotograficznej działek do wyboru! Zdjecia i mapki sytuacyjne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżywaj się Słonko w tych streszczeniach do woli!!!! Sama przyjemność czytać takie dzieła!!!!

 

O herbacie i cukrze będę pamiętać!!!! Dzięki!!!! Ja również należę do tych, co to gary w zlewie snu z powiek im nie spędzają :D , tak więc w momencie goszczenia u siebie Depeesi chyba psa postawię groźnego przy rzeczonym, żeby Jej do głowy głupie pomysły nie przychodziły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Choć wstawiajcie fotki tych miejsc, które oglądacie. A na razie to dawaj na priva tego linka. Uwielbiam oglądać różne działki, gospodarstwa i domki.

Żadnego priva! Co tak będziesz rozsyłała na priva wszystkie działki? Szkoda czasu! Wszystkich to interesuje! Bo się obrażę i przestanę streszczać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś ja się normalnie czuję ogromnie zaszczycona - naprawdę!!!!!

A Ty faktycznie masz ogromny talent i ... może by to jakoś wykorzystać ... tylko, że ja jeszcze nie wiem jak :roll:

 

 

Postaram się o te mapki, bo zdjęcia będą na pewno!! Może faktycznie zacznę co nieco "dłłubać" w tym dzienniku, bo już w ogóle na psy zejdzie :roll:

Zobaczymy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Choć wstawiajcie fotki tych miejsc, które oglądacie. A na razie to dawaj na priva tego linka. Uwielbiam oglądać różne działki, gospodarstwa i domki.

Żadnego priva! Co tak będziesz rozsyłała na priva wszystkie działki? Szkoda czasu! Wszystkich to interesuje! Bo się obrażę i przestanę streszczać!

 

No to wklejam!

http://www.certus.nieruchomosci.pl/gospodarstwa_rolne1.php

 

Druga oferta na stronie - Sławoborze. To jedno, drgiego poszukam, bo gdzieś mi się zapodziało :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o To jest naprawdę??? :o :o :o Bo wygląda jak z bajki? Byłaś tam?

 

W międzyczasie wkleiłas drugi link, więc uściślam - to było do pierwszego. Drugi zaraz obejrzę.

Gdyby to naprawdę wyglądało tak rewelacyjnie, to moglibyście zamieszkać w domu, zagospodarowywać się tam i budować Wdzięcznego obok, a dom, ten istniejący teraz, przeznaczyć na pokoje do wynajęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bladym świtem z naszego pokoju gościnnego odezwała się Depeesia zaskoczona tym, że siedzi w loży honorowej. Przez skromność nie streszczę jej słów

 

Ale mniemam, że słowa wypowiedziane z Waszego pokoju gościnnego przez rzeczoną Depeesię - i to bladym świtem na dodatek - były efektem wielkiej radości i satysfakcji z zajmowania przez Damę ową tak szacownego miejsca :D Innego znaczenia słów wypowiedzianych nie przyjmuję do wiadomości :wink:

 

 

Depeesia bladym świtem odezwała się na forum. Niczego nie wypowiadała na głos, bo wieczorem lub w nocy ustaliliśmy, że nie podzielamy jej zamiłowania do skowronkowego trybu życia, więc tylko po cichutku włączyła sobie laptopik, z którym się nie rozstaje. Następnie ruszyła do kuchni już mniej bladym switem, gdzie odpędziłam ją od zlewu (Ja należę do tych, które POTRAFIĄ iść spać i zasnąć spokojnie, gdy nieumyte talerze czekają w zlewie aż w zmywarce znajdzie się dla nich miejsce. I nawet koszmary mi się nie śnią!).

PS. Braza, Ty sobie przygotuj duuuuży termos na herbatkę dla depeesi! I nie zapomnij kupić cukru (nam się skończył i goście słodzili cukrem pudrem :oops: ).

Eeeee, no ja tylko taką malutką manię mam jak jestem w gościach albou mnie goście są! :oops:

Nie wiem, na czym to polega, mam tak, że MUSZĘ porządkować, jak jestem u kogoś. :oops: :oops: :oops: I to zawsze dotyczy kuchni. :oops:

Psychologowie mówią, że to po to, żeby stworzyć sobie iluzję panowania nad sytuacją. :oops: :oops: :oops: :oops:

No co, pomagać nie wolno? :p

A z tym termosem to prawda. Cholera, nieekonomiczna jestem. :oops:

Cały cukier u Agduś zużyłam przy pomocy rodziny. :oops: Chleb też zeżarliśmy cały. :oops: :oops: :oops:

Sorry.... :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja już mówię co sądzę o tym Sławoborzu. To wygląda jak z bajki, piękne domki na skraju lasu, po remoncie, gotowe do zamieszkania ze zbudowaną stajnią i 10 hektarami łąk i pastwisk. Tam nic nie trzeba robić, tylko kupować konie, pakować graty i się przeprowadzać. Cudo, ale cena... niestety też cudna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...