Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem, czy Brazylka by to wytrzymała?

 

Dżówno (białe) nie ma wpływu, że do dupy ... Zasłużyło na wzmiankę, bo mnie wkurza, pada cały dzień z małymi przerwami i nie topnieje. A do dupy, bo zamista łazienki musze pier...u fiskusowi szmal oddać :mad::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmalu nie naczaskaliśmy, to ze sprzedaży mieszkania .... Zazwyczaj łudzę się, że to państwo jest w miarę normalne ale ... do czasu. Mieliśmy wykorzystać tę kwotę za mieszkanie na urządzenie i remont nastepnego. Tylko że ta złodziejska instytucja nie uznaje sprzetów, lamp, mebli, uznaja tylko materiały budowlane. Nawet zabudowy sukinsyny nie chcą uznać!!! Nie ... to nie jest normalne państwo, mam wrażenie, że Panstwa Polskiego to nie ma w ogóle, jest zlepek ludzi i to wszystko!

 

Eeeee, dobra, pieknie jest za oknem!!! Byłoby piekniej, gdybym nie musiała wychodzić :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale to pikuś, liczyliśmy się z podatkiem. Tylko nam księgowa nie powiedziała, że rozliczając się za dwa lata musimy zapłacić odsetki .... qrwa ja też o tym nie pomyślałam:mad: No i teraz dżówno!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, wkurw musisz mieć straszliwy i nic dziwnego.

Niestety, to państwo jest od dziesięcioleci państwem opresyjnym dla obywateli, dlatego namawiałam moje dzieci, żeby wyjeżdżały stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podatki to jedno ale stabilność i pewność, że któregoś dnia jakiś debil nie obudzi się z wizją "poprawienia" czegoś, co wprowadził miesiąc temu to drugie!

 

Wczorajsza pełnia Księżyca bardzo mi się podobała, widno było wokół domu jakby ktoś żarówkę włączył!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A notariusz Wam nie powiedział, cobyście podatek zapłacili albo jakoś poczekali do tych pięciu lat?

 

A może zakupy na remont łazienki by jakoś przeszły?

 

Albo jakieś faktury z zaprzyjaźnionej hurtowni?

Edytowane przez Agduś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktury mamy, nawet przyjaźń wielka nie była zbytno potrzebna, bo wszystko i tak trzeba było kupić. Niestety wiele z tych zakupów US odrzuca, bo ... no bo tak!

Agdus, my wiedzieliśmy, że mamy 2 lata na wykorzystanie tych pieniędzy i wykorzystywaliśmy w miarę potrzeb. Nie wiedziliśmy niestety, a księgowa też się nie zająknęła, że jeśli dopiero po 2 latach będziemy się rozlicząć, to naliczą odsetki. O te odsetki chodzi, szlag mnie trafia ale teraz już nic nie zrobię, musze zapłacić! W historii nie ma gdyby ... gdyby wiedziała o tych pier...ych odsetkach, to już 2 lata temu zapłaciłabym ten cholerny podatek!!! Pieprzyć łazienkę, nie powieszę się, ale wqrwa mam!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Księgowej daj w zęby, ale po cichu, żeby nikt nie widział.

 

To co, macie zapłącić cały podatek z odsetkami, czy część? Jak to jest, bo ja się nie łapię. Nie sprzedawaliśmy mieszkania. Znaczy mama z ciocią sprzedawały, ale one odczekały pięć lat wynajmując, więc nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...