Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Szansa na taras jest .... jeszcze ... Zobaczymy. Na razie Pan Demolka maluje salon!!

 

Jeśli modrzew nie zabije mnie ceną to wezmę ... jeśli ....

 

Trzymajcie się chłodno!!! U mnie gorąc jak cholera, zaczynam zazdrościć Agduś tej północy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pracuj Osica, bo ja mam co innego do roboty!!! Muszę podjechać do hurtowni, bo o kleju do listew mdf zapomnieli. Palec chyba odpuszcza na poważnie bo go olewam!!!

 

Prababko, dobrze powiedziane: ADHD - niezdiagnozowane oficjalnie :wiggle:

 

Lampy zewnętrze mogą dzisiaj przyjechać, już są 40 km ode mnie. No ciekawa jestem jak cholera, co też zamówiłam????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ja się zaczynam Ciebie bać.

W ten upał masz niebezpieczne objawy, remonta robisz, po ogrodzie latasz, za zakupami jeździsz... :o

Ośka, nie zagradzaj mi drogi ewakuacji, no! Posuń się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama się siebie boję!!!!!

 

Depsia, tędy:

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=PO&Date=20090421&Category=BYDGOSZCZ01&ArtNo=894381063&Ref=AR&border=0&MaxW=666

 

Deski zamówiłam! Tarasowe! Modrzew! Jestem zdesperowana i chcę mieć ten taras jeszcze w wakacje!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany, nie wiem ile za metr ... Za wszystko zapłacę z vatem 1830zł. Jak chcesz moge podac co zamawiałam.

 

Lampy przyszły!!! Są świetne i tak samo będą wyglądać, gdy juz zawisną! Pan Andrzej pomalował salon, jutro założy listwy przypodłogowe mdf i zaczyna kuchnię! Szanowny zadowolony, że po Niego przyjadę i ze mną przyjedzie do domu, bo obawia się, że mógłby zawrócić spod bramy myśląc, że się pomylił:cool:

 

 

P.S. Nie daruję Wam tego Bałtyku!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki, uwaga wyliczam:

- 33 deski 3,60x32x14

- 14 desek 4,60x32x14

- 10 desek 3.90x32x14

- 8 desek 2,30x25x14

- 5 desek 2,30x25x12

- 7 legarów 4,60x12x8

- 5 legarów 4,00x12x8

Biorę fakturę, bo musze sie rozliczyc, bez faktury byłoby 1490zł.

Taras wymiar 3,70x4,60 do tego dwa schody z obu stron bo bez nich musiałabym trampolinę mieć przed !! I ganek z boku 1,00x3,90 !!

Nie wiem, czy dużo, czy mało. W wielkim tartaku w mieście o 9 km ode mnie za same sosnowe legary chcieli 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...