Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Jagna ... no qrna dumna jestem z siebie jeszcze bardziej po Twoich słowach!!!! Powaga!!!!!

 

Młodzież opanowała moje wirtualne centrum, mają przewage liczebną stąd tak rzadko się pojawiam. Ale w końcu się dopcham ... wszystkie futra na Nich naślę!!!!

 

Gorąc, duchota ... Czekam na rozpęczecie ery t(a)rasowej (czyt.: na drewno) i zobaczymy. Czekam na szafy i zobaczymy!!! Nie lubię czekać!!!! Trzymajcie się ciepło, nie dam rady podejść do Was w tej chwili więc buziaki dla wszystkich!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Osia, a tę przyczepę to Ty czym,,,? Radkiem? :rolleyes:

 

:no: Radek jeszcze ded... Ewarystem chyba:rolleyes:;)

Przyczepę cioram Cześkiem... Radek jeszcze nie doszedł do siebie a Ewarysta szkoda :cool:

 

A jeszcze napisać miałam ,że takie lenistwo po malowaniu i drewnowaniu to NIE LENISTWO!!!!!

 

to odpoczynek:yes:

 

i to zasłużony nawet...

 

w przeciwieństwie do mojego:lol::popcorn:

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to Radek, Czesiek czy Ewaryst...

Za to tu gdzie jestem świeci baaardzo... spiekamy się powolutku.. co by jeszcze tłuszczyk ubywał... ;)

Dobrze, że morze szumi i jest booosko :)

Radek i Czesiek to auta a Ewaryst to chop :cool:

 

Też Cię kochamy, Brazunia, choc związki na odległośc są z natury trudne. ;)

Ale nie niemożliwe :rotfl:

 

Ja muszę kochać na odległość...Was wszystkie...dzielna muszę być.

Każda musi i już :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taras się robi!!!!! Wycieczka po drewno była jak dla mnie hardcorowa, ale się udało!!! Jak już moja Młodzież (która mnie wnerwia absolutnie i totalnie i bez reszty) sobie wybędzie, to spokojnie siądę i coś napiszę a przede wszystkim wlezę do Was!!!

 

Związki na odległość są trudne ale nie niemożliwe!!!!! Wszyscy to wiemy, no nie!!!!!!:lol2: Trzymajcie się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...