Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

[Rozważałam takie wyjście, ale to wyjście ostateczne :-? Wiesz, to jest tak: zrobisz krzywdę gliździe, a pójdziesz siedzieć za człowieka :-?

Nie znaczy, że całkowicie odrzucam... :wink: I oczywiście, do niczego nie podżegasz, bo ja się sama podżegam :wink:

A po co od razu krzywdę robić? Siła perswazji odpowiednio zbudowanego i wyposażonego młodzieńca bywa ogromna! Najlepiej, żeby było po jakiejś psychologii albo czymś takim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi do głowy przyszło... Są przecież firmy windykacyjne. Może oni by potrafili wydostać dług? To legalne firmy, mające (jednak :wink: ) swoje sposoby. :roll:

Szukam takich firm na terenie Kołobrzegu, bo jedyne jakie znam to warszawskie. Jeśli tu nic nie znajdę walę do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Rozważałam takie wyjście, ale to wyjście ostateczne :-? Wiesz, to jest tak: zrobisz krzywdę gliździe, a pójdziesz siedzieć za człowieka :-?

Nie znaczy, że całkowicie odrzucam... :wink: I oczywiście, do niczego nie podżegasz, bo ja się sama podżegam :wink:

A po co od razu krzywdę robić? Siła perswazji odpowiednio zbudowanego i wyposażonego młodzieńca bywa ogromna! Najlepiej, żeby było po jakiejś psychologii albo czymś takim...

:D :D

O tej psychologii nie pomyślałam :-? Rozpoczynam casting :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi daj spokój ze sprzątaniem :D Mi tam twóczy bałagan wcale nie przeszkadza :D Jeszcze pomogę w razie czego rurki prostować :D

(Właśnie sobie wysłuchałam "Wish You were here" :D )

 

Kasia a ta dziesiątka to w przyszłym roczku? Ale będzie dżampreza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi daj spokój ze sprzątaniem :D Mi tam twóczy bałagan wcale nie przeszkadza :D Jeszcze pomogę w razie czego rurki prostować :D

(Właśnie sobie wysłuchałam "Wish You were here" :D )

 

Kasia a ta dziesiątka to w przyszłym roczku? Ale będzie dżampreza :D

 

W przyszłym

 

A dla WAS wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazo nasza kochana - WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO DLA CIEBIE I SZANOWNEGO PANA!!! Przekaż Mu ode mnie, proszę, najlepsze życzenia długich lat spędzonych razem w miłości i harmonii z Tobą, bo oboje zasługujecie na wiele, wiele lat szczęścia. I spełnienia marzeń - tylko Wy wiecie, które są te najważniejsze.

 

http://www.kaplanski.art.pl/GALLERY/OBRAZY/KWIATY/kwiaty03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam pięknie za kwiaty i życzenia

Szanownemu Panu na pewno też je przekaże, jak tylko znowu będzie w zasięgu. Gdzieś się pałęta po fiordach.

 

Wiecie, te 14 lat to jak okiem mrugnął :-? Bo to jakby wczoraj było: podpisanie "cyrografu" :wink: , obrączki, życzenia i szpaler z kordzików przed Ratuszem. I wycie 11 syren okrętowych w porcie.... Ło matko.... Łezka się w oku kręci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...