Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Brazunia, jak ja dawno u Ciebie nie byłam :oops:

I do przeczytania mam więcej stron niż na RW :wink: Ale dam radę :wink:

 

W temacie kochliwości dzieci - Pawcio kocha najbardziej na świecie Misia Uszatka (całuje telewizor za każdym razem jak go widzi :roll: ) i wszystkie swoje pluszaki. No, mamusię też :wink:

 

Aniu faktycznie - sporo czasu!!! Ale też i ja biję się w pierwsi - zaglądałam do Ciebie czasami, ale się nie odzywałam :oops: I muszę powiedzieć, że ja też z przyjemnością popatrzyłam na Twoją uśmiechniętą buzię w "Muratorze" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazunia, przywołuję do porządku - nie można nagradzać za zawalenie spraw. :roll:

Komunikat będzie wtedy dla dziecka jasny: można zawalać, bo i tak nic z tego nie wynika.

Ja wiem, że matczyne serduszko krwawi i dziecka żal. Ale wydaje mi się, że można więcej szkody wychowawczej narobić jeszcze - w sytuacji, kiedy i tak trzeba pilnować dzieciaka.

Mój starszy bardzo fajnie, ale młodszy już nie taki pracowity, oj, nie... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, my lepiej słuchajmy Depeesi, dobrze mówi (wódki jej dać).

Andrzej też tak mówi...

A domu atmosfera, że można nożem kroić... Dziecię wysłane do odrabiania lekcji... Czasem mi jej żal, a czasem bym norrrrmalnie... :evil: :evil: :evil:

 

Z powodów jak u Agduś zniknęłam bez pożegnania - przepraszam! Okazało się, że córcia ma spore zaległości w ćwiczeniach ... :evil: :evil: Jestem wściekła :evil: Też mam tak zwane mieszane uczucia :evil: I moje życzenie na najbliższyczas: odrobine więcej konsekwencji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - nie zagęszczajcie atmosfery, bo to na Was się odbija, a to nie Wy narozrabiałyście tylko dzieciątka. :wink:

Zachowajcie olimpijski spokój i żelazną konsekwencję. Krótka informacja: ponieważ zawaliłaś ... (wpisać co tam wylazło), karą będzie ... (komp, konie, tv, wyjścia z domu - spektrum jest szerokie). Zadrzeć głowę do góry i majestatycznie wyjść albo pańskim gestem odesłać dziecię do swego pokoju.

Nie ma sensu karać wszystkich domowników złą atmosferą.

Jeśli dziewczyny zostaną wykluczone z grona dobrze się bawiącej bez nich rodziny, bardziej to odczują. Oczywiście - wykluczenie nie może trwać zbyt długo. Trzeba im powiedzieć, że oczekujecie, iż porozmawiają z Wami na poważnie i przyznają się do winy oraz obiecają poprawę. No i muszą udowodnić, że rzeczywiście wzięły się za robotę.

Się rozgadałam, cholera... Sorry, nauczycielskie nawyki, kurde... :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny - nie zagęszczajcie atmosfery, bo to na Was się odbija, a to nie Wy narozrabiałyście tylko dzieciątka. :wink:

Zachowajcie olimpijski spokój i żelazną konsekwencję. Krótka informacja: ponieważ zawaliłaś ... (wpisać co tam wylazło), karą będzie ... (komp, konie, tv, wyjścia z domu - spektrum jest szerokie). Zadrzeć głowę do góry i majestatycznie wyjść albo pańskim gestem odesłać dziecię do swego pokoju.

Nie ma sensu karać wszystkich domowników złą atmosferą.

Jeśli dziewczyny zostaną wykluczone z grona dobrze się bawiącej bez nich rodziny, bardziej to odczują. Oczywiście - wykluczenie nie może trwać zbyt długo. Trzeba im powiedzieć, że oczekujecie, iż porozmawiają z Wami na poważnie i przyznają się do winy oraz obiecają poprawę. No i muszą udowodnić, że rzeczywiście wzięły się za robotę.

Się rozgadałam, cholera... Sorry, nauczycielskie nawyki, kurde... :oops: :oops:

 

AMEN 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić, jak już wszystko było .... :roll:

 

Brazunia, ja z własnego doświadczenia wiem, (doświadczam swoje i cudze dzieci :oops: :wink: ), że jedynie raz ustalone zasady i konsekwentne ich przestrzeganie dają znakomite rezultaty wychowawcze.

Tu nie ma szarości i jak mawiał jeden jegomość: nas nikt nie przekona, że białe jest białe, tfuuuuuu :wink: :lol: :lol:

 

KONSEKWECJA I ZASADY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, z konsekwencją u mnie nie jest jeszcze najlepiej, ale moje kochane dziecko tyle razy już obiecywało poprawę ... Wkurza mnie Jej leserstwo, nic więcej. Głupia nie jest, problemów zdrowotnych nie ma, no to qurczę tylko total lenistwo, no nie!!!!

 

Dobrze ... zadanie na przyszłość: konsekwencja !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co zrobić, jak już wszystko było .... :roll:

 

Brazunia, ja z własnego doświadczenia wiem, (doświadczam swoje i cudze dzieci :oops: :wink: ), że jedynie raz ustalone zasady i konsekwentne ich przestrzeganie dają znakomite rezultaty wychowawcze.

Tu nie ma szarości i jak mawiał jeden jegomość: nas nikt nie przekona, że białe jest białe, tfuuuuuu :wink: :lol: :lol:

 

KONSEKWECJA I ZASADY :D

 

AMEN 8)

 

Zasady muszą być jasno określone (można nawet wspólnie wypracować krótki spis: czego nie wolno, a do czego ma się prawo) i potem konsekwentnie do bólu go przestrzegać. Przeskrobałaś - nie ma zmiłuj, nie ma, że boli. MA BOLEĆ.

Dzień dobry! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...