Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Witaj Newfi i bardzo Ci dziękuję :D

 

Frosiu ależ Ci to świetnie idzie :D Nie mamy szans Domeczku Jej dorównać :wink:

 

Jadę jutro obejrzeć działeczkę, bo ta wczorajsza nie bardzo. Opiszę w dzienniku, dlaczego. Ta "jutrzejsza" to w blisko domu Latarnika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj braza, po \twoim wpisie do mojego dziennika i moim zapytaniu "a jaki masz projekt" postanowiłam zajrzeć czy prowadzisz dziennik i oto jest :p znalazłam. Jestem pod wrażeniem Twojej determinacji. :D Czytając o Twoich perypetiach przypominam sobie moją walkę z "działkującymi rolnikami i biurami nieruchomości. Trochę to trwał zanim znalazłam moje miejsce na ziemi i jestem przekonana, że i Ty znajdziesz takie miejsce i napiszesz w swoim dzienniku, że "właśnie ta działka jest spełnieniem wszystkich oczekiwań". I wiesz co ... powiem Ci, że Twoja działka gdzieś sobie po prostu na Ciebie czeka

Pozdrawiam i czekam na dalsze wieści z frontu walk :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bobowa :D Miło, że zajrzałaś. Tak też sobie myślę, że gdzieś jest i jakoś takie dziwne mam uczucie, że już niedługo. Nie wiem skąd się to uczucie bierze, ale .... . Zobaczymy. A jak już to się stanie, to świat będzie piękniejszy i się totalnie nawalę :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu, też mam wrażenie, że już niedługo totalnie się nawalisz i leżąc gdzieś bezsilnie będziesz tylko mogła wybełkotać o forumie i że trzeba to podać, że nabyłaś działkę... :lol: :lol: :lol: 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieć czemu, też mam wrażenie, że już niedługo totalnie się nawalisz i leżąc gdzieś bezsilnie będziesz tylko mogła wybełkotać o forumie i że trzeba to podać, że nabyłaś działkę... :lol: :lol: :lol: 8)

Chyba sobie na kartce napiszę i będę nosić przy sobie, bo z tego mojego bełkotu to guzik zrozumieją :wink:

Oj, Domeczku - oby tylko :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moje Dobre Duszki :D

Już ze względu na tak wspaniałe towarzystwo warto byłoby zakończyć wreszcie ten nudny wątek kupowania działki :lol: Niestety, nic na razie nie wskazuje, aby miało to się odbyć już, w tej chwili :-? Trochę się sprawy komplikują z kredytem :-? Mam jednak nadzieję, że uda mi się wreszcie wszystko załatwić tak, jak bym chciała, chociaż aktualnie to odnoszę wrażenie, że kręcę się wokół własnego ogona i miotam :-?

Ale napijemy się, jestem o to dziwnie spokojna :D I nie tylko wirtualnie, bo jak już w końcu tę działkę kupię, to zaproszę Was wszystkie na jej łono, nawet gdybym musiała wysyłać po Was ABW, CBŚ czy też inne organa :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, masz się dopiero z tymi działkami. :x

Ale wierzę gorąco, że w końcu znajdziesz idealne miejsce (musisz!). A ponieważ będę budować ten sam domek, to kibicuję jeszcze mocniej (wymiana doświadczeń i takie tam zawsze się przydadzą ):)

A tak na marginesie, dziś zaczął się weekend :D i właśnie siedzę sobie z mężusiem i już zawczasu pijemy za Twoje powodzenie

Gul,gul,gul... już masz działeczkę i kredycik. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że trzeba będzie wieprzka zaszlachtować na takie impreze. :D Mogę szynki i kiełbasy powędzić. :D 8)

Depeesiu moja kochana, wstrzymaj się troszkę z tym uśmiercaniem stworzeń niewinnych, acz smacznych :wink: (Boże!!! A te domowe kiełbaski :oops: :oops: )

 

Nie wiem, co z kredytem :-? Zaczyna się komplikować, czkawą mi się niestety moja naiwność i chęć pomocy innym zaczyna odbijać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

braza , nie znam nikogo takiego :(

na naszym forum znalazlam namiary na doradce kredytowego

kontakt [email protected] lub numer kom. 661661200

jak cos jeszcze znajde dam cynk

bedzie dobrze , nie zapominaj , ze nie jestes sama

i ja cie bardzo prosze ,nie wchodz w zadne dolki , bo .....mnie wnerwisz :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...