Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

Kasia, to chyba kurz budowlany Ci wylazł albo truskawki jakie, a nie charakter... :lol:

Bo jakby charakter, to chyba czarne by to było... :lol: :lol: :lol: 8)

 

taa, grunt to se wmawiać :lol:

ja tam różne opinie na swój temat słyszałam, parch tez się w nich przewijał :lol: :wink:

 

Niezwykle sympatyczni osobnicy to muszą być... :wink: :-?

Pies z nimi tańcował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia, to chyba kurz budowlany Ci wylazł albo truskawki jakie, a nie charakter... :lol:

Bo jakby charakter, to chyba czarne by to było... :lol: :lol: :lol: 8)

 

taa, grunt to se wmawiać :lol:

ja tam różne opinie na swój temat słyszałam, parch tez się w nich przewijał :lol: :wink:

 

Niezwykle sympatyczni osobnicy to muszą być... :wink: :-?

Pies z nimi tańcował :D

i morde im lizał :D

Amen 8)

skoro rodzony mąż i dzieci jeszcze ze mną wytrzymują, to parch jest chyba w wydaniu light :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witojcie Brazo po pserwie.

Hierbatkie byłem zrobic.

I zanim wróciłem to jakoś tak trochę casu minęło.

pozdroofka

 

A no witoj Sąsiedzie :D Duzo ta herbatko było, oj duzusieńka, nawet!!!!!!

 

No to chwal się teroski!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia masz rację :lol: Jak był narodowy test na prawo jazdy to mąż z kolegą tak dla zabawy go rozwiazywali. Obaj świetni kierowcy, od lat bezwypadkowi. Ja prawko w szyfladzie nabierało wieki całe mocy prawnej z od roku sama jeżdżę. I.... rzowiązalismy ten test :lol: Obaj go oblali :lol: A kleli potem na tego co układał ze nie wiem co :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nadać Rom-kow tygryskowi tytuł FORUMOWY GAWęDZIARZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

widzę, że muszę przymknąć swoją gębę i przestać sobie żartować bo się ze mnie śmieją :cry: :cry: :cry:

No ale ja to z sympatii mówiłam :lol: :lol: :lol: :lol: i wcale nie miałam na myśli erotomana :lol: gawędziarza tylko Romka tygryska gawędziarza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nadać Rom-kow tygryskowi tytuł FORUMOWY GAWęDZIARZ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

widzę, że muszę przymknąć swoją gębę i przestać sobie żartować bo się ze mnie śmieją :cry: :cry: :cry:

 

No ja się nie śmieję... Więc bądź uprzejmy tej gemby nie zamykać, key :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...