Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Agduś, też życzę miłego dzionka i dużo zapału do malowania! :D

Zapału już nie mam - za dużo tego malowania. W dodatku mam niemiłe przeczucia, że za wykonanie gładzi zapłacilibyśmy mniej niż za te wszystkie kolejne warstwy farby i tapetę z włókna.

No ale już tylko jedna warstwa na sufit u Małgosi i można będzie wreszcie malować ściany na kolorowo. Do tego będę miała zapał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

2x gruntowanie całego domu, 1x malowanie wszystkiego na biało - to przed wprowadzką. Teraz po kolei malowanie pomieszczeń już na kolorowo. Kilka jeszcze zostało - głównie przez te nierówne ściany, częściowo z winy tynkarzy, częściowo z winy wykonawców sufitów podwieszanych, którzy jakoś nie umieli wyrównać połączeń. Większosć tego malowania to moja działka, Andrzej zajmuje się poważniejszymi pracami, chociaż nie powiem, że wcale nie malował. Ja za to nie biorę się za gładzie - nie wiem czemu doprowadza mnie to do szału, bo nie wychodzi mi tak gładko, jak bym chciała. Andrzej ma do tego więcej cierpliwości. I siły. Zwłaszcza gładzie na sufitach mnie przerastają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szacuneczek Agduś!! A jeśli uważasz, że możesz stracić humor po spojrzeniu w górę, to pamiętaj, że postawa z głową zadartą do góry nie jest naturalną postawą człowieka i unikaj jej jak ognia!!! Po co się męczyć???

 

Ta jazda po łuku zła nie jest, ale też nie stało się to moim ulubionym zajęciem!! Wolę jednak patrzeć przed siebie, niż skręcać sobie kark ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szacuneczek Agduś!! A jeśli uważasz, że możesz stracić humor po spojrzeniu w górę, to pamiętaj, że postawa z głową zadartą do góry nie jest naturalną postawą człowieka i unikaj jej jak ognia!!! Po co się męczyć???

 

Ta jazda po łuku zła nie jest, ale też nie stało się to moim ulubionym zajęciem!! Wolę jednak patrzeć przed siebie, niż skręcać sobie kark ...

 

wystarczy się położyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szacuneczek Agduś!! A jeśli uważasz, że możesz stracić humor po spojrzeniu w górę, to pamiętaj, że postawa z głową zadartą do góry nie jest naturalną postawą człowieka i unikaj jej jak ognia!!! Po co się męczyć???

 

Ta jazda po łuku zła nie jest, ale też nie stało się to moim ulubionym zajęciem!! Wolę jednak patrzeć przed siebie, niż skręcać sobie kark ...

 

wystarczy się położyć :roll:

 

Oj Króliczku nie utrudniaj!!! :wink: :D Jak się położy, to oczy zamknie, albo nastrojowe światło włączy i już problem będzie minimalny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szacuneczek Agduś!! A jeśli uważasz, że możesz stracić humor po spojrzeniu w górę, to pamiętaj, że postawa z głową zadartą do góry nie jest naturalną postawą człowieka i unikaj jej jak ognia!!! Po co się męczyć???

 

Ta jazda po łuku zła nie jest, ale też nie stało się to moim ulubionym zajęciem!! Wolę jednak patrzeć przed siebie, niż skręcać sobie kark ...

 

wystarczy się położyć :roll:

 

Oj Króliczku nie utrudniaj!!! :wink: :D Jak się położy, to oczy zamknie, albo nastrojowe światło włączy i już problem będzie minimalny!!!

wcześniej nie było o tym mowy 8) :wink:

 

znasz ten stary kawał, co robi żona podczas sexu...

mąż się spręża a żona do niego

wiesz Władziu ale ten sufit, to nie równo jest pomalowany(wyszlifowany) 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip znam i muszę się przyznać, że to jeden z moim ulubionych :D

 

Moje sufity pozostawiają wiele do życzenia, więc głowy nie zadzieram, a gdy jestem zmuszona przyjąć pozycję, z której mogłabym je widzieć bez większego wysiłku, gaszę światło :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NASZEJ sypialni to jednak sobie ten sufit wyszlifujemy na glanc, coby mnie nic nie rozpraszało.

A zanim Madzia zacznie mieć takie problemy, jeszcze kilka razy się dom pomaluje i sufit będzie równy. Właściwie to on po tej tapecie jest równiutki, tylko farba w tapetę nierówno wsiąka. No i widać w kilku miejscach łączenie kawałków tapety.

 

Aha, streszczenia dzisiaj nie będzie. Jednak trzeba się trochę pokazać rodzinie od innej strony niż plecy. Dzisiaj sobota - wieczór gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NASZEJ sypialni to jednak sobie ten sufit wyszlifujemy na glanc, coby mnie nic nie rozpraszało.

 

Trafna decyzja :D

 

A zanim Madzia zacznie mieć takie problemy, jeszcze kilka razy się dom pomaluje i sufit będzie równy. Właściwie to on po tej tapecie jest równiutki, tylko farba w tapetę nierówno wsiąka. No i widać w kilku miejscach łączenie kawałków tapety.

 

Jak Madzia to tych problemów dorośnie, to już się sama zatroszczy o własny sufit!!!

 

Aha, streszczenia dzisiaj nie będzie. Jednak trzeba się trochę pokazać rodzinie od innej strony niż plecy. Dzisiaj sobota - wieczór gier.

 

Usprawiedliwiona !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochani!!!

Powspierajcie mnie duchowo dzisiaj, bo mam wstępne testy jazdy. Jak narazie utwierdzam się w przekonaniu, że testy pisane były przez bardzo zdesperowanego i nedowartościowanego człowieka :-?

 

No to idę wkuwać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś poszło :-? Tylko że to był test wstępny, kwalifikujący do tego poważnego!!

Wiecie, że doszły nowe pytania??? Z zakresu pomocy medycznej!!! No horror!!!!

 

Ten prawdziwy będzie prawdopodobnie 4.lutego!! Wcześniej dam znać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...