Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja córka pisała próbny test na koniec podstawówki kilka dni temu. Dostała 37pkt na 40. Dobry wynik, nie liczyłam na tak wysoki. Ale wiem co to nauka 12-latki :lol:

 

To jest horror!!!! :evil: Mnie ten test czeka za rok!!!! Mam zamiar poszukać próbnych testów z ubiegłych lat i trochę z młoda poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia to my i córy mamy w tym samym wieku. :D No widzisz jak mamy dużo ze sobą wspólnego. :lol: :lol: :lol: :D

Moja Małga uczy się nawet dobrze. Ma same 5 i 6, ale szczerze mówiąc to nie wiem jak ona to robi, bo nad lekcjami spędza raczej znikomą ilość czasu. :roll: :x Ale ten test to już nie w kij pierdział. Ale córcia jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia to my i córy mamy w tym samym wieku. :D No widzisz jak mamy dużo ze sobą wspólnego. :lol: :lol: :lol: :D

Moja Małga uczy się nawet dobrze. Ma same 5 i 6, ale szczerze mówiąc to nie wiem jak ona to robi, bo nad lekcjami spędza raczej znikomą ilość czasu. :roll: :x Ale ten test to już nie w kij pierdział. Ale córcia jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy. :-?

 

No proszę!!!!! :D :D Znaczy się, dziećmi możemy się nie martwić - zajmą się sobą, gdy kiedyś będziemy klachać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz... normalnie czytając streszczenia ryczę i kwiczę.... i padam pod stół...

:)))))))))))

 

aa w temacie prywatnym, mam termin podpisania umowy z bankiem...

nooo więc jesteśmy nareszcie na prostej...

może się bank przestraszył tych moich aktów urodzenia i co to tam jeszcze miałam w zanadrzu :oops:

 

:)

grunt że wyszło jak wyszło i nareszcie po ludzku zaczynamy coś załatwiać :)))

górą nasi, hip hip hurra i takie tam

i idę się wstępnie schlać... :oops:

na razie wstępnie, bo tak naprawdę to upiję się jak podpisze wszystkie papierki tfu tfu na psa urok i w mordę jeża, żeby nie zapeszyć :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i idę się wstępnie schlać... :oops:

na razie wstępnie, bo tak naprawdę to upiję się jak podpisze wszystkie papierki tfu tfu na psa urok i w mordę jeża, żeby nie zapeszyć :)))

 

Miałam zamiar znowu drzeć się za tobą na całe Forum :-? :wink: Już na szczęście nie muszę 8)

 

To ja wstępnie też wznoszę kielich ... wstępnie!!! :lol:

 

Świetna wiadomość :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klachać to chyba :roll: po śląsku (tu niech się Frosia, Jamles albo Bodzio wypowiedzą) - gadać (do upojenia) :lol:

 

Eeee tam... a ja myślałam, że upajać się, ale czym innym. :lol: :lol: :wink:

Co nie znaczy, iż klachać nie mogę. :lol:

 

No Tobie to tylko jedno w głowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałam rację - alkoholizm się szerzy na forumie!

A ja conieco odżyłam, mimo wniosków z wywiadówki i bezsennej nocy, którą znów zapewniła nam Małgo. Czy czterolatek może cierpieć na bezsenność??? Bo ja już wymiękam!

Naukowo się zrobiło, boć to półrocze przecież. Oj, ciężką rozmowę wczoraj musieliśmy odbyć! Właściwie, to młoda nie powinna mieć ani jednego dnia wolnego na szlajanie się z Karlą po Krakowie! Zachowanie dobre (i tak się dziwię po zapoznaniu się z uwagami!), średnia 4,6! Beznadzieja! Z ulubionego (ponoć) polskiego 4, z techniki 4, z infy też! Żadnej szóstki (bo trzeba by zrobić coś, co nie jest konieczne, a to w ogóle nie wchodzi w rachubę). Załamka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...