Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja tam zgodzę się z każdym słowem oprócz tego "bezinteresownie":rolleyes:

Owszem dobrze robi ale te 10% for on jakoś działa mi na wyobraźnię, może nie powinnam liczyć;)

 

i nie jestem pseudokatolikiem... chyba w ogóle ateistką jestem:p

 

Arctica, to mi zapachniało wołaniem, że lekarze powinni mieć powołanie i leczyć za darmo, bo przysięgę Hipokratesa składali :)

Szkoda, że powołaniem jakoś rachunków nie da się zapłacić. Nikt tego towaru nie chce brać :confused:

 

Nie wiem, czy Owsiak ma inny zawód, czy ma inną pracę ale chyba nie, bo ta jego orkiestra to pół roku ciężkiej pracy a drugie pół roku to "przystanek" i to chyba jego "etat" . A rachunki płacić trzeba. I jeść trzeba. I ja go chętnie nakarmię, niech sobie weźmie to, co ja daję - dla siebie :) I tak robi kawał dobrej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W Polsce nikt, nigdy i niczego nie może zrobić dla dobra innych tak, żeby zaraz ktoś się nie zaczął doszukiwać jego ukrytych motywów. Pamiętam, jak dawniej pluli jadem na Kotańskiego. Ludzie sądzą po sobie, czy jak? No bo pomyśli sobie taki człowieczek "ja bym za friko nie zapieprzał dla czyjegokolwiek dobra, więc NIKT tego nie robi, czyli na pewno niezłą kasę na boku ciągnie, oszukuje, kręci, kłamie i na tajnym koncie ma miliony ukradzione fundacji".

Ja rozumiem, że Przystanek za darmo nie jest, że fundacja jakieś koszty ma, bo nie mogą pracować na strychu u Owsiaka, a nawet gdyby, to za prąd ktoś musi zapłacić. Przecież gdyby nie Przystanek, to Orkiestra dawno by się wypaliła, dopiero to wszystko do kupy - zbiórka kasy, sprzęt z serduszkami w szpitalach, osobowość Owsiaka, koncerty, Przystanek - sprawia, że to się kręci od tylu lat.

Oczywiście, jeżeli ktoś nie chce, niech nie daje. Jeżeli ktoś woli ojcu dyrektorowi dać drobne na benzynę, to niech da. Jeżeli wybiera inną fundację czy organizację - jego wola. Tylko niech nie pluje jadem, bo się zatchnąć może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i nie wieje i słońce świeci... i 10 stopnióffff było...

 

żyć nie umierać:lol:

 

u nas także samo! :D :D :D

 

A co do Owsiaka - i 15% bym mu dala za tę robotę, którą robi.

Żebyż każda firma w tym kraju tyle dobrego robiła, to byśmy w krainie szczęśliwości żyli, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka, a lekarz do Owsiaka...

 

Oj, nie wiesz, jak dużo. Ten sam sposób myślenia. Ma powołanie, chce pomóc, to niech to robi za darmo. Niech się cieszy, że mu POZWOLIMY :)

 

Nawiasem mówiąc:

W WOŚP zatrudnionych na etacie są 33 osoby. Fundusz płac w Orkiestrze to 1,15 mln złotych rocznie. Wynika więc, że statystyczny pracownik zarabia 3100 zł miesięcznie. Co do szczegółowych danych: zarząd Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli: Jerzy Owsiak, jego żona Lidia Niedźwiedzka-Owsiak oraz dr Bohdan Maruszewski zarabia niespełna 150 tys. zł rocznie, czyli 4136 zł na osobę miesięcznie - pisze wprost.pl.

 

To było ze sprawozdania finansowego. Chyba nie tak dużo? No, ale tzw społeczeństwo uważa, że powinien dla chwały ;) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dla chwały" to nawet się w naszym pięknym kraju w morde nie dostanie, ot!!!

 

Mnie martwi tylko to, że przez pieprzenie popaprańców może zdechnąć taka fajna idea! Pocieszam się tylko, że Owsiak i WOŚP to nie smętne lelijki i się nie dadzą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ilość wrednych komentarzy nie ma nic wspólnego z prawdziwą ilością ludzi, którzy tak myślą. Po prostu kiedy kogoś nienawiść zaślepi (albo ktoś ma biznes w jej sianiu), to ma lekką rączkę nad klawiaturą i wenę twórczą. Biorąc pod uwagę kwotę z tegorocznej zbiórki, można przypuszczać, że kto wpłacił rok temu i w tym roku wpłacił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już jest chamstwo normalnie!!! Do południa wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że słońce wygra i będzie ...i psińco!!! Jak kole 13-et zaczęło się paskudzić tak paskudnie jest cały czas!!!!

 

Czuję się normalnie osobiście dotknięta!!!

 

Prababko, no ja teraz wiem, że funkcje życiowe ustają z powodu zejścia a zejście następuje z powodu ustania funkcji życiowych!!!! Matko!!! Całe życie trwałam w nieświadomości!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...