Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Będą, będą zdjęcia, jeno musimy z Agduś czas znaleźć na ich zgranie do mnie!!!

Wusia, taras jest aktualnie impregnowany Sadolinem w przyszłym roku będę woskować!!!!

 

 

Buziaki, kocham Was jak nie wiem co!!!!!!

 

No dobrze żeś sie Kobietko odezwała bo już chciałam jechać sprawdzać czy wilcy jakieś Was tam nie zjadły;)

Albo inne Kjójiki;)

 

 

Co do Sadolinu to bardzo dobry wybór.

Impregnowaliśmy nim podbitkę 10 lat temu i nawet jej nie drasnęło;)

A taras olejujemy takim specjalnym olejem do egzotyków tak co 2 lata( jak nam się chce oczywiście).

W tym roku nam się akurat chciało. Wygląda super i zawsze sobie obiecujemy że za rok też zrobimy. A za rok albo nam się nie chce albo........nam się nie chce;)

Ale zaolejowany czy nie i tak jest super.

 

Dawno mnie nie było więc trochę spóźniona powiem że zmiany w Brazoczysku są oszałamiające:D

Buziaki dla Wszystkich domowników i Gości:D

Mizianko dla Czworołapnych, dla Lanistera jedno ekstra;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, niepotrzebnie się odezwałam, Maxi by się pojawiła a tak ... no durna ja, durna :bash:

 

Kjójik, no niech Cię, nareszcie się objawiłeś!!!!!!!!!

 

 

Mam zdjęcia z nocnego otwarcia tarasu .... uwaga wrzucam ......................................................................................................................................................................

 

To na poczatek, o wszystkim napisze w dzienniku jak ... znajdę czas :D Uwaga: zajrzę żeby poczytać zachwyty, więc wiecie .....

 

11.08 (4) (Kopiowanie).jpg

 

11.08 (9) (Kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zachwyt jest szczery i kompletny. Aż mam ochotę tam usiąść. Na szczęście jest zimno i deszcz pada, więc ochota mi przechodzi po wyjściu na dwór.

Piękny. Ładniejszy, niż mój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się :)

Nawet bardzo :yes:

 

I schody masz wykończone... nam brakło 4 desek i jest niewykończone.. już 3 lata.. i nie wiem czy w sumie kiedyś si,ę wykończy... booo desek nie mam...

 

 

i też poczekam na dzienne foty.

 

A impreza przednia musiała być, bo flaszek stało sporo.. to tak aby ten taras się nie rozszedł... ale co za kowboj kapelusz pod stołem zostawił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...