Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

braza...a czegoz sie nie robi aby sobie zycie urozmaicic ....ilez mozesz patrzec na ten Baltyk ..toc to u nas rowniny bez deka wody ...i mayland odwiedzisz bo ona z Radomia a ja z Lipska toc niedaleczko...i bedzie fajnie :D

 

w jednej ..okienko po lewo pod kuchnia bedzie kuchnia gospodarcza czyt..malz..rybak nadwislanski bedzie tam gotowal mikstury i wabiki dla tych biednych rybek co to ich z wisly lowi...wstawie tam moje stare meble kuchenne wanne zamiast zlewu i wersalke miedzy innymi dlatego ze z tych ryb wraca nieraz ..bez ryb ale za to siallala :wink: :D ..

 

okienko po prawo to kotlownia piec mialowo weglowy czyt na wszystko...na drzewo tez z racji lasu :wink:

 

z tylu jedno pomieszczenie to jakis tam warsztacik albo np. silownia 8) a drugie to rowerownia i takie tam rupiecie :o lo jezu az sie boje...teraz juz majatku :wink: pewnie przy przeprowadzce bedzie ze 3 kontenety na wysypisko a ja pisze o nastepnych ...o nie ....am sie rozpisala 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom z racji tego ze zycie cusik za szybko mi ucieka... :-? .po wykonczeniu domku nastawiam sie na dobra zabawe bo nie mam zamiaru gniusniec potem sama w 4 scianach pucujac kurz z moich nowiuskich mebli i parkietow ..wiec nie straszne mi tlumy imprezowiczow ..a do tego jestem leniwa . :roll: ..smazyc nie lubie :wink:

ale zawsze sie tam do kogos przykleje :wink: to se podjem..hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedkarstwo jest nudne ...dla mnie naprzyklad i dla ludzi pelnych zycia i pomyslow....staje sie hobbi dla ludzi ktorzy nie moga juz z takimi jak ja ..hi hi wytrzymac ...to moj maz oczywiscie..

on na rybach odpoczywa :evil: wiadomo tak mu wygodnie ....bo odpoczywa od wszystkiego...jeszcze kiedys z tym walczylam ale z czasem coraz bardziej sobie odpuszczam...a niech sie tam relaksuje :wink: :D nawet normalnie zaczol juz jakies puchary i medale do domu znosic zdobywa nawet pierwsze miejsca...ubaw mam z niegi ze heej :lol:

braza ale napisz mi jeszcze tak szybko co z twoim budowaniem ..bo czytalam ale jakos zalapac nie moge :( durnowata taka jestem czy co :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romciu ja bym fijoła dostałam siedząc na brzegu bez ruchu i czekając jak jakaś głupsza od innych ryba weźmie się i złapie :D Ale jak ktoś to lubi, to czemu nie!!!! Nie mam nic przeciwko!!!

 

Aga moje budowanie w lesie daleko!! W skrócie - nastąpił niewielki zakręt i podjęliśmy decyzję zmiany nazego życia. Mam ogromną nadzieję, że nie będziemy tego żałować 8) Szukamy ziemi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agaboBIK coś w tym jest....z tym odpoczywaniem....w końcu musimy czzasami odpocząc od naszych drugich połówek :D

mam nadzieję, że moja małża tego nie przeczyta :lol:

A tak sobie siedzimy nad wodą, patrzymy na przyrodę, pifko w ręce....hmmm......ale się rozmażyłem....kiedy przyjdzie lato? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: Rom a ty mnie nie denerwoj..moja kolezanka z duzo wiekszym stazem szanownej malzonki hobbisty rybaka wyjasnila mi sytuacje nastepujaco

....pierwsze 5lat po slubie walczy sie i zabrania wyjazdow na ryby..krzyczyz tlumaczysz placzesz ..on i tak jedzie :cry:

...nastepne 5lat zaczynasz sobie uswiadamiac ze na nic twoje zale starasz sie jakos to znosic z pokora

...nastepne 5lat zaczynasz widziec nawet pozytywne strony tego ze go nie ma...spokoj cisza w domu

...a juz nastepne 5 lat i kolejne to juz tylko z gorki myslisz sobie ..a z piep...juz na te ryby i siedz tam caly dzien czasem i noc :wink: ..i niech ci hemorojdy ten / tego...

czyli wiecie jak wykoncze kuchnie gospodarcza bede juz 15lat po slubie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Mieszkam na wsi. Może i jestem okropna, nie wiem. Doiłam krowę rękami wiele razy, bo nogami się nie da. Panienki z miasta chcą mleko pić i potem dzieciom jogurty i mleczko dawać, ale dojenie jest ohydne? :o

Może warto czasem pomyśleć, zanim coś się napisze.

Aha - traktor też mam i pszenżyto, a nawet ziemniaki i inne warzywa. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Mieszkam na wsi. Może i jestem okropna, nie wiem. Doiłam krowę rękami wiele razy, bo nogami się nie da. Panienki z miasta chcą mleko pić i potem dzieciom jogurty i mleczko dawać, ale dojenie jest ohydne? :o

Może warto czasem pomyśleć, zanim coś się napisze.

Aha - traktor też mam i pszenżyto, a nawet ziemniaki i inne warzywa. :-?

:wink:

a czemu to zaraz takie nerwy :wink: przeciez nie napisalam ze jestem paniusa z miasta...wrecz przeciwnie ...wychowalam sie wlasnie na takiej maluskiej wsi a traktorzysta z SKR-u do dzisiaj mi sie sni :wink: wlasnie umiem doic krowy...rencami oczywiscie...i nawet swiniom wiem co dac ..mielismy8h pola....milo to wspominam...ale nie chcialabym do tego wracac i ciesze sie ze dzieci nie musza tam zyc....nie gniewaj sie na mnie nie chcialam nikogo urazic a smiejac sie z tego ..smialam sie jakby z siebie...teraz tez przeprowadze sie na wies (obrzeza miasteczka)i juz przeraza mnie mentalnosc ludzi ta wscibskosc zawisc no i brak poczucia humoru oczywiscie :wink:...powiedz ze u was jest inaczej :D moze zmienie zdanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczuwam jakoś specjalnie tego, o czym piszesz. :roll:

Faktem jest, że nie mam czasu do zmarnowania i nie łażę po tzw. chałupach, więc też ludzi ze wsi widuję tyle, co na ulicy, kiedy mówimy sobie "dzień dobry". Teraz jest tak (przynajmniej u nas), że każdy jest zajęty swoimi sprawami, każdy ma TV sat, komórkę, auto - więc czego ma jeden drugiemu zazdrościć? :roll:

Nasza wieś jest malutka, jest tutaj tylko 40 domów, czasem dobrze jest mieć sąsiada, który pomoże albo czujnym okiem będzie patrzył na dom, jak trzeba gdzieś wyjechać. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...