Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co zrobić, jak już wszystko było .... :roll:

 

Brazunia, ja z własnego doświadczenia wiem, (doświadczam swoje i cudze dzieci :oops: :wink: ), że jedynie raz ustalone zasady i konsekwentne ich przestrzeganie dają znakomite rezultaty wychowawcze.

Tu nie ma szarości i jak mawiał jeden jegomość: nas nikt nie przekona, że białe jest białe, tfuuuuuu :wink: :lol: :lol:

 

KONSEKWECJA I ZASADY :D

 

AMEN 8)

 

Zasady muszą być jasno określone (można nawet wspólnie wypracować krótki spis: czego nie wolno, a do czego ma się prawo) i potem konsekwentnie do bólu go przestrzegać. Przeskrobałaś - nie ma zmiłuj, nie ma, że boli. MA BOLEĆ.

Dzień dobry! :D :D :D

Ja to wiem, ale...

TYch konsekwencji w konsekwencji ilości win jest tyle, że już nie wystarcza czasu na nic innego! Dziecię kolejny raz ukarane robi wężowe oczka i wygarnia nam, że go nie kochamy itp, itd, repertuar ma bogaty.

Jutro sprawiam jej przyjemność, na którą absolutnie nie zasłużyła ostatnio. Kiedyś jej to zaproponowałam i nie obwarowałam żadnymi warunkami, więc nie jestem niekonsekwentna. Szczerze mówiąc jednak mam mieszane uczucia. Dziecię porwało się teraz do odkopywania pokoju i nawet uśmiechało się do nas, ale ja wiem, że to dla tego jutrzejszego wyjazdu, a nie z potrzeby serca...

Eeeech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiemy czy Rom-ek jest chętny ??? Bo przecież bez niego to możemy zrobić duecik :oops: :roll: :lol:

PS. No już widzę jak nas podsumuje Agduś :lol: :lol: :lol:

Już ręce zacieram!!!

Ale to nie dzisiaj, próbuję odbudować w oczach małża wizerunek osoby wolnej od nałogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, córcia lekcja zrobiła, mogę chwilę pogadać.

 

Ach Ty matko okrutna. :wink: :wink: Tyle czasu dzieciaka przy lekcjach trzymać. Toż to niehumanitarne. :lol: :lol: :wink: :D

 

Nie ja dziecko trzymam, tylko dziecko trzma się samo - skoro w tak zwanym międzyczasie odbywają się: pielgrzymki do kuchni; pielgrzymki do łazienki; chwilowe zawieszenie się systemu operacyjnego itp. przypadłości, to nie dziwota, że siedzi nad lekcjami tyle czasu :-? A to już nie mój problem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - może te przewiny trzeba grupować razem. Jak kara to za wszystkie ostatnio zawalone szkolne sprawy, nie za każdą klasówkę osobno. Jak za sprzątanie, to też za całokształt tematu. Bo inaczej faktycznie może być trudno.

Andrzej musi trochę odpuścić, prawnicze podejście zawodowe tutaj nie zda egzaminu. :lol:

No i musi być też system nagród, skoro jest system kar. Jak trochę posłucha i posprząta - nagroda się należy, np. dodatkowe gry czy inna przyjemność. I ona musi o tym wiedzieć, że jak nie spaprze, to będzie fajnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiemy czy Rom-ek jest chętny ??? Bo przecież bez niego to możemy zrobić duecik :oops: :roll: :lol:

PS. No już widzę jak nas podsumuje Agduś :lol: :lol: :lol:

Już ręce zacieram!!!

Ale to nie dzisiaj, próbuję odbudować w oczach małża wizerunek osoby wolnej od nałogów.

 

Daj spokój!!!! I Ty myślisz, że Andrzej uwierzy w Twoją wolność :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przesyłam pozdrowienia od Szanownego Pana wszystkim Gościom!!!

Szanowny Pan jednocześnie bardzo mocno prosi o zarezerwowanie przez Was na poniedziałek czasu i takie zorganizowanie pracy, co by ręcę nie były potrzebne - o 13.00 czasu lokalnego dnia 28.01.2008r. Szanowny zdaje egzamin!!!!! Bardzo ważny!!!! Trzymajcie kciukasy, pluć tez można, chociaż jeszcze wpadnę z prośbą o plucie do Frosi :D

 

P.S. Po egzaminie zagramy "W marynarza" kto sprząta po tym odczynianiu uroków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, córcia lekcja zrobiła, mogę chwilę pogadać.

 

Ach Ty matko okrutna. :wink: :wink: Tyle czasu dzieciaka przy lekcjach trzymać. Toż to niehumanitarne. :lol: :lol: :wink: :D

I nielegalne w dodatku!

Jak to się zmienia punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia...

Jako okropna belfrzyca uważam, że zadania domowe są niezbędne! Jako rodzicielka istoty nadzwyczaj inteligentnej i równie leniwej nie mam nic przeciwko ich delegalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, córcia lekcja zrobiła, mogę chwilę pogadać.

 

Ach Ty matko okrutna. :wink: :wink: Tyle czasu dzieciaka przy lekcjach trzymać. Toż to niehumanitarne. :lol: :lol: :wink: :D

I nielegalne w dodatku!

Jak to się zmienia punkt widzenia w zależności od punktu siedzenia...

Jako okropna belfrzyca uważam, że zadania domowe są niezbędne! Jako rodzicielka istoty nadzwyczaj inteligentnej i równie leniwej nie mam nic przeciwko ich delegalizacji.

 

Jak to nielegalne????!!!! To po co zadają :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przesyłam pozdrowienia od Szanownego Pana wszystkim Gościom!!!

Szanowny Pan jednocześnie bardzo mocno prosi o zarezerwowanie przez Was na poniedziałek czasu i takie zorganizowanie pracy, co by ręcę nie były potrzebne - o 13.00 czasu lokalnego dnia 28.01.2008r. Szanowny zdaje egzamin!!!!! Bardzo ważny!!!! Trzymajcie kciukasy, pluć tez można, chociaż jeszcze wpadnę z prośbą o plucie do Frosi :D

 

P.S. Po egzaminie zagramy "W marynarza" kto sprząta po tym odczynianiu uroków :wink:

Pozdrowienia nawzajem. Kciuki potrzymamy! Może nawet koty namówię, skoro Depeesia próbowała tego ze swoja Miśką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym przesyłam pozdrowienia od Szanownego Pana wszystkim Gościom!!!

Szanowny Pan jednocześnie bardzo mocno prosi o zarezerwowanie przez Was na poniedziałek czasu i takie zorganizowanie pracy, co by ręcę nie były potrzebne - o 13.00 czasu lokalnego dnia 28.01.2008r. Szanowny zdaje egzamin!!!!! Bardzo ważny!!!! Trzymajcie kciukasy, pluć tez można, chociaż jeszcze wpadnę z prośbą o plucie do Frosi :D

 

P.S. Po egzaminie zagramy "W marynarza" kto sprząta po tym odczynianiu uroków :wink:

Pozdrowienia nawzajem. Kciuki potrzymamy! Może nawet koty namówię, skoro Depeesia próbowała tego ze swoja Miśką...

 

Tak!! Tak!!! Kociambry podobno szczęście przynoszą - te czarne przede wszystkim!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co zadają :o

A bo to wredne małpy są te nauczyciele :x :-?

Upierdliwce jedne :roll:

 

I sadyści :roll: :-?

Podobno nielegalne!

Sadyści, upierliwce, złośliwce i w ogóle frustraci niewyżyci! A ja to zadawałam tyle, że nie powinnam z pierdla do końca dni swoich wyjść! Nawet na przepustkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co zadają :o

A bo to wredne małpy są te nauczyciele :x :-?

Upierdliwce jedne :roll:

 

I sadyści :roll: :-?

Pijaki i złodzieje, bo każdy złodziej to pijak

czy jakoś tak :x :roll:

 

Każdy pijak to złodziej!!!!!

 

 

 

Kochani, idę z córcią poraz 1569647325493 obejrzeć "Epokę Lodowcową" :D :D

 

Papatki, wpadnę do Was na papieroska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...