Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

braza , nie znam nikogo takiego :(

na naszym forum znalazlam namiary na doradce kredytowego

kontakt [email protected] lub numer kom. 661661200

jak cos jeszcze znajde dam cynk

bedzie dobrze , nie zapominaj , ze nie jestes sama

i ja cie bardzo prosze ,nie wchodz w zadne dolki , bo .....mnie wnerwisz :evil: :wink:

 

Dzięki Frosiu. Kontakt sobie zapisuję.

Zapewniem, że nie będę wpadać w żaden dołek, bo ostania rzecz jaką chciałabym zrobić, to wnerwić Ciebie :wink: :D Muszę po prostu przewartościować w tej chwili pewne rzeczy, ale z marzeń nie rezygnuję!!! Ja kupię tę działkę i ten dom wybuduję, choćby to miała być ostatnia rzecz, jaką w życiu zrobię :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj

http://www.grupy.egospodarka.pl/kredyt-hipoteczny-problem,t,62472,8.html

 

takie cos znalazlam

 

POMOCNE ADRESY

 

Ośrodek Doradztwa Finansowego i Kredytowego

 

Gdynia, ul. Legionów 126, tel./fax: (58) 624-98-72, 624-98-73

Katowice, ul. Mikołowska 100a pok. 234, tel./fax (32) 757-44-13

Warszawa, ul. Pasaż ursynowski 1, tel. (22) 644-74-25

bede szukac , nie lam sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Braza

Chcialabym jakos pomoc ,ale nie potrafie.

A Ty masz jakis kontakt z tymi ludzmi , ktorym poreczalas kredyt?

Nie mam rrmi bo za żadne skarby nie chcę mieć :evil: Kiedyś nazywałam ich rodziną, ale już od dawna tego nie robię.

Jedyny kontakt jaki będę z nimi miała, to w sądzie, kiedy założę sprawę o zwrot całej kasy, jaką ode mnie wyłudzili :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi Chcesz gaciory? :wink:

 

 

Pisałam o tym już, ale pisać będę dalej do upojenia: dobre duchy mnie natchnęły, żeby tak wcześnie zacząć pisać :D Co ja bym bez Was zrobiła :roll: :o http://republika.pl/blog_ps_1073028/2168847/tr/roze_w_globe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurka wodna...

się porobiło

 

no to ja ślę fluidy bardzo wiele fluidów, żeby się udało jakiegoś doradce zdybać, żeby się udało wszystkie informacje z niego wydobyć

i żeby się udało postawić kropkę nad i i krzyżyk nad wszystkimi zaległymi wkurzającymi sprawami...

rfu rfu rfu... tfu, pluje odpukuje itd chociaż nie potrafię tak z charknięciem :oops:

jak frosia :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, Ty silna kobita jesteś i na pewno nie dasz się wpuścić w maliny ( :D ha najpierw nas życie kopnie w zadek a potem już drugi raz nie wchodzimy do tej samej rzeki :roll: ). I zobaczysz po deszczu zawsze wychodzi słońce. \więc trzymaj się, nie daj się i walcz o ten cudowny domek i Twoje miejsce na ziemi :lol: Życzę Ci tego z całego serca.

PS. Musi się udać, innej opcji nie ma

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż nie potrafię tak z charknięciem :oops:

jak frosia :)))

Ja umiem to za Ciebie moge tez popluc .

Nauczylam sie na budowie . :D

 

 

Ja też będę pluła. 8) Nauczyłam się na polu. Z charknięciem. :D

Chrrr..... tfffuuuuu... ttttfffffuuu.... chrrrr... tffffuuuu....

 

Brazo, bardzo mocno trzymam kciuki. Chyba pójdę na mszę dać. Albo różaniec w intencji załatwienia spraw odmówię. I niech gęś kopnie tych, którym poręczyłaś, naiwniaczko nasza kochana. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kze witaj :D Wierz mi, że wcale nie miałam zamiaru pisać pamiętnika :oops: Wyszło tak głupio, bo święcie byłam przekonana, że ta działka to będzie pikuś :-? Pomyliłam się :-? Ale nie ma tego złego ... Wcześnie zaczęłam - za wcześnie - jak się okazuje, ale ileż pomocy, dobrych słów i fluidów przez ten czas otrzymałam :D Myślę, że gdybym nie pisała o tych swoich perypetiach to być może dawno już rzuciłabym w kąt marzenia o domu.

 

Depeesiku pluj, trzymaj kciuki, odmawiaj różaniec, daj na mszę - wszystko może się przydać :D A że naiwniaczka - to święta prawda :-?

 

Ale będzie dobrze :D Może ja po prostu znowu nie od tej strony zaczęłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy Ty dobrze robisz, szukając doradcy... kasę weźmie, doradzi, ale... co Ty z tego będziesz miała? A nie lepiej przystojnego mieszkańca byłej republiki naszego byłego wielkiego sąsiada poprosić o pomoc? Za drobną opłatą (może wcale nie większą niż to, której zażąda doradca) przekona Twoich dłużników do zwrotu wszystkiego wraz z odsetkami ustawowymi i kosztami egzekucji...

Ale, jakby co, to ja do niczego nie podżegałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy Ty dobrze robisz, szukając doradcy... kasę weźmie, doradzi, ale... co Ty z tego będziesz miała? A nie lepiej przystojnego mieszkańca byłej republiki naszego byłego wielkiego sąsiada poprosić o pomoc? Za drobną opłatą (może wcale nie większą niż to, której zażąda doradca) przekona Twoich dłużników do zwrotu wszystkiego wraz z odsetkami ustawowymi i kosztami egzekucji...

Ale, jakby co, to ja do niczego nie podżegałam...

Rozważałam takie wyjście, ale to wyjście ostateczne :-? Wiesz, to jest tak: zrobisz krzywdę gliździe, a pójdziesz siedzieć za człowieka :-?

Nie znaczy, że całkowicie odrzucam... :wink: I oczywiście, do niczego nie podżegasz, bo ja się sama podżegam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, jak nie urok to :evil: :x ... Najprościej byłoby skorzystać z propozycji Agduś ...wiem coś o tym :wink: (czasem żałuję, że tak właśnie nie zrobiłam...ale z drugiej strony ...na takie rozwiązanie zawsze jest czas :oops: )...

Braza masz wrzoda na d.pie :evil: ..i choć boli jak cholera musisz być dzielna i nie poddawać się. Wiem, że łatwo się mówi, ale cały czas wierzę, że wszystko dobrze się skończy - czego z całego serca Ci życzę.

Niestety nie znam nikogo kto jest naprawdę dobry w te klocki :( , ale już rozpuściłam wici, więc może coś z tego wyjdzie :roll: ...

Trzymaj się ciepło! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...