Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystko jest możliwe, a skoro tak, to kto wie, czy mi w tak zwanym międzyczasie nie przyjdzie ochota na "porolnikowanie" :D Konie chcę trzymać dla gości, dla siebie i córci. Ja tam obrzydliwa nie jestem - krowy próbowałam doić u babci na wsi i chociaż nie szło mi to specjalnie, to obrzydzenia nie czułam i nie czuję nadal, gwoli ścisłości! A jeśli chodzi o ludzi to... znam wielu tutaj w mieście o wiele bardziej wścibskich i ciekawskich, nie mówiąc już o straszliwie wręcz wyłażącej z nich zawiści. Aguniu faktycznie pewne sterotypy chyba sa juz przeżytkiem, ja całe życie mieszkałam w mieście i teraz mam ochotę od tego odpocząć. Jeszcze pewnie nie raz zatęsknię do tego "świeżego miejskiego powietrza" :wink: i dlatego staram się o prawo jazdy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeprowadziłam rok temu z Wrocka na wieś (20 numerów 8) ) i nie widzę żadnego wścibstwa specjalnego (oczywiście zdrowa ciekawośc - tak samo jak w mieście.. :wink: ) a mili są i pomoga i zaproszą i poradzą "nowym" - pod tymi względami O WOELE LEPIEJ niż w mieście! A jak nie chce to nikt mi do domu nie przyłazi... :roll:

czyzbysmy z DPSią mieszkały w jedynych takich wioskach w Polsce???? 8) 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguniu faktycznie pewne sterotypy chyba sa juz przeżytkiem, ja całe życie mieszkałam w mieście i teraz mam ochotę od tego odpocząć. Jeszcze pewnie nie raz zatęsknię do tego "świeżego miejskiego powietrza" :wink: i dlatego staram się o prawo jazdy :D

 

 

 

 

ja tak tylko gadam...tera sa inne czasy... :wink: a wszystkich moich dawnych rodakow spotykam na zakupach w Tesco ..to znaczy oni to juz sa powazni przedsiebiorcy bo u nas to tam same sady wisniowe i jablkowe wiec powietrze tez troche chemiczne :-? sumujac nie ma czego wspominac....

a

...konie no tak...swietna sprawa..znam takich co maja nawet stadnine....trzeba je kochac...a wiem ze twoja corcia kocha :D ...

wiec sukces murowany :D ...czy masz juz jakies miejsce na oku ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga jeśli koniecznie chcesz założyć swój wątek, to wejdź do "Galerii zdjęć forumowiczów". Na samej górze jest żółty protokącik z napisem "Nowy temat". Klikasz go, nadajesz tytuł i ... piszesz :D Możesz też założyć "Dziennik Budowy" na tej samej zasadzie w dziale "Dzienniki Budowy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia no własnie ja to raczej z przekąsem powiedzialam :roll: TO NIEMOŻLIWE ŻEBY TO BYŁY JEDYNE TAKIE WIOSKI W POLSCE :D :D A na pewno tak jak wszędzie - i na wsi i wmieście - sa ludzie i ludziska.

 

Jedno wiem na pewno - ja się nauczyłam na wsi zdecydowanie NIE OCENIAĆ PO WYGLĄDZIE. Za takiego jednego z drugim 5 złoty bys nie dała (bak zębów, ciuch byle jaki, włosy w nieładzie - sądząc po pozorach wioskowy głupek. Zaczniesz rozmawiać - inteligentny gośc, myslący a czasem i prawdziwy filozof (mam tu takiego)!

 

A w mieście - odpicowany, garnitur, sledź na szyi jak trzeba, uczesamy, wyglancowany a burak jak ta lala :o !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...