Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Veruniu przynajmniej Ty wprowadzasz jakiś w miarę normalny nastrój mówiąc o pięknych działkach - te dwie harpie :wink: zeżrą mnie teraz razem z moimi garami :D

 

Córcia musiała poddać się praniu mózgu - w środę mają sprawdzian z przyrody - od jasnej ch.... i ciut ciut!!!! Miejsce Jej zrobiłam usuwając się na z góry upatrzoną pozycję do ... nie, nie do kuchni ... na sofę :D

Weronika też ma sprawdzian z przyrody w środę. Przyznała się nawet do tego. Ale ja jestem dziwnie spokojna, że uczyć się nie będzie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Agduś po raz kolejny wprowadziłaś mnie we wspaniały nastrój swoim streszczeniem, a dzisiaj było mi to niezmiernie potrzebne - córcia wyprowadziła mnie z równowagi!! A tak na marginesie - czy ja już o tym wyprowadzaniu z równowagi nie wspominałam aby kiedyś :roll:

 

Przypilnowałam tym razem, żeby sobie powtórkę zrobiła, bo sama z siebie to w żyyyciuuuu by się tak nie shańbiła :evil: Jutro ...to be conitinue!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś jak zwykle moje ukłony :lol:

chyba się juz powtarzam, ale będę sie powtarzać tak długo jak będziesz pisała :lol:

Agduś i Brazołączę się z Wami w bólu w kwestii sprawdzianów naszych dzieci :cry: Ujrzałam właśnie oceny na półrocze młodszego syna i :x ale jak tak dalej pójdzie to będzie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, dzieci...

Mój młodszy też ocen nie przyniósł mi takich, jakbym sobie życzyła. :evil:

Chyba szlaban na muzykę w komputerze dostanie. Na to ma zawsze czas, a na naukę chemii - jakoś nie. :x

To ja mu załatwię ten czas. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, dzieci...

Mój młodszy też ocen nie przyniósł mi takich, jakbym sobie życzyła. :evil:

Chyba szlaban na muzykę w komputerze dostanie. Na to ma zawsze czas, a na naukę chemii - jakoś nie. :x

To ja mu załatwię ten czas. :evil:

Moje dziecię może i czas by znalazło, ale zawsze mi tłumaczy, że tego czasu szkoda na takie pierdoły jak nauka, nie wspominając już o sprzątaniu. :evil:

Na razie wpada od czasu do czasu do dom krzycząc: mamo, dostałam piątkę ze sprawdzianu, a nic się nie uczyłam! No niby fajnie, ale o tych innych efektach nieuczenia się to ja się dowiaduję dopiero na wywiadówkach. Fakt, że ten pasek na koniec roku ma na świadectwie, a nie na tyłku, ale w ten sposób to ona może sobie w podstawówce radzić, w gimnazjum już tak nie pociągnie.

Skąd wiem? Bo ja tak samo miałam (no może z tą różnicą, że jednak ulubionych przedmiotów to się uczyłam dla przyjemności i ponad poziom, a ona nie). W podstawówce miałam paski na świadectwach za samo pamiętanie tego, co na lekcjach i odrabianie zadań. W LO wykonałam wielki klap i osiągnęłam w pierwszej klasie szokująco wysoką średnią 3,0! Tylko dlatego, że wtedy jedynek nie było - pewnie miałabym jeszcze niższą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dorastające dziecię (15,5) mi ciągle mówi, mamo stopnie nie ważna, ale ważne że się znowu zakochałam.

 

ale chyba się z tym zgodzisz co????

W końcu czy w tym wieku może być coś ważniejszego??? :D

Rom-ku pogadamy jak Twoja ślicznotka będzie miała lat 14 lub 15 i jakieś faceciki zaczną się koło niej kręcić a ona nie będzie się uczyć tylko mówić "Tatusiu zakochałam się" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...