Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Patz moja Droga i planuj tego wdzieczniaka, bo pozniej zakrecenia dostaniesz i nie bedzie czasu na pierdoly.

Pozniej to znaczy kiedy juz ziemianka bedziesz :D

Przywłaszczam sobie pojęcie ziemianka i zaczynam go namiętnie stosować celem określenia swojej osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj ale się u Ciebie porobiło :o Na początek życzę Tobie i Twojemu Szanownemu Panu abyście Waszą 15 roczniecę ślubu świętowali hucznie w Waszym nowym "wdzięcznym" domku. :p :p :p Jest to w końxcu bardzo prawdopodobne, przez rok może się wiele zmienić ...oczywiście na lepsze :p tylko na lepsze :p A nawet gdyby miały być tylko mury to itak to będzie już Wasz dom :p

Życzę Wam również abyście uporządkowali wszystkie swoje błędy z przeszłości (no cóż każdy z nas je popełnia i dopiero potem dowiadujemy się, że te błędy nauczyły nas czegoś :wink: ) i żeby bank, dał Wam tyle kredytu ile chcecie. a najbardziej życzę Wam i Wszystkim Forumowiczom abyście.............WYGRALI W TOTO LOTKA :p :D :lol: 8) :D :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: Jasnowidzem jestem ja... a tak do rzeczy, posłuchaj :D Ty dzielna kobieta jesteś i nie poddasz się tak łatwo :wink: bo tyle już zrobiłaś i tyle przeciwności losu przeszłasz, że po prostu.... musi Ci się udać i uda się :p A jak będziesz wątpić albo nie daj Boże przyjdą Ci do głowy myśli o porzuceniu tej budowy, tego dziennika i tego forum to... :wink: podtrzymamy Cię wszyscy na duchu, zagrzejemy do walki i zbudujesz ten dom.

PS. A jak tam poszukiwania działki, przerwałaś? Oby nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy jest tak: przerwanie poszukiwań to trochę za mocne słowo, nie są one tak intensywne, jak dotąd. Skupiłam się na tym co obecnie najważniejsze, czyli możliwości otrzymania kredytu na działkę. Ale to nie znaczy, że zupełnie nic nie robię w kwestii poszukiwań. Są jednak rzeczy w tej chwili ważniejsze.

 

Przepraszam, jeśli piszę trochę nieskładnie, ale chyba złapałam wirusa od mojej córci i czuję fatalnie. Ledwo myśli zbieram.

Jutro jestem umówiona z prawnikiem. Jak nie padnę twarzą na pysk, to napiszę co mi powiedziała i doradziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia, ja mam nadzieję, że Ty jeszcze ciągle czynisz intensywne porządki w sprawach i poszukiwania. Bo wiesz, ja tu szykuję grzybki w słoiczkach na parapetówę, a wcześniej na opijanie działki. :D Okropnie bym się zdenerwowała, gdyby to było na darmo. :evil:

No, ale ja znam Twoją twardość, wiem, że będziesz twarda, a nie miętka i że sprawy pójdą do przodu. Innej możliwości nie ma. :D Nie przyjmiemy do wiadomości.

Bardzo się cieszę, że masz wsparcie prawniczki, to daje dużo więcej możliwości i człowiek inaczej się z tym czuje. Dobry ruch! 8) A jak tam firma windykacyjna? :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domeczku grzybki się nie zmarnują!!!! Nie mają szans, bo ja wkońcu wylezę z tego błędnego koła. Jak nie po dobroci, to siłom i godnościom osobistom :wink:

W tej chwili to jestem dętka, bo dopadło mnie przeziębienie jak stąd do Meksyku i jedyne o czym mogę myśleć logicznie to jak zrobić sobie herbaty z malinami :wink:

A wiesz, że koleżanka ma znajomego Pana po psychologii z kraju Juszczenki :wink: Podobno rewelka facio (i do tego ponoć przystojny) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezapominajko bardzo dziękuję. Walczę z tym cholernym przeziębieniem, chociaż narazie to szanse są wyrównane. Raz ono mnie pokonuje - raz ja pokonuję przeziębienie :wink:

 

DarioAS miło mi powitać Ciebie u mnie :D Zaglądaj częściej :D Dzięki za życzenia.

 

Fajne to Wasze poddasze :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaglądam, zaglądam :) , tylko nie zawsze mam czas się wpisać, bo przy moim szkrabie to często lepiej klawiaturę mieć w ukryciu (jak coś kliknie, to amen w pacierzu :roll: , już mi nawet kilka razy wyłączył kompa jak coś kliknął). Operuję zazwyczaj samą myszką. No, chyba, że śpi (tak jak teraz).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS: Nasze dzieci operując różnymi skrótami klawiaturowymi (nie do końca świadomie, jak mniemam) potrafiły takich cudów dokonać, ze potem dłuuugo nie mogliśmy sie połapać, o co chodzi...

 

Braza, wy się żadnemu przeziębieniu nie dajcie! Echinacea, czosnek i citrokapki, a jutro pomkniesz do kolektury z pieśnią na ustach!

Wero dzisiaj pierwszy raz od dawna znalazła chwilę i włączyła gg. Ciekawe, czy dziewczynom uda się pogadać. Mojej by się przydało, bo nauczyłaby się wreszcie pisać w przyzwoitym tempie (ja właśnie na gg nabyłam tę umiejętność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...