Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Witam wieczornie! Wkuwałyśmy z córcią słówka niemieckie na jutrzejszą kartkówkę - córcia, rozumiem, ale ja - za co???

 

Nie nastawiam się, że zdam za pierwszym, drugim czy nawet trzecim razem! Mam tylko nadzieję, że nie zestarzeję się totalnie zanim zdobędę ten plastikowy prostokącik :wink: :D

To błąd, nastaw się ze zdasz za pierwszym razem i zrób wszystko żeby tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie błąd, ale dzięki "opowieściom z Zielonego Lasu" wiem, że koszalińscy egzaminatorzy potrafią być okrrrrooopniiii!!! W Koszalinie, z tego co wiem, jest ogromna niezdawalność za pierwszym razem :-?

Ale masz Veruniu, trzeba my sleć pozytywnie :D

 

 

Aha!!! 4. lutego o 9.15 mam testy. Znajdziecie chwilę na kciukasy, cooooo!!!!???? :oops: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie błąd, ale dzięki "opowieściom z Zielonego Lasu" wiem, że koszalińscy egzaminatorzy potrafią być okrrrrooopniiii!!! W Koszalinie, z tego co wiem, jest ogromna niezdawalność za pierwszym razem :-?

Ale masz Veruniu, trzeba my sleć pozytywnie :D

 

 

Aha!!! 4. lutego o 9.15 mam testy. Znajdziecie chwilę na kciukasy, cooooo!!!!???? :oops: 8)

nooooo, peeeeeeeeeeewnie :D Dla mnie testy to był pikus choc przyznam ci rację ze jakiś flustrat je pisał. Jazda to było dopiero na miescie. Uzasadnieniem oblania egzaminu była ponoc moja zbyt mało dynamiczna jazda :o Oj dzisiaj to ja bym przewiozła szanownego pana egzaminatora, aż by mu tupecik spadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze to będzie najbardziej obściskiwany test na Pomorzu tego dnia :wink: :lol:

 

:D :D :D

 

Veruniu, jestem przekonana, że S.P. Egzaminator nie tylko tupecika by się teraz z Tobą pozbył :D :D

 

Niby testy pikuś, ale ja to się boję tylko swojego roztrzepania :-? Czasami zanim pomyślę, to robię, a tutaj trzeba zupełnie odwrotnie, qurde!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze to będzie najbardziej obściskiwany test na Pomorzu tego dnia :wink: :lol:

 

:D :D :D

 

Veruniu, jestem przekonana, że S.P. Egzaminator nie tylko tupecika by się teraz z Tobą pozbył :D :D

 

Niby testy pikuś, ale ja to się boję tylko swojego roztrzepania :-? Czasami zanim pomyślę, to robię, a tutaj trzeba zupełnie odwrotnie, qurde!!!

moj synek oblal testy bo.....wcale sie do nich nie przygotowywal , twierdzac , ze to zwykle pierwdoly ... :evil:

w piatek ....zdal spiewajaco :D :D :D

zobaczymy jak z jazdami mu pojdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kolezanka wziela sie na sosob i na egzaminie z jazdy jezdzila caly czas po miescie Radom (bo tam zdajemy)jakies 40 gora 45 na/h egzaminator w trakcie tej monotonnej jazdy lapal kimka :lol: co ja okropnie smieszylo ale zachowala wewnetrzny spokoj tylko na jego pytanie czy wiekszej pretkosci nie ma ...przyspieszyla do przepisowego 50/h ....zdala za pierwszym razem farciara... :D ..buuu :cry: ja tez tak chcem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie błąd, ale dzięki "opowieściom z Zielonego Lasu" wiem, że koszalińscy egzaminatorzy potrafią być okrrrrooopniiii!!! W Koszalinie, z tego co wiem, jest ogromna niezdawalność za pierwszym razem :-?

 

u nas też tak mówią o częstochowskich egzaminatorach :roll: :-?

 

Ale masz Veruniu, trzeba my sleć pozytywnie :D

 

Aha!!! 4. lutego o 9.15 mam testy. Znajdziecie chwilę na kciukasy, cooooo!!!!???? :oops: 8)

 

Kciukasy będziemy ściskać najmocniej jak się da 8) :D :D

 

Testy zawsze były głupie nawet 14 lat temu :x ...zdałam bez problemu i jazdy też, ale to dlatego, że zdawałam w Bytomiu :wink: :lol: :lol: ....a tam dobre ludzie mieszkają 8) :D :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe, gdzie znowu Romcia wsysło :roll:

 

jestem.jestem :D :D :D :D :D :D :D :D

Dzisiaj byłem na urlopiku stąd moja usprawiedliwiona nieobcność :D :D :D :D

Pojechałem do Leroy Merlin i nakupowałem trochę pierdołów , między innymi taką wycieraczkę - trawę ( tak się to nazywa). Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi?? Pytanie do wszystkich mieszkających: też macie takie problemy z wiecznym piachem w wiatrołapie??? Przed domem nie mam jeszcze kostki brukowej i kto wchodzi to wnosi tony błota i piachu. Przy tej deszczowej pogodzie to już wogóle jest tragicznie. No więc kupiłem tę wycieraczkę, a właściwie taką matę 2 m długą i mam nadzieję, że cały pioch będzie zostawał na niej.

 

Ufff ale sie rozpisałem na temat takiej pierdoły :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc kupiłem tę wycieraczkę, a właściwie taką matę 2 m długą i mam nadzieję, że cały pioch będzie zostawał na niej.

Zmartwię Cię Rom :-?

ja mieszkam na 4 piętrze w bloku, więc wydawałoby się, że cały ten piach zdąży juz opaść z butów, też mam tego "drapaka", a piachu w przedpokoju tyle, że normalnie na budowę zacznę go chyba wywozić :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie błąd, ale dzięki "opowieściom z Zielonego Lasu" wiem, że koszalińscy egzaminatorzy potrafią być okrrrrooopniiii!!! W Koszalinie, z tego co wiem, jest ogromna niezdawalność za pierwszym razem :-?

 

u nas też tak mówią o częstochowskich egzaminatorach :roll: :-?

 

Ale masz Veruniu, trzeba my sleć pozytywnie :D

 

Aha!!! 4. lutego o 9.15 mam testy. Znajdziecie chwilę na kciukasy, cooooo!!!!???? :oops: 8)

 

Kciukasy będziemy ściskać najmocniej jak się da 8) :D :D

 

Testy zawsze były głupie nawet 14 lat temu :x ...zdałam bez problemu i jazdy też, ale to dlatego, że zdawałam w Bytomiu :wink: :lol: :lol: ....a tam dobre ludzie mieszkają 8) :D :lol: :lol:

i tej wersji sie trzymaj !!!!!!!!!! 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moje milczenie, ale dokształacałam się topograficznie ... znaczy się szukałam najlepszej drogi dojazdu do Krakowa i nie tylko :D

Z tego co wiem, to najlepiej jechac przez Puławy :wink:

 

W Lublinie i Kraśniku mam rodzinę ... :roll: Rzut beretem ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moje milczenie, ale dokształacałam się topograficznie ... znaczy się szukałam najlepszej drogi dojazdu do Krakowa i nie tylko :D

Z tego co wiem, to najlepiej jechac przez Puławy :wink:

Nieprawda.

Wszystkie drogi prowadza przez Warszawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...