Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Moje dorastające dziecię (15,5) mi ciągle mówi, mamo stopnie nie ważna, ale ważne że się znowu zakochałam.

 

ale chyba się z tym zgodzisz co????

W końcu czy w tym wieku może być coś ważniejszego??? :D

Rom-ku pogadamy jak Twoja ślicznotka będzie miała lat 14 lub 15 i jakieś faceciki zaczną się koło niej kręcić a ona nie będzie się uczyć tylko mówić "Tatusiu zakochałam się" :roll:

No, ja w takiej sytacji na swój przykład nie będę się powoływała. Tak się zakochałam, że egzamin magisterski omsknął mi się o dwa latka, bo nie miałam głowy do pisania pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dopiero wróciłam z K-lina!! A się najeździłam, i taka lalka Barbie wlazła mi na pasy. Szła, jak święta krowa, nie przymierzając i ... nagle skróciła sobie drogę waląc prosto pod samochód - zaczęłam juz powoli ruszaC :evil: A samiec z nią idący do instruktora z mordą wyskoczył - no patrz, jaki obrońca się znalazł :evil:

 

 

Witam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dorastające dziecię (15,5) mi ciągle mówi, mamo stopnie nie ważna, ale ważne że się znowu zakochałam.

 

ale chyba się z tym zgodzisz co????

W końcu czy w tym wieku może być coś ważniejszego??? :D

Rom-ku pogadamy jak Twoja ślicznotka będzie miała lat 14 lub 15 i jakieś faceciki zaczną się koło niej kręcić a ona nie będzie się uczyć tylko mówić "Tatusiu zakochałam się" :roll:

 

zamknę w garażu z książkami :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dorastające dziecię (15,5) mi ciągle mówi, mamo stopnie nie ważna, ale ważne że się znowu zakochałam.

 

ale chyba się z tym zgodzisz co????

W końcu czy w tym wieku może być coś ważniejszego??? :D

Rom-ku pogadamy jak Twoja ślicznotka będzie miała lat 14 lub 15 i jakieś faceciki zaczną się koło niej kręcić a ona nie będzie się uczyć tylko mówić "Tatusiu zakochałam się" :roll:

 

zamknę w garażu z książkami :lol: :lol: :lol:

 

Powodzenia :lol: Zapewne Ci się nie uda :lol: Jak sobie przypomnę siebie w wieku lat 16 to ho ho ho :lol: :lol: :lol: mam nadzieję, że mój mąż tego nie przeczyta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wróciłam z K-lina!! A się najeździłam, i taka lalka Barbie wlazła mi na pasy. Szła, jak święta krowa, nie przymierzając i ... nagle skróciła sobie drogę waląc prosto pod samochód - zaczęłam juz powoli ruszaC :evil: A samiec z nią idący do instruktora z mordą wyskoczył - no patrz, jaki obrońca się znalazł :evil:

 

 

Witam wszystkich :D

 

No... pewnie jeszcze to był taki z serii "karkówa" :roll:

A kiedy masz egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłam upojny wieczór wtłaczając do głowy mojego dziecięcia wiedzę na temat fleksji naszego pięknego języka. Dziecię bowiem było uprzejme dowiedzieć się z jakiego zakresu materiału ma jutro sprawdzian. Obecnie wiedza w jej głowie przypomina pokaźną kupkę jesiennych liści. Jeżeli żaden wiatr nie zawieje przed jutrzejszym sprawdzianem, to jest szansa, że go napisze, jeżeli zawieje, to... liście odlecą, a już na pewno wymieszają się dokładnie. Jedno wiem - będzie się starała (co wcale nie byłoby tak oczywiste). Od oceny ze sprawdzianu zależy czy i na ile dni, jeżeli w ogóle, zwolnię ją ze szkoły podczas pobytu Karli u nas. Dzięki tej zapowiedzi zapewne w ogóle zadała sobie trud zapytania koleżanek, z czego ten sprawdzian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D Proszę o usprawiedliwienie wczorajszej nieobecności - przyroda kl. V - od glonów po paprotniki. Niezmiernie "wciągający temat :-? Poza tym nastrój był ... lepiej spuścić zasłonę milczenia ...

 

Te rajdy konne to wspaniała rzecz - biorąc pod uwagę atrakcyjność gór i terenów nizinnych - to żałuję chwilami, że nie mieszkam w górach. A co do przyjazdu Karli do Niepołomic ... to tylko prawdopodobne rozczarowanie dziewczynek powstrzymuje mnie od zostawienia mojej córci w domu :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - robisz szlaban na coś ulubionegi i masz sprawę załatwioną. U Karli to pewnie byłyby konie. Nie chcę do złego namawiać, ale... jak mój wówczas 6-letni młodszy powiedział:

-Aha. Rozumiem. Kara to taki aniołek, który pilnuje, żebym dobrze robił, tak?

Wzruszyłam się wtedy bardzo, właśnie mu jakąś karę wlepiałam i tłumaczyłam, dlaczego ją dostał. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia to specyficzny twór, jak się okazuje :-? Dajesz Jej szlaban - właśnie takowy dostała na konie - a Ona sprawia wrażenie, jakby kompletnie nic się nie stało!!!!! W jakiś sposób Ją to pewnie rusza, ale ... chyba nie za bardzo, skoro nie wykorzystuje kolejnych szans. Właśnie zmarnowała ostatnią ... Ja cierpliwe stworzenie jestem chociaż wrzaskliwe bardzo :oops: :wink: ale teraz naprawdę mnie podłamała ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córcia to specyficzny twór, jak się okazuje :-? Dajesz Jej szlaban - właśnie takowy dostała na konie - a Ona sprawia wrażenie, jakby kompletnie nic się nie stało!!!!! W jakiś sposób Ją to pewnie rusza, ale ... chyba nie za bardzo, skoro nie wykorzystuje kolejnych szans. Właśnie zmarnowała ostatnią ... Ja cierpliwe stworzenie jestem chociaż wrzaskliwe bardzo :oops: :wink: ale teraz naprawdę mnie podłamała ...

 

braza to pozory. Specjalnie chce Ci pokazać że ją to nie rusza. W środku na pewno się gotuje. Musisz byc twarda i się nie ugiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...