Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I do Brazki nie dojechałyśmy, zawróciłyśmy w Barwicach. Lunęło jak w czasie potopu a do tego zanosiło się na dłużej. Trudno, pojedziemy w czwartek, bo Młoda jutro jedzie z kolegą do innej stajni.

Arctica, miziaczki przekażę jej wysokości na pewno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księżniczka Brazylia nie odwróciła się zadem ode mnie, jestem wzruszona!!! W związku z tym mogłam ją pomiziać od wszystkich i oczywiście zrobiłam to. Księżniczka mizianie przyjęła z godnością :)

 

A jutro na kilka dni przyjeżdża mój Tata .... na kilka dni, to normalnie wydarzenie roku!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś łażąc po targu przypomniała mi się uwaga męża - na widok latawców w kształcie orła czy też innego drapieżnika, męża moja wymyśliła, że to znakomity straszak na szpaki i inne latające drapieżniki żywiące się wiśniami i czereśniami ;)

 

Któraś tu chyba pisała o obżeranym drzewku owocowym - wędka wetknięta w ziemię w okolicy drzewka, na końcu na dość krótkiej żyłce zamontowany latawiec. W każdy dzień targowy to fruwa, a wiatrów jakiś szczególnych nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo jeżu.. jak ja kocham czereśnie.. młody też...

Zasadziłam 3 drzewa,.... i na jednej tylko były 3 czeresienki... mają 4 lata u mnie... i nie rodzą czereśni, choć kwiatki są...

Morela albo nektaryna którą kupiłam.... nie pamiętam co nabyłam... okazała się być śliwką... i na kolana nie rzuca... w zeszłym roku jakaś zaraza ją wzięła i nie było owoców... w tym jest kilkanaście śliwek.. a miały być morele/nektarynki...

Na rynku u nas czereśnie od brzydkich po 6-7zł po ładne po 9,5zł.. drogie jak diabli.. kupiony kilogram nie dojechał do domu aby go umyć... :yes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje chyba zapylacze mają, bo dojrzały, ale na spółę z sójkami zeżarliśmy wszystko!!!

Na moich ryneczkach czereśnie- ładne, zaznaczam - 14,50/kg. Rozbój, ale pyychaa!!!

 

Mam drzwi z wiatrołapu do domu, jak dam radę to wrzucę zdjęcia a teraz ... może ktoś z Was mi poradzi.

Wczoraj po burzy diabli wzięli trzeci!!!!! aparat telefoniczny bezprzewodowy. I tak jak poprzednie 2 miały prawo walnąć, bo ich nie wyłączyłam z gniazdka, tak ten był wyłączony a i tak nie działa. Macie może pojęcie, dlaczego? Musze kupić nowy, bezprzewodowy jest mi po prostu potrzebny i chcę wiedzieć, co może byc przyczyną tych awarii???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...