Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnoszę wrażenie Tygrysku, że Ty dzisiaj świetnym humorem tryskasz.... :lol: :lol: :lol: Ciekawe kto za tym stoi??? :wink:

 

Masz rację. Tryskam dzisiaj humorem :lol: :lol: :lol:

Sam nie wiem dlaczego :o :o :o Może ...aa ...już wiem ....dzisiaj piatek!!!!!

I zaczyna sie za 1,5h weekend :D :D :D :D

 

Mam nadzieję, że nie będę siedział tak jak wczoraj (do 18:30 :evil: ) i zacznę weekend punktualnie

 

Aha BB przyszły kubki :D :D Wyszły piękne :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? Gdzie? Jak? Kiedy pijemy? 8) :roll: :lol: :oops:

 

Rom gotujesz w kuchni czy tylko konsumujesz? :lol: Bo nie możesz sie jej doczekać jak zawodowy kucharz :lol:

 

Mayland pijemy jak mi kuchnie zamontują :D :D :D :D

Czuj się zaproszona.

A jeżeli chodzi o kucharzenie to czasami coś upichce - choć ubolewam że stanowczo za żadko :cry: :cry: . Ale zawsze brakuje czasu.

A np dzięki Brazuni nauczyłem się robić pierogi z kapustą i grzybami. Mniam mniam były pyszne :D :D :D :D Żałuj, że się nie załapałaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :)))

 

najnowsze wiadomości są takie, że bank żadnych dokumentów ode mnie już nie chce...

:o

 

pogardzili nawet metryką urodzenia i aktem ślubu ;)))

 

:lol:

jak nie to nie ;)

 

teraz debatują, mam nadzieję, że żwawo będą ruszać mózgownicą i szybko im to pójdzie... :))

 

Rom jak widzę ten Twoj avatar to normalnie mnie ciarki przechodzą ...

ciągle mam wrażenie że maleństwu wywichnie się szczęka ;))))))))

 

a poza tym...

dobrze prawisz PIĄTEK dzisiaj yupi...

za 1,5 h weekendzik yeah.... yeah....

bosko po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anoleiz dobra nowina, ale opijać będziemy jak juz szmal na konto wpłynie!!!! A przy okazji: świadectwa chrztu nie chcieli :roll: Dziwne :roll:

 

 

Romciu biedactwo Ty moje!! Mam nadzieję, że gdy ja piszę te słowa to Ty już w domowych pieleszach "łikendujesz"!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ja byłam bliżej południa!

Pewnie, że mamy dosyć malowania! I to jeszcze jak!

Przedwczoraj Andrzej wygładzał sufit w holu. Ja kiedyś próbowałam, ale praca z rękami do góry mnie przerosła, bo to nie machanie pedzlem jest. A co ja sobie myślałam o naszych tynkarzach... To się do druku nie nadaje!

Jeszcze wyszlifowanie tego sufit, wygładzenie ściacn i hol można będzie malować.

A teraz Andrzej bierze się za drzwi do szafy w wiatrołapie, a ja za koleją (mam nadzieję ostatnią) warstwę farby na suficie Małgosi. Ale najpierw pierwsza warstwa u Madzi... (zanim pomaluję u Małgo, u Magdy wyschnie i będę mogła kłaść drugą).

Może wieczorkiem wpadnę streścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Agduniu, mogę Ci tylko życzyć mimo wszystko miłęgo dnia!

 

O 14.00 mam jazdę - tym razem na miejscu, ale będzie pewnie zabawnie, bo po łuku!!! Do tego tyłem też - nie wiem jak ja to zrobię :roll:

 

No i co? Jakoś przeżyłaś tę jazdę? Ja nie mogłam załapać wjeżdżania do zatoczki tyłem. W końcu ojciec zatrudnił kumpla, żeby pojechał ze mną na jakiś parking, na którym mogłabym sobie to poćwiczyć. Ustawiliśmy butelki i... wjechałam, zdziwiłam się, spróowałam jeszcze raz i jeszcze raz... wjeżdżałam za każdym razem! Aż się facet dziwił, po co chciałam to ćwiczyć, skoro umiem.

Naumiesz się wszystkiego! Taką masz motywację!

Kup tę leśniczówkę, skoro Cię kusi, kup busika i zorganizuj szkółkę z transportem. Rodzice będą woleli dopłacić za transport i mieć pewność, że dzieci są bezpieczne, niż wysyłać je gdzieś autobusem. Zwłaszcza zimą.

 

Malowanie zakończone częściowym sukcesem - sufit u Magdy pomalowany dwa razy i koniec (nie podnoszę głowy do góry na wszelki wypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...