Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

mnie tez te pomysly sie podobaja

 

Pesteczka nie moge namierzyc tego katalogu, przetrzepalam garaz, samochod i nie ma, przeszukam jeszcze jedno miejsce ale boje sie ze maz w ramach sprzatania smieci wrzucil to do makulatury i poooooszlooo. jakby co pewnie beda na targach jesiennych to bede miec na uwadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR, spokojnie. Jestem ciekawa co chłopaki potrafią. Troszkę się rozglądam po możliwościach, bo mam kilka ogrodowych planów, których – obawiam się – sami nie udźwigniemy. Tym bardziej, że ogród to w większym stopniu moja działka. Oczywiście póki mieszkanie nie sprzedane, nie ma o czym marzyć, a to oby się do wiosny udało załatwić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Detektywa na HBO (True Detective) http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw-2014-654010

Absolutnie genialny na razie pierwszy sezon 8 odcinków

 

mam nagranego ale cos pierwszy odcinek nie zanecil.czekam na nowa serie Borgiow i Zakazanego imperium. Szkoda, ze ten o koniach i newsroom zarzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad prądu się nie bał, ponoć z wykształcenia elektro-monter:yes:

 

Rasia, całuj mnie w nos :p:D

 

Szatański plan jeszcze we mnie nie wykiełkował... Propozycja Pestki bardzo do mnie przemawia, muszę się jednak wstrzymać, bo w tym kierunku pewnie bedzie szedł BOŚ a to znaczy "demolka" terenu. Pożywiom - Uwidim jak mawiają nasi wschodni sąsiedzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nagranego ale cos pierwszy odcinek nie zanecil.czekam na nowa serie Borgiow i Zakazanego imperium. Szkoda, ze ten o koniach i newsroom zarzucili.

 

Potem wciąga:yes:

 

Brazunia , demolka cudna, choć mnie ta studnia nie przeszkadzała:D

No ale Ty tu urządzasz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem :D Alez miałam cudowne odwiedziny!!!! Rasia wpadła ze znajomymi - mnóstwem znajomych. Wieś cała przez najbliższe 50 lat będzie o tym mówić, bo takiej ilości motocykli za jednym zamachem to tutaj chyba nigdy nie było:D

 

Rasik, jesteś zaje...a Kobieta, dzięki za odwiedziny i uściski dla Księciunia i wszystkich!!! Za Agę trzymam kciuki, namów Ją na Forum:yes:

 

 

 

Dostałam wycenę szaf i stołówki dla psiaków. Dużo .... ale trudno, jakoś przeboleję. Czekam na pomiar, robić się zacznie niestety dopiero w sierpniu. Jakoś przetrwam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z 20 razy zdaze przeczytac te wszystkie ksiazki ;) a final byl zarabisty wzruszyla mnie scena zamykania smokow. niech ten martin nie struga idioty i napisze juz kolejne czesci, ile kurka mozna czekac?!?!?! chce wiedziec czy snow naprawde umarl, mam nadzieje ze jednak nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin w kulki leci, nie dziwię się, że chodzi plota, jakoby zdradził scenarzystom zakończenie .... na wypadek śmierci z rąk rozwścieczonych fanów!!!!

 

Przy scenie ze smokami zrobiło mi się dziwnie, ale też i Ogara mi szkoda .... W książce nie było tak wyrażnie opisanej tej sceny, gdy Arya go zostawia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...