Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Ja tym razem wyraziłam swoje zdanie (nie chcę zmieniać na Polsat) i dałam wolną rękę reszcie rodziny, bo tak naprawdę, to najrzadziej siedzę przed telewizorem. Wybrali Polsat, to i mają. Tak samo jak poprzednio nie ma czego oglądać. HBO mamy, właśnie skończyli powtarzać pierwszy sezon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro jest HBO to okey! Gdy na poczatku mieszkania w Brazoczysku miala Cyfre, ktora zreszta Andrzej zakladal, to nie lubilam Canalu teraz dostalam w pakiecie i od czasu do czasu cos fajnego sie znajdzie! A plszmatu nigdy wiecej!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mogę oglądać Rancho (a nowe odcinki będą), Wikingów, kilka programów naukowych (w razie posuchy zawsze się coś tam znajdzie) i jakiś film od czasu do czasu się znajdzie, to mi wystarcza. Tyle że do menu nie mogę się przyzwyczaić - wciąż mnie uwiera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wzięliśmy taką opcję netii net i tv. I nawet to działa. tylko trzeba mieć kabel telefonu a najlepiej światłowód, wtedy to bardzo dobrze działa. Tylko nie wiem, co tam dają, bo ja w TV tylko Ranczo oglądam. I czasem skoki narciarskie. Jak mam na coś ochotę innego, to "jadę" w necie :)

 

A propos, czy znacie jakiś sensowny portal informacyjny? Kiedyś był onet, ale teraz już nie da się tam wejść, sam śmietnik. WP jeszcze gorzej, Wyborcza jest tendencyjna ale chyba najwięcej do czytania. Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii informacyjnych stron nie doradzę, obrzydzenie mnie bierze więc wchodzę jak najrzadziej. A już na "Wprost" to po prostu dostaję torsji po ich ostatnich wyczynach typu "taśmy prawdy" czy Durczok .... Może ja nienormalna jestem, ale wszystko ma swoje granice, nawet wolność słowa!

 

Zimno jak cholera, u Was też?? Nie chce mi się nosa wyściubiać a po podwórku przemieszcza mi się radośnie plandeka ochronna ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam TV... Na Ranczo , które lubię nie mogę się załapać.. bo i nie wiem kiedy jest, a i też nie sprawdzam...

Kanały naziemne nam wystarczą... bo mąż skoki ogląda a to jest.. i coś tam jeszcze.. ale jak zacznie coś oglądać .. to zaraz usypia na kanapie.. i po co mi inne kanały.. żal przyrodniczych i może ze dwa kanały.. ale rybka mi to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wieczorem siedzę z mamitopkiem na kolanach w salonie, to a) gdy Andrzej jest w domu, to on skacze po kanałach i głównie oglądamy spis treści, chyba, że coś znajdzie b) gdy Andrzej jest na siatkówce, znajduję Ranczo i grzebię w internecie z Ranczem w tle, c) gdy dzieci mogą siedzieć ze mną, to albo oglądamy Ranczo, albo jakieś programy naukowe. Po południu Andrzej włącza Teleekspres i jeżeli on jest w domu, to telewizor zostaje włączony, a jeżeli nie, to nie. W wolne dni dzieci oglądają od rana programy naukowe, potem znikają Andrzej szuka czegoś, telewizor z reguły gada i brzęczy w tle. Naprawdę rzadko jest coś, co koniecznie chcę oglądnąć, a jeżeli tak, to nagrane, bo reklamy w środku filmu doprowadzają mnie do szału.

 

Informacje czytam najczęściej na Onecie. Śmietnik - to fakt, ale wystarczy nagłówki przelecieć, żeby wiedzieć cokolwiek, a dokładniej poczytam w nowej Polityce albo Angorze, które kupuję w wersji papierowej. Jakoś nie lubię długich artykułów w internecie i nie lubię filmików. Długie wolę na papierze. Polityka jest w wersji internetowej, czasem wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctisia, może i pomogło, kto wie, bo właśnie zaczęło się troszkę uspokajać. ;)

Sołtys zabronował! :D

Pozostaje teraz tylko posiać zboże i czekać, kiedy urośnie. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co będzie w czwartek?

 

U mnie ziś grad padał. Akurat przez te 10 minut, gdy szłam z mamą do lekarza a nie miałam gdzie blisko zaparkować. Koszmar jakiś. Doszłyśmy a tu słońce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzec mamy, a on lubi takie numery robić! Dzisiaj to ja mam wszystkie pory roku!!!

 

...?

też mam

było już słońce, śnieg, grad, deszcz. Brak burzy.

Ale mam też urlop i mogę patrzeń na wybryki pogody z czystą satysfakcją. Przez szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...