Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Brazowego Uroczyska


braza

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 44k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • braza

    10541

  • Agduś

    4690

  • DPS

    3621

  • wu

    2676

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pełna automatyka??? Agdus, Ty się w czoło uderzyłaś? A niby za co??? Zraszacze, nawet kilka i to nie z najniższej półki - 5 Celfastu i 2 albo 3 taniocha do tego na razie najtańsze węże i działa. Odkręcać wodę muszę sama a nawet co niektóre przestawiać lub przełączać węże bo żeby wszystkie w tym samym czasie działały ciśnienie za słabe. Ale się sprawdza, dzisiaj robiłam sama wszystko pierwszy raz więc się trochę gubiłam ale się zorganizuję! Wypicie w spokoju kawy na tarasie połączone z wypaleniem papieroska w trakcie, gdy ogródek z pustyni zamienia się w zielony gaj - bezcenne :D Teraz pozostaje tylko druga strona domu, tam jeszcze musze ręcznie za to nie muszę ciągać 50 metrów węża z jednej strony na drugą!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet nie boli podlewanie i ciąganie węża (chociaż brak kranu z przodu domu uważam za efekt naszego zaćmienia umysłowego na etapie omawiania instalacji z wykonawcami), ale w wakacje łatwiej by było wymagać od gości podlania ogródka, gdyby polegało to na odkręceniu kranu.

Pomyślę.

Na razie kupiliśmy bęben do węża, coby łatwiej było z nim biegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubię wieczorkowe podlewanko;) taki relaksik z komarami w tle:rotfl: na szczęście zaćmienia nie mieliśmy a może tylko pomysłowych hydraulików co sami na to wpadli i mamy kranik z przodu i z tyłu;) na dodatek z tyłu ten kranik jest niejako na rurce wejściowej wody więc omija go reduktor i ciśnienie tam to bajeczne jest;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depesia a moze cos pozytywnego tak z poczatkiem tygodnia ;) :)

 

jak nie, to moze ja

 

Na niebie piekne slonce az zyc sie chce, ptaki swiergola i nawet w pracy jakos przyjemniej. W d... z politykami, trzeba zyc po swojemu. Tym optymistycznym akcentem pozegnam sie :bye:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas niebo w chmurach jak co dzień.

Marzę o porannej kawie w pełnym słońcu na ławce przed domem.

Może się doczekam...w końcu nawet najdłuższa żmija mija.

Jeśli macie słońce u siebie, wyślijcie do mnie priorytetem...będę wdzięczna.

A poza tym, wszystkim życzę dobrego tygodnia...mimo wszystko.

W naszym wieku nie wolno już marszczyć czoła,

bo się lwia zmarszczka w rów mariański zamieni. O! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...